Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

dar norejau paklausti,ar gali kriksto mama buti pravoslave o vaikas busimas katalikas bus? blush2.gif
Atsakyti
čia kažkas klausė dėl vieno krikšto tėvo


ATSAKYMAI
Klausimas:
# Aš su draugu turime krikštyti vieną iš brolio vaikų (dvinukų), bet mano draugui yra sunki situacija su darbu ir neašku ar jis spės grįšti į krikštynas. Ar gali krikštynų ceremonijoje dalyvauti tik krikštamotė ar reikėtų ieškoti kito krikštatėvio? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:
# Gali būti tik vienas iš krikšto tėvų.


ATSAKYMAI
Klausimas:
# AR GALI KRIKŠTO TĖVAS BŪTI KITO TIKĖJIMO? PVZ :provoslavas

Atsakymas:
# Krikštatėvis gali būti tik katalikas, priėmęs Komuniją ir sutvirtinimo sakramentą, besilaikantis tikėjimo normų. Tai nurodo bažnytinė teisė. Krikščionis nekatalikas gali būti tik krikšto liudininku, bet nėra laikomas krikštatėviu. Kadangi kanonų teisė įsakmiai reikalauja bent vieno krikštatėvio, situacijos gali būti sprendžiamos įvairiai, tačiau nekatalikas krikštatėviu būti negali ir dėl dar vienos priežasties: krikštatėvio pareiga rūpintis, kad jo krikšto vaikas būtų auklėjamas katalikiškai ir tame padėti tėvams. Neįsivaizduočiau, kad nekatalikas rūpintųsi vaiko katalikišku auklėjimu, kuriuo ir pats negyvena.


šaltinis
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 19, 01:03)
dar norejau paklausti,ar gali kriksto mama buti pravoslave o vaikas busimas katalikas bus?  blush2.gif

jau radau atsakyma blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 19, 01:01)
mazyle1985  Klaipėdoj irgi yra , didžiausias pasirinkimas yra prie senojo turgaus parduotuvėlė siuvėjoms ir mezgėjoms berods vadinasi, tai ten visokių gėrybių yra, nepigu , bet pigiau nei iki vilniaus varyt, dar yra kanto gatvėj parduotuvė siuvimo reikmenų , tokia nedidukė rusyje, ten irgi turėtm rast kai ko, urpėjos parduotuvė šalai avitelos , yra ir čia , nors man tai daugiau norėtusi  lotuliukas.gif , bet nėra pati blogiausia padėtis  4u.gif

dėl vaikų kostiumų, tikrai ne makalynė, bet aš dar ir vyrą nerengčiau su tikru kostiumu,  ax.gif , kokį lininį ištaisyčiau kaip ir sūneliui  thumbup.gif  rolleyes.gif

g.gif sakai? niu man tai irgi tas kostiumas biki ne i tema... turi jis baltas kelnes ale linines naujas gi bigsmile.gif man noresi kad visi sviesiai butu apsirenge,to ir sveciu prasysiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 19, 01:07)
čia kažkas klausė dėl vieno krikšto tėvo
ATSAKYMAI
Klausimas:
# Aš su draugu turime krikštyti vieną iš brolio vaikų (dvinukų), bet mano draugui yra sunki situacija su darbu ir neašku ar jis spės grįšti į krikštynas. Ar gali krikštynų ceremonijoje dalyvauti tik krikštamotė ar reikėtų ieškoti kito krikštatėvio? Ačiū už atsakymą.

Atsakymas:
# Gali būti tik vienas iš krikšto tėvų.
ATSAKYMAI
Klausimas:
# AR GALI KRIKŠTO TĖVAS BŪTI KITO TIKĖJIMO? PVZ :provoslavas

Atsakymas:
# Krikštatėvis gali būti tik katalikas, priėmęs Komuniją ir sutvirtinimo sakramentą, besilaikantis tikėjimo normų. Tai nurodo bažnytinė teisė. Krikščionis nekatalikas gali būti tik krikšto liudininku, bet nėra laikomas krikštatėviu. Kadangi kanonų teisė įsakmiai reikalauja bent vieno krikštatėvio, situacijos gali būti sprendžiamos įvairiai, tačiau nekatalikas krikštatėviu būti negali ir dėl dar vienos priežasties: krikštatėvio pareiga rūpintis, kad jo krikšto vaikas būtų auklėjamas katalikiškai ir tame padėti tėvams. Neįsivaizduočiau, kad nekatalikas rūpintųsi vaiko katalikišku auklėjimu, kuriuo ir pats negyvena.
šaltinis

na mna tas tikejimas jau tokia makaline doh.gif galiu pasakyti kaip man buvo per vestuves,gal biki ne i tema bet vistiek apie tikejima... vestuves buvo kataliku baznicioje,vyras katolikas,bet man nereikejo priimti kito tikejimo(esu pravoslave)... niu gal cia ir ne tas pats,bet vistiek.... g.gif zengti i kataliku baznycia o dar ir be komunijos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyle1985: 19 kovo 2010 - 00:15
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 19, 00:14)
jau radau atsakyma  blush2.gif
Papildyta:

g.gif  sakai? niu man tai irgi tas kostiumas biki ne i tema... turi jis baltas kelnes ale linines naujas gi  bigsmile.gif  man noresi kad visi sviesiai butu apsirenge,to ir sveciu prasysiu  wub.gif
Papildyta:

na mna tas tikejimas jau tokia makaline  doh.gif  galiu pasakyti kaip man buvo per vestuves,gal biki ne i tema bet vistiek apie tikejima... vestuves buvo kataliku baznicioje,vyras katolikas,bet man nereikejo priimti kito tikejimo... niu gal cia ir ne tas pats,bet vistiek....  g.gif  zengti i kataliku baznycia o dar ir be komunijos  g.gif

mano irgi reikalvimas nu...prašymas visi šviesū ,kad būtume, pageidautinas linas, bet kas neturėjo nevertėm lotuliukas.gif , bet visis tiek degė užsidegimu kaip matė kaip ruošiuosi, tai 100 proc svečių buvo balti arba natūralaus lino spalvos rūbais, o net 90 su lininiais, ir visi dėkojo,kad buvo toks užmanymas, nes toks karštis tądien buvo, tai jei vyrai būtų turėję "proto" pasipuošti kostiumais būtų pradėję alpti po vieną doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kadangi šiuo metu tenka daug domėtis krikštynomis, ir tenka ieškot medžiagos tai atnešu ką radau , labai įdomus skaitalas, susidaryti senovinių krikštynų vaizdą

gero skaitymo 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, planuotojos.
Jau žiūriu kaip jūs visos toli pažengusios.
O man per tmano darbus visiškai nelieka laiko niekam doh.gif
Pas mus viskas bus kukliai, kas liečia papuošimus ir programą. Kadangi aš vieną nespėsiu visko paruošti, o padėjėjų neturiu verysad.gif
Susitarėm jau su bažnyčia. Krikštysime, kaip ir norėjome liepos 24d. Kristaus karaliaus bažnyčioje Klaipėdoje. Begalo ten, patiko. Labai jauki ir šviesi bažnyčia. Kūnigas toks jaunatviškas, superinis. Kaip tik pažįsta kariuomienės kapeljoną, su kuriuos mes bendraujama,tai labai jau smagiai pabendravome. krikštysime vakare, 17.30h. Mums laikas labai tinka. Nes spėsime viską suruošti ir sviečiams iš kitų miestų bus labai patogu atvažiuoti.
Jau išsirinkau kur Klaipėdoje, mažiui užsisakysiu rubus, sau jau užsisakiau, beliks MB.
Sviečiams dovanos išrinktos, krikštatėviams irgi, beliks nupirkti ir užsakyti.
O labiausiai šiuo metu suku galvą dėl vietos. Sviečių bus nedaug 12 žmonių, bet mums reikia sodybos parai su nakvyne ir t.t. Nes atvažiuoja sviečiai iš kitų miestų. Tuo labiau kažkaip liepos pabaigoje net 3-jų sviečių (vyrų) gimtadieniai. Tai nesugalvoju, kaip juos reikės pagerbti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 19 kovo 2010 - 09:29
QUOTE(leogirl @ 2010 03 19, 09:26)
Sveikos, planuotojos.
Jau žiūriu kaip jūs visos toli pažengusios.
O man per tmano darbus visiškai nelieka laiko niekam  doh.gif
Pas mus viskas bus kukliai, kas liečia papuošimus ir programą. Kadangi aš vieną nespėsiu visko paruošti, o padėjėjų neturiu  verysad.gif
Susitarėm jau su bažnyčia. Krikštysime, kaip ir norėjome liepos 24d. Kristaus karaliaus bažnyčioje Klaipėdoje. Begalo ten, patiko. Labai jauki ir šviesi bažnyčia. Kūnigas toks jaunatviškas, superinis. Kaip tik pažįsta kariuomienės kapeljoną, su kuriuos mes bendraujama,tai labai jau smagiai pabendravome. krikštysime vakare, 17.30h. Mums laikas labai tinka. Nes spėsime viską suruošti ir sviečiams iš kitų miestų bus labai patogu atvažiuoti.
Jau išsirinkau kur Klaipėdoje, mažiui užsisakysiu rubus, sau jau užsisakiau, beliks MB.
Sviečiams dovanos išrinktos, krikštatėviams irgi, beliks nupirkti ir užsakyti.
O labiausiai šiuo metu suku galvą dėl vietos. Sviečių bus nedaug 12 žmonių, bet mums reikia sodybos parai su nakvyne ir t.t. Nes atvažiuoja sviečiai iš kitų miestų. Tuo labiau kažkaip liepos pabaigoje net 3-jų sviečių (vyrų) gimtadieniai. Tai nesugalvoju, kaip juos reikės pagerbti  unsure.gif


mes balandi svesime krikstynas, tai irgi nemazai svencianciu ta menesi savo porgas, tai visiems nuprikau po dekoratyveine didele brendine taure, idesiu riesutu, tarp ju viena su palinkejimu- laimes, meiles ar pan...bus toks simbolinis pasveikinimas thumbup.gif aisku tostas pries tai ir ilgiausiu metu visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 03 19, 11:26)
Tuo labiau kažkaip liepos pabaigoje net 3-jų sviečių (vyrų) gimtadieniai. Tai nesugalvoju, kaip juos reikės pagerbti  unsure.gif

Nemanau, kad dar svečius, kurių gimtadieniai, reikia gerbti, čia gi Jūsų šventė, jie dėl Jūsų atvažiuoja, tikrai nereikėtų įsipareigoti, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 03 18, 23:53)
klijuok su karstais klijais... visa laika prie tauriu yra klijojama su karstais klijais,tik imk mazesni pistoleta... (patiris  ax.gif )

O nukrapstyt po sventes pavyks ax.gif blush2.gif . Klausiu, nes niekad tokiems dalykams pistoleto nenaudojau.
Papildyta:
uzbegau i Vitaliux darbeliu puslapiuka ax.gif . wub.gif kokie groziai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2010 03 19, 09:46)
mes balandi svesime krikstynas, tai irgi nemazai svencianciu ta menesi savo porgas, tai visiems nuprikau po dekoratyveine didele brendine taure, idesiu riesutu, tarp ju viena su  palinkejimu- laimes, meiles ar pan...bus toks simbolinis pasveikinimas thumbup.gif aisku tostas pries tai ir ilgiausiu metu visiems 4u.gif

o kaip padarėt tą riešutuką?

QUOTE(estetė @ 2010 03 19, 09:48)
Nemanau, kad dar svečius, kurių gimtadieniai, reikia gerbti, čia gi Jūsų šventė, jie dėl Jūsų atvažiuoja, tikrai nereikėtų įsipareigoti, manau  smile.gif

tai vat, kad tie žmones artimi, bet gyvenantys užsienyje ir juos matome tik kartą metuose. ir dabar atvažiuoja specialiai pas mus.
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 03 19, 11:12)
o kaip padarėt tą riešutuką?
tai vat, kad tie žmones artimi, bet gyvenantys užsienyje ir juos matome tik kartą metuose. ir dabar atvažiuoja specialiai pas mus.



manau kad reikia pagerbti smile.gif sudainuokit jiems ilgiausiu metu visi ir iteikit po kokia sumboline dovanele, pavyzdziui trilitrini buteli sampano thumbup.gif manu jie bus pamaloninti ir patenkinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 03 19, 10:12)
o kaip padarėt tą riešutuką?
tai vat, kad tie žmones artimi, bet gyvenantys užsienyje ir juos matome tik kartą metuose. ir dabar atvažiuoja specialiai pas mus.

pirkti buna;) graikiski riesuteliai su isgraviruotu zodziu thumbup.gif
Atsakyti