Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

Sveikos,aš irgi šią savaitę intensyviai užsiimsiu krikštynų derinimu.Šiandien datą jau sutarėm su kunigu...liko dar begalė darbų darbelių ax.gif
QUOTE(laimasa @ 2010 03 21, 16:39)
na pagaliau, doh.gif  padariau dideli darba.viska jau sumaketavau su jusu visu pagalba. ivertinkite mano darbelius  mirksiukas.gif idejau i musu pasta. jei kas negerai rasykite, nes pirma karta dariau.


g.gif nerandu,turit omeny fotki.com? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 03 21, 20:55)
Sveikos,aš irgi šią savaitę intensyviai užsiimsiu krikštynų derinimu.Šiandien datą jau sutarėm su kunigu...liko dar begalė darbų darbelių ax.gif
g.gif  nerandu,turit omeny fotki.com? g.gif


gmaile ziurekite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 03 21, 19:47)
Sveiki. pasakykite man tokį dalyką - kas turi rūpintis krištynų laikraštuku? Krikštomama ar mama?  blush2.gif

aš viską dariau pati ax.gif , nes taip norėjau, būčiau numirus jei nebūtų kas leidę prisiliest, o ir man atrodo už mane niekas geriau nepadarys doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laimasa,puikiai padirbejai thumbup.gif Viskas siltom ,svelniom spalvom,tik man ko noretusi -daugiau foto su vaikiuku 4u.gif
Ir dar jus man paaiskinkit del saldainiu popiereliu?Kokiems saldainiams jie?ar jie tik toki mazi yra,ar tik atrodo? blush2.gif Nepykit uz kvaila klausima 4u.gif
Atsakyti
na, cia ir yra problema su tomis nuotraukomis. tevai gyvena nuo musu uz 400km. fotika turi, bet kompiuterio ir interneto ne. tai nuejo pas draugus tai kelias nuotraukas mums atsiunte. tie tiek ir turim. neturiu pasirinkimo , o jau nebelaikas ir ieskoti. krikstynos balandzio 4d. jie patys atvaziuos pas tevus 31d. kova . tai as nespesiu nieko net nufotkinti ir padaryti ka nors.
del saldainiu popieriuku tai nezinau, pati radau, bet dar nebandziau spausdinti. man atrodo kad jie ant tu sokolaniniu-vafliniu saldainiu.
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2010 03 22, 11:51)
na, cia ir yra problema su tomis nuotraukomis. tevai gyvena nuo musu uz 400km. fotika turi, bet kompiuterio ir interneto ne. tai nuejo pas draugus tai kelias nuotraukas mums atsiunte. tie tiek ir turim. neturiu pasirinkimo , o jau nebelaikas ir ieskoti. krikstynos balandzio 4d. jie patys atvaziuos pas tevus 31d. kova . tai as nespesiu nieko net nufotkinti ir padaryti ka nors.
del saldainiu popieriuku tai nezinau, pati radau, bet dar nebandziau spausdinti. man atrodo kad jie ant tu sokolaniniu-vafliniu saldainiu.

taip ant tų pvz ananasas , meška šiaurėj ir t.t
geriausiai tinka tie kurie turi dar blizgutį viduje, nes kitai sugeria riebalus spausdinimo popierius doh.gif , mums tinkamiausiai meška šiaurėje , ir labai skanūs ir su papildomu popieriuku viduje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 22, 13:57)
taip ant tų pvz ananasas , meška šiaurėj ir t.t
geriausiai tinka tie kurie turi dar blizgutį viduje, nes kitai sugeria riebalus spausdinimo popierius  doh.gif , mums tinkamiausiai meška šiaurėje , ir labai skanūs ir su papildomu popieriuku viduje  4u.gif

Aš į extra vyniojau, jie pigesni už meška šiaurėje, su blizgančiu popierėliu ir visai neblogo skonio rolleyes.gif
Atsakyti
Darausi dezuciu torta. Gal kas gali padeti?
Su wordu is shapes sudeliojau dezutes remus. Ir nebezinau kaip tekstus ikelti g.gif
O uz maketavima pinigus moket schmoll.gif Butu "abidna" verysad.gif
Va kas gavos user posted image
noriu tekstuka dar ikelti bet kad nebutu text box.. nebegrazu tada. g.gif
Ar imanoma su wordu7 ta padaryti ? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės.

kas dėl krikštynų, tai kažkaip labai jų nesureikšminu, planuoju ir aš savo paneles pakrikštyt po poros mėnesių.Bet tik tiek, kad bažnyčia su vienos mergaitės ir kitos mergaitės krikštatėviais gal dar seneliai norės pasižiūrėt ir viskas, tada gamta šašlykai ir jokių cackų manackų smile.gif Rubelius numezgė močiutė, krikšto tėveliais pasirūpins žvakėm ir apsiaustėliais, na dar simboliškai dovanėles.manau turėtų būti linksma ir neperkrauta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgužė: 22 kovo 2010 - 13:21
QUOTE(erikae @ 2010 03 22, 14:18)
O uz maketavima pinigus moket  schmoll.gif  Butu "abidna"  verysad.gif 

lotuliukas.gif gi draugiskai viena kitai padeda, kai tas padejimas ne 'is pagrindu'.

ar daug teksto norit ikelti? kokiam formate issaugojot?

Parasykit man i AZ. Gal padesiu, jei galesiu.
Atsakyti
Visos kalbate tik apie fotografavima krisktynu. Negi nieks nefilmuosit? Kodel renkates labiau fotografavima, o ne filmavima? g.gif
Mes galvojam fotografuoti patys, o filmavima uzsisakyti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzele885: 22 kovo 2010 - 20:49
Mes ir filmuosime uz foto ir video 400 lt sake paims manau nebrangu ax.gif
Atsakyti