Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Sveikutes,jungiuosi pas jus.....Mes savo dukryte palnuojame liepos men krikstyti,tuo paciu ir bazntine santuoja...Mes is Panevezio,tai viskas vyks ir Panevezyje...Sventeje su vaikuciais dalyvaus paie 30 zmoniu...teveliai,broliai,seserys ir artimiausi draugai...Jokiu giminaiciu,taip nusprendeme su vyru...Gal teveliai ir pyks,bet ..musu svente,is musu pinigines ir ja pasidarysime kaip norime....Dauguma jau viska pasidaryta,atlikta,like tik smulkmeneles.........
Atsakyti
QUOTE(Skila @ 2010 03 10, 09:15)

Ar tikrai krikstynos tik seimos svente? Ar jus kvieciate ir rata draugu, giminiu su kuriais pastoviai bendraujate?

Mes kvesim tik abejus senelius, mano brolio šeimą ir vyro sesės šeimą.
Atsakyti
Mes irgi kvietėme tik senelius ir krikšto tėvus, darėme tokią kamerinę šventę. O kas nori švęsti "plačiau", bent jau aš tai nieko bloga tame nematau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na jungiuosi ir as i temute. Susiplanavom savo pupa krikstyti balandzio men., tikiuosi pavyks smile.gif kaip tik bus metukai ir dar atvelykis. Pradejau ruostis, daug minciu ir laiko jau neperdaugiausiai. Viska darausi pati: kvietimai, laikrastukas, saldainiu, sokolodo popieriukai, dovaneles-norisi kad butu originalios, tai isakymus krikstoteveliams darysiu ant pasendinto popieriaus, perrisiu ir ikisiu i buteli kvadratini-tikiuosi pavyks, nes ireminti jau man nuvalkioti rodos ax.gif dar zadu daryti etiketes ant brendzio butelio-dareme savo krikstodukrai tai l. visiems patiko, tokios noriu ir savo vaikui, nes pati buvau gavusi is savo kriksto tevu (reikejo ji islaikyti iki 25m arba vestuviu-tai gerem per vestuves, tiesa buvo ten nebevisai brendis, bet visiems l. patiko), na etikete dariau ne pati-padare agentura, bet dabar jau maketo nebereiks daryt tai sake zymiai pigiau bus smile.gif didziausias galvos skausmas man dabar liko merginos rubai...salta dar manau bus tai va vis mastau, kaip manot merginos ar nepersalta bus su megzta suknute ilga ir dar kokiu palciuku mano panai g.gif ? pasidalinkit kaip zadat rengti vaikucius tos kurios darys svente balandzio men ar geguzes pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2010 03 10, 12:01)
labas mergaites. as turiu klausima i jus. krikstysim vaikiuka balandzio 4d. kaip suprantu, kriksto mama turi aprenkti vaikiuka, o kaip dabar juk gali buti dar salta? tam kudikeliui bus tik 4men. apvilkti kombizona koki? ar i vokeli? na nesuprantu nieko. nes tokiu laiku neteko krikstyti nieko.


mes mazaji krisktysim ir balandzio menesi, tik 10 diena... bus ir 4,5 menesiuko... galvojau rengti linini kostiumeli bet kaip jus sakot bus salta...

tai dabar galvoju gal reikia nupirkti koki megzta kostiuma ir tik apsiausta linini pirkti...

sveciu turesim tik tevai, broliai, seses kuminai ir jau gaunasi 20 zmoniu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kažkada @ 2010 03 10, 22:16)
mes mazaji krisktysim ir balandzio menesi, tik 10 diena... bus ir 4,5 menesiuko... galvojau rengti linini kostiumeli bet kaip jus sakot bus salta...
tai dabar galvoju gal reikia nupirkti koki megzta kostiuma ir tik apsiausta linini pirkti...


na mes ir balandzio 10d. planuojam, tai mums jau bus metukai, bet ir tai lininiu rubeliu net mintyse neturiu ax.gif salta dar bus tikrai, todel mastau apie ilga megzta suknyte, apacioje dar bodziukas ir gal golfiukas, ant virsaus paltukas, storos pedkelnytes (o gal dar ir legnesikai-ziuresiu kaip oras) ir aisku batukai, kepuryte. Gal ir atrodo kad l. daug visko bet mano pana siluma myli smile.gif o kad susaltu tikrai nenoriu unsure.gif , nes baznycioje tai tikrai nekarsta bus blush2.gif
Atsakyti
taigi rūbus galima pirkti šiltintus, nematau bėdų, net gerokai prie minusų vaikus pakrikštija ir nesušąla 4u.gif

o leliukus tai tikrai vokeliuose krikštyčiau, ten jiems šilčiausia ir saugiausia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 10 kovo 2010 - 22:01
QUOTE(ramune.v @ 2010 03 10, 22:35)
Sveikos,
Na jungiuosi ir as i temute. Susiplanavom savo pupa krikstyti balandzio men., tikiuosi pavyks smile.gif kaip tik bus metukai ir dar atvelykis. Pradejau ruostis, daug minciu ir laiko jau neperdaugiausiai. Viska darausi pati: kvietimai, laikrastukas, saldainiu, sokolodo popieriukai, dovaneles-norisi kad butu originalios, tai isakymus krikstoteveliams darysiu ant pasendinto popieriaus, perrisiu ir ikisiu i buteli kvadratini-tikiuosi pavyks, nes ireminti jau man nuvalkioti rodos   ax.gif dar zadu daryti etiketes ant brendzio butelio-dareme savo krikstodukrai tai l. visiems patiko, tokios noriu ir savo vaikui, nes pati buvau gavusi is savo kriksto tevu (reikejo ji islaikyti iki 25m arba vestuviu-tai gerem per vestuves, tiesa buvo ten nebevisai brendis, bet visiems l. patiko), na etikete dariau ne pati-padare agentura, bet dabar jau maketo nebereiks daryt tai sake zymiai pigiau bus smile.gif didziausias galvos skausmas man dabar liko merginos rubai...salta dar manau bus tai va vis mastau, kaip manot merginos ar nepersalta bus su megzta suknute ilga ir dar kokiu palciuku mano panai  g.gif ? pasidalinkit kaip zadat rengti vaikucius tos kurios darys svente balandzio men ar geguzes pradzioje.



Ir man mintys sukasi apie oru siltuma... tiesa, pernai balandzio pab, kai gime vaikiukas buvo +23 biggrin.gif butu idealu, kad ir siemet butu silta... Galvoju apie nerta drabuzeli. Labai grazu radau interneto platybese ir mociute siuo metu kaip tik ji neria... wub.gif lauksim rezultato.
Papildyta:

Sveciu bus 14-16. Kvieciam tik tevus, kumus, mano ir vyro seses, brolis su seima. Kvieciam ir proseneles, nes su viena itin artimai bendraujam, bus negrazu jei kitu nepakviesim. Ar dalyvaus, cia jau ju reikalas, bet vis tiek kviesim 4u.gif
Papildyta:
Iskilo dar klausimelis g.gif drabuzelis mazyliui bus nertas. O kaip su skraiste? g.gif nertos neisivaizduoju berniukui skraistes doh.gif ka daryti? neturiu jokiu minciu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 10 kovo 2010 - 22:18
Sveikos,mamytės 4u.gif
Jungiuosi prie jūsų, gegužės 15 planuojam zuikio krikštynas. Pasiskaičiau kiek visos užsiėmę įvairiausiais galvosūkiais, bus gražios šventės bigsmile.gif
O aš kai pati ir vedu renginius, ir padedu organizuot, tai pačiai norisi kuo ramesnių švenčių, jaukaus pasisėdėjimo dažniau...
Ir krikštynas galvoju darysiu taip: akcentas bažnyčia, foto, ir pietūs svečiams. pasisėdėjimas iki 4 val. laikraštukas, dar kokia smulkmenėlė. daugiau tikiuosi krikštatėviai galvas pasuks nors kiek biggrin.gif kiek aš galiu sukti biggrin.gif
be to, užspūsim ir pirmąją žvakutę ant torto, mat 13 bus gimtadienis.
O su artimiausiais pasidarysim atskirai fotosesiją (turiu galvoje senelius).
Drabužiukus mažyliui nupirkau- liemenę ir kelnytes. Trūksta baltų marškiniukų (dabar vaikinas 78 cm ir 11 kg, kažin kiek paaugs iki gegužės).
Tai, mergaitės, laukiu patarimo, gal ir dabar kuri užmatę esat Pavenėžy kurioj krautuvėj marškinukus????????????
Ačiū hi.gif
Beje, žvakės norėčiau tradicinės. Tai gal ją bažnyčioj įsigysim.
Salės papuošimai bus melsvi (jau turiu melsvus drugelius ant taurių)
Noriu žydrų balionų (čia bus kebliau, nes reikės rankioti)O jei iš Pnvž atsivežt iki Biržų... Babilone nemačiau, bet gal turi žydrų.
Tortą tokį turiu nusižiūrėjus- žydri bačiukai wub.gif Tik reikės ieškoti kas iškeps.
Tėčiui dovaną ruošiu maikutę su užrašu "supertėtis" (ai, man faina, kad ir paprasta smile.gif)), su zuikio fotkyte
Dar pagalvosiu ką krikštatėviams dovanų įteikti. Kalėdoms (kitiems gausis Velykoms biggrin.gif ) dovanos jau buvo- kalendoriai su sūniuko ir mūsų foto, tad gal darysiu puodelius.
Pagalvosiu.
Bus keli maži vaikiukai, tai jiems po balioną gražų smile.gif manau užteks dėl pilnos laimės.
... Atrodo tiek, kol kas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridastar: 10 kovo 2010 - 22:57
Sveikutes,
prisiduodu ir as tylioji skaitytoja 4u.gif visu pirma tai gera gyventi tarp tiek daug sauniu mamu, kurios taip rupinasi savo leliu svente, tikrai Jus nerealios wub.gif

uzstrigau ties kvietimais doh.gif mamukai, gal patarsit, kas ne taip, bo MB 'turbut gerai viskas" jau nervuoja doh.gif biggrin.gif

pabandymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolilna: 10 kovo 2010 - 23:00
QUOTE(ingridastar @ 2010 03 10, 22:52)
Salės papuošimai bus melsvi (jau turiu melsvus drugelius ant taurių)


Paro bigsmile.gif Kiek kainavo, kur pirkot?
As ieskau drugeliu biggrin.gif


QUOTE(Karolilna @ 2010 03 10, 22:58)
Sveikutes,
prisiduodu ir as tylioji skaitytoja  4u.gif visu pirma tai gera gyventi tarp tiek daug sauniu mamu, kurios taip rupinasi savo leliu svente, tikrai Jus nerealios  wub.gif

uzstrigau ties kvietimais  doh.gif mamukai, gal patarsit, kas ne taip, bo MB 'turbut gerai viskas" jau nervuoja  doh.gif  biggrin.gif

pabandymas


O kas negerai tiem kvietimam?
Man atrodo viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2010 03 10, 22:58)
Sveikutes,
prisiduodu ir as tylioji skaitytoja  4u.gif visu pirma tai gera gyventi tarp tiek daug sauniu mamu, kurios taip rupinasi savo leliu svente, tikrai Jus nerealios  wub.gif

uzstrigau ties kvietimais  doh.gif mamukai, gal patarsit, kas ne taip, bo MB 'turbut gerai viskas" jau nervuoja  doh.gif  biggrin.gif

pabandymas

labai gražus kvietimas, tik gramatinių klaidų yra blush2.gif , o tai ir ta dėžutė ir tas atvirukas priklauso su angelu įkvietimą g.gif , ar tik tas paskutinis kur su vaikiuku
Atsakyti