Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(ingridastar @ 2010 03 10, 23:52)
Tortą tokį turiu nusižiūrėjus- žydri bačiukai  wub.gif Tik reikės ieškoti kas iškeps.



Sveikutes,

Skaitineju Jusus visus patarimus ir labai daug ka randu thumbup.gif .Busiu krikstamote, tai stengiuosi ruostis is anksto.

Beje ingridastar torta su batukais daro Pasvalyje (Girsuduose "Ausros" kepykla.).Tortai labai skanus tikrai.Patys kai savo mazaji krikstyjom, sakiausi su batukais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

o kur yra minetoji Danesos parduotuve? Gal zinau, tik nezinau, kad cia butent ta blush2.gif

Dar klausimas auksarankems. Nelabai man sekasi daryti kvietimus, o dar manau, kad turiu skirtingas rankas, pasirodo - abi kairios doh.gif O is tiesu tai pavede mane popierius, kuris labiau plastikas, todel momentas man 'nueme' blizgu pavirsiu. Net bandziau su karstais klijuoti, bet isvis nesamone, nes gaunasi guzais tie klijai. Gal zinot, kas graziai klijuoja beveik plastika?
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2010 03 18, 15:51)
Bet ar butinai berniukui tik kriksto tevas o mergaitei tik kriksto mama? g.gif



Sutvirtinimo sakramenta priimant reikia berniukui butent sutvirtinimo tecio, o mergaitei - sutvirtinimo mamos. O krikstyjant nesvarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 18, 16:50)
Sveikos,

o kur yra minetoji Danesos parduotuve? Gal zinau, tik nezinau, kad cia butent ta  blush2.gif



Ji yra prie Savanoriu ziedo. Ten taip painoka surasti . Netoli statoil degalines - ten kiemuose. As ten labai daug visokio gerio randu 4u.gif
Atsakyti
Nu zinokit iandien esu pikta kaip seskas, visa diena prie laikrastuko sedziu, viskas suredaguota, o vat su nuotraukom nesusitvarkau, reikia esamas laikrastume pakeisti mano dukrytes, nu niekaip neiseina, iskraipo viska tada, nors tu raudok. Aplamai turiu ir sampanui popieriuku sablonu ir saldainiams bet nuotrauku patalpint niekaip nemoku verysad.gif , gal kas pagelbet galetu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2010 03 18, 17:21)
Ji yra prie Savanoriu ziedo. Ten taip painoka surasti . Netoli statoil degalines - ten kiemuose. As ten labai daug visokio gerio randu  4u.gif

Patikslinsiu, gerosios vilties ziedo. Jei vaziuoji gelezinio vilko g. reik sukt i desne tarp BMS megapolio ir statoilo (link giraites gatves keliu policija) Pravaziuoji statoila ir sekantis posukis i desne i kiemus.
Dar galima butu ju rast, gariunuose, nes ten t.p. yra danesos kioskas, lauke prie audiniu netoli dviracius pardavineja.
Gal dar visokiu groziu yra ir ibrahime, nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 03 18, 18:55)
Patikslinsiu, gerosios vilties ziedo. Jei vaziuoji gelezinio vilko g. reik sukt i desne tarp BMS megapolio ir statoilo (link giraites gatves keliu policija) Pravaziuoji statoila ir sekantis posukis i desne i kiemus.
Dar galima butu ju rast, gariunuose, nes ten t.p. yra danesos kioskas, lauke prie audiniu netoli dviracius pardavineja.
Gal dar visokiu groziu yra ir ibrahime, nezinau ax.gif

Bet kiek lyginau Danesos pardei kai kas brangiau truputi negu Danesos tos pat prekes turgui lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nezinau del ko bet teko pirkti tai pasirinkau turgu ir nusiderejau dar turgui nemazai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 18, 19:05)
Bet kiek lyginau Danesos pardei kai kas brangiau truputi negu Danesos tos pat prekes turgui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nezinau del ko bet teko pirkti tai pasirinkau turgu ir nusiderejau dar turgui nemazai thumbup.gif

Na nezinau, esu labai daug ka pirkus is ju ir lankiausi tiek vienam tiek kitam taske. Tai man turgus pasirode brangesnis ax.gif .
Dar visokiu grozybiu is siuviniu, bet galima panaudot sventei, juosteles, aplikacijos, staltieses yra Dokle thumbup.gif , naugarduko g. prie submarino thumbup.gif . jau si karta neuzteko jegu iki ten nusibraut. Nes dar ir sian skauda ranka nuo mazosios nesiojimo visa diena.
Kalvariju turguj buvau prie kriksto reikmenu, pasirinkimas skurdus, pigios tik skraistes t.y. apie 25 lt kai tuo tarpu tokia pat Kotrynoj 47 lt.
Bet prekiavusi moteriske sake jog Halej didesnis pasirinkimas ir pigiau. Pati nebuvau.
Atsakyti
kaune fintikliuškių tokių galima gauti greičiausiai Kaividoj buvusioj pasimatymo parduotuvėj, manau tų drugelių tikrai turėtumėt rasti 4u.gif
Atsakyti
Drugelių Kaividos parduotuvėje tikrai rasite. Ji randasi Krėvės pr. , Pasimatymo parduotuvės 2aukšte. Pirmame IKI prekybos tinklo parduotuvė... Tik va metro kaina Kaune brangesnė... Jei pamenu gerai tai 3lt. su trupučiu ...

O aš dar kreipiuosi su prašymu... Kažkada užmačiau kad kažkas kepat naminius tortus.. Tai prisipažinkit... Geriau į až būtų... Norėtume mes tikro naminio tortuko, kad kuo mažiau tų velnių E būtų.... blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaliux @ 2010 03 18, 23:26)
Drugelių Kaividos parduotuvėje tikrai rasite. Ji randasi Krėvės pr. , Pasimatymo parduotuvės 2aukšte. Pirmame IKI prekybos tinklo parduotuvė... Tik va metro kaina Kaune brangesnė... Jei pamenu gerai tai 3lt. su trupučiu ...

O aš dar kreipiuosi su prašymu... Kažkada užmačiau kad kažkas kepat naminius tortus.. Tai prisipažinkit... Geriau į až būtų... Norėtume mes tikro naminio tortuko, kad kuo mažiau tų velnių E būtų....  blush2.gif   mirksiukas.gif

pati išsikepk 4u.gif , jokių E mirksiukas.gif, o šiaip kaune tai Cipciukas tokius nerealius kepa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 18 kovo 2010 - 23:29
mazyle1985 Klaipėdoj irgi yra , didžiausias pasirinkimas yra prie senojo turgaus parduotuvėlė siuvėjoms ir mezgėjoms berods vadinasi, tai ten visokių gėrybių yra, nepigu , bet pigiau nei iki vilniaus varyt, dar yra kanto gatvėj parduotuvė siuvimo reikmenų , tokia nedidukė rusyje, ten irgi turėtm rast kai ko, urpėjos parduotuvė šalai avitelos , yra ir čia , nors man tai daugiau norėtusi lotuliukas.gif , bet nėra pati blogiausia padėtis 4u.gif

dėl vaikų kostiumų, tikrai ne makalynė, bet aš dar ir vyrą nerengčiau su tikru kostiumu, ax.gif , kokį lininį ištaisyčiau kaip ir sūneliui thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 19 kovo 2010 - 00:02