Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Rashkyte @ 2010 03 21, 06:16)
labai dailus tortukas  wub.gif


Ačiū mirksiukas.gif
Aš buvau kitokį radusi, įsikėliau į wordinį lapą be nuorodos sad.gif jei rasiu intere, įkelsiu nuorodą- tortukas žydri bačiukai, irgi labai fainutis.
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 03 20, 15:58)

Nejaugi,kitur negalima foto sesijos padaryt,ar su sveciais pabendraut???? blink.gif  lotuliukas.gif



Kad ant stogo kilsim, tai tikrai. Ten ir Kaunas gražiai matosi, ir šiaip tvarkinga, graži vieta. Kiti dar nebuvo ten net užkilę (kalbu apie svečius iš kitų miestų), tad gal ir naujiena bus tokia.
Jūs ko gero neperskaitėte atidžiai visos mano žinutės, nes dar nekalbant apie bažnyčios terasą (ar stogą kitaip vadinant), aš dar suku galvą, kur būtų su svečiais galima pavažiuoti - pasifotografuoti, pažaisti, pabendrauti. Taigi, atsakant į jūsų klausimą, bendravimas su svečiais vyks ne vien ant stogo. Jei nesupratote dar koks tas stogas, tai kalba eina apie Prisikėlimo bažnyčią ir galimybę pakilti į terasą ant stogo.
Atsakyti
QUOTE(ingridastar @ 2010 03 20, 23:20)
Sveikutės smile.gif

Aš jau irgi kaip ir baigiu sudėliot stambiausius reikalus krikštynoms: vieta yra, bažnyčia užsakyta, krikštatėviai informuoti biggrin.gif, servetėlės nupirktos, drugeliai atvažiuos iš Norvegijos, balionais pasirūpinsim. labai gražų torčiuką išrinko krikšto mamytė
http://www.alkava.lt...olfoto;img,177;
skraiste pasirūpins, puę rūbelių turiu- kelnytes ir liemenę + varlytė. Tik dar baltų marškinukų reikės.
Kvietimai liko sugalvot- ar pati darysiu, ar užsakinėsiu, dar iki galo nesumąsčiau.  laikraštukui medžiagą jau renku, užsakinėsiu pas labai šaunią mamytę http://public.fotki.com/L-K/darbeliai/ iš sm... kas dar... Ai, maistą užsakinėsim. Patyrėm, kad užsakyto maisto visiems užtenka ir dar visko nesuvalgo jei užsakai būtent tokiam skaičiui žmonių, koks bus. Ir dar ko gero tėvelis spės sumedžioti šerniuką, jei ne, pridėsim mėsytės ir krapštysim iš šaldiklio dar kokį gabalėlį jei bus likęs.

Norfoj gėrimams akcijos, jaučiu reikės gal nusipirkt kai ko, pastovės iki gegužės, gal nesuges biggrin.gif
Gal jau bus gražus oras- stalas bus lauke, su plevėsuojančia balta staltiese, švedišku stallu, balionais. Turiu nupoirkus fejerverkų, bet gal dar susigundysiu žibintais...

dar neturiu fotografo sad.gif




tikrai labai grazus torciukas thumbup.gif
o kokias serveteles pirkote ir kur jei ne paslaptis? mirksiukas.gif jos gal krikstynu tematika? kaip as tokiu noreciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 03 21, 13:56)
Kad ant stogo kilsim, tai tikrai. Ten ir Kaunas gražiai matosi, ir šiaip tvarkinga, graži vieta. Kiti dar nebuvo ten net užkilę (kalbu apie svečius iš kitų miestų), tad gal ir naujiena bus tokia.
Jūs ko gero neperskaitėte atidžiai visos mano žinutės, nes dar nekalbant apie bažnyčios terasą (ar stogą kitaip vadinant), aš dar suku galvą, kur būtų su svečiais galima pavažiuoti - pasifotografuoti, pažaisti, pabendrauti. Taigi, atsakant į jūsų klausimą, bendravimas su svečiais vyks ne vien ant stogo. Jei nesupratote dar koks tas stogas, tai kalba eina apie Prisikėlimo bažnyčią ir galimybę pakilti į terasą ant stogo.

Prieš kelis metus šitoje bažnyčioje šventėm draugų vestuves. Irgi kilome ant pastogės. Super vaizdas. Leidome į dangų baltus baliuonus. Labai graži ir įsimintina akimirka wub.gif
Atsakyti
paziurekit koks grozis... wub.gif lb tiktu velesniam pavasariui wub.gif
http://www.amazon.co...-...822&sr=1-45
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 03 21, 12:56)
Kad ant stogo kilsim, tai tikrai. Ten ir Kaunas gražiai matosi, ir šiaip tvarkinga, graži vieta. Kiti dar nebuvo ten net užkilę (kalbu apie svečius iš kitų miestų), tad gal ir naujiena bus tokia.
Jūs ko gero neperskaitėte atidžiai visos mano žinutės, nes dar nekalbant apie bažnyčios terasą (ar stogą kitaip vadinant), aš dar suku galvą, kur būtų su svečiais galima pavažiuoti - pasifotografuoti, pažaisti, pabendrauti. Taigi, atsakant į jūsų klausimą, bendravimas su svečiais vyks ne vien ant stogo. Jei nesupratote dar koks tas stogas, tai kalba eina apie Prisikėlimo bažnyčią ir galimybę pakilti į terasą ant stogo.

Na neisizeiskite,tiesiog niekad ten nebuvus ir kitur nemacius,uztat keistai nuskambejo,kad vaizdas grazus neabejoju. mirksiukas.gif Lauksim nuotraukyciu,kaip visa tai atrodys,nes as ir ne is Kauno esu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 03 21, 16:05)
tikrai labai grazus torciukas  thumbup.gif
o kokias serveteles pirkote ir kur jei ne paslaptis?  mirksiukas.gif  jos gal krikstynu tematika? kaip as tokiu noreciau  g.gif


Oi ne, servetėlės paprastos, be jokių piešinukų. nenoriu perkraut labai, nes torčiukas bus toks gražus, maistas ant stalo, vaikams gėrimams šiaudeliai su vėjo malūnėliais, šiuos daiktus pirkau Norfoj, tad nieko ypatinga neišradau mirksiukas.gif
Galvojau indus normalius nuomotis, bet vyras gerai sako, kad prie maisto vos ne dar žmogaus reiktų, tai pagalvojau, kad imsiu vienkartinius cool.gif Juk dabar tokių gražių spalvotų visokių yra, o čia vaikui šventė, tai manau nieko tokio, ir bus gražu. O be to, pirtelėj viskas vyks, jei gražus oras tai lauke, tad manau turėtų būt gerai smile.gif

Gal kuri matėt kokių įdomesnių vienkartinių indelių? Su mėlynu, kad būtų ax.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 21, 17:00)
paziurekit koks grozis...  wub.gif  lb tiktu velesniam pavasariui  wub.gif
http://www.amazon.co...-...822&sr=1-45


Nu labai gražus wub.gif
Atsakyti
sveikutes,
pasiskaiciau temele viskas apie krikstynas, kiek visokiu ideju galima rasti wub.gif kaip pagalvoji seniau tik pakrikstindavo vaikeli, paskui tik vaises, pagerimas doh.gif ir viskas jokio prisiminimo mazyliui, o dabar ir laikrastukai ir kvietimai ir padekos, nu zodziu apstu kiek visokiu grozybiu....
Atsakyti
na pagaliau, doh.gif padariau dideli darba.viska jau sumaketavau su jusu visu pagalba. ivertinkite mano darbelius mirksiukas.gif idejau i musu pasta. jei kas negerai rasykite, nes pirma karta dariau.
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri siuntėtės iš čia vienkartinius indus kokiai nors šventei? g.gif kažin ar jie siunčia nelabai dideliais kiekiais? (pvz 30 žmonių ką rinktumėmės- taures, stiklinaites, lėkštutes, šakutes, peilius, dar gal šaukštelius)

http://www.huhtamaki...w.php?page=1390
Atsakyti
Sveiki. pasakykite man tokį dalyką - kas turi rūpintis krištynų laikraštuku? Krikštomama ar mama? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IsaDora* @ 2010 03 21, 19:47)
Sveiki. pasakykite man tokį dalyką - kas turi rūpintis krištynų laikraštuku? Krikštomama ar mama?  blush2.gif

Pagal susitarimą. Aš būsiu krikšto mama, tai darau laikraštuką, bet tokį savotišką, daug nuotraukų, eilėraščiai ne visai tokie kaip įprasti, dalį jų net pati kūriau ax.gif Čia tam atveju, jei ir mamytė darytų, bet ji augina pametinukus lėliukus, tai ne laikraštukai galvoj. Be to ir du nepamaišys, svarbu, kad nesikirstų ir būtų nevienodi thumbup.gif Man tai jie gražu thumbup.gif
Atsakyti