Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(AGI @ 2010 03 17, 11:26)
Aš vietoje laikraštuko dariau tokius lankstinukus, kurių viduje sudėjau trumpą mažojo atsiradimo istoriją, tikrus faktus, kaip mažojo laukė močiutė, broliukas ir pan. , šeimos nuotraukas. O ant viršelio dėjau bažnyčios, kurioje krikštinsim, piešinį (pavyko rasti Internete labai gražiai nupieštą Kauno Vytauto bažnyčią), aprašymą apie krikšto sakramentą. Dariau su Wordu. Tik spausdinimui nusipirkau tokio labai gražaus, vos vos blizgaus popieriaus ir ant jo nuotraukos visai nesižiūrėjo. Tada spausdinau ant paparasto spalvoto popieriaus ir nuotraukos atrodė daug ryškesnės.
O su saldainių popierėliais niekaip nepavyksta. Ir Photo Shopą instaliavo kolegos, bet turbūt tam reikia daugiau laiko skirti, kad pavyktų. Be to, nusprendžiau, kad mažiuko nuotraukų ant popieriukų nedėsiu - nereikia, kad paskui pakampėmis mėtytųsi. O gal kuri turi kokius neutralius popieriukus - pvz. tik su užrašu krikštynų saldainiai ar pan.? Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt. Jei sugebėčiau, dar datą įdėčiau ir užtektų.

va lygiai ta pati MB pasake. sako, tu ka, ar nori, kad suvalge saldaini mestu lauk kaip ir vaiko nuotrauka gautusi... nu jooooo, nenoriu schmoll.gif geriau jau kokia nuotraukele remeliuose padovanot, jei labai norisi
Atsakyti
as nuneriau drugeli... doh.gif tai jis man labiau i gelyte panasus lotuliukas.gif gaila nemoku fotkiu ikelt, parodyciau lotuliukas.gif nelabai turiu laiko ieskoti, buvo kazkas ikele nuorodele kur daugiau yra instrukciju drugeliu nerimo, gal imesit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asterija @ 2010 03 17, 13:23)
as nuneriau drugeli...  doh.gif  tai jis man labiau i gelyte panasus  lotuliukas.gif  gaila nemoku fotkiu ikelt, parodyciau  lotuliukas.gif  nelabai turiu laiko ieskoti, buvo kazkas ikele nuorodele kur daugiau yra instrukciju drugeliu nerimo, gal imesit?  blush2.gif


imesk man i pasta as idesiu tavo drugeli wink.gif e.buksniene@gmail.com

o cia nuoroda http://www.supermama...hp/t451360.html
Atsakyti
biski tokie pateplioti ir dramblavoti gavosi.... reikia su plenesniu vaseliu ir siulais megzti. dar beneriant uselius, sumasciau pilveli nunerti... nzn ar taip gerai... turbut anaip kai parodyta buvo graziau

user posted image

dar viena
user posted image

ir dar is kito sono...
user posted image

tiesa, atkreipkit i desini virsutini sparneli... ten netycia gavosi su pailginimu tokiu, manau virsutiniams sparneliams toks dalykas labai tinka, nes ir gamtoj virsutiniai buna didesni ilgesni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva0004: 17 kovo 2010 - 13:15
mergaites sakykit o kaip reikia parsisiusti sablona saldainiams is to radikal.ru puslapio, kaiapaspaudziu ant nuorodos ismeta ta visa popieriuka, bet nesuprantu kaip man ji isikelti kad galeciau gaminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 03 17, 14:54)
mergaites sakykit o kaip reikia parsisiusti sablona saldainiams is to radikal.ru puslapio, kaiapaspaudziu ant nuorodos ismeta ta visa popieriuka, bet nesuprantu kaip man ji isikelti kad galeciau gaminti g.gif

sveikos, gal kas galetu pasidalinti info, man irgi kaip tik aktualu, kaip dirbti su tais sablonais, kaip ikelti nuotraukyte. Skaičiau, kad patogiau dirbti, kai šablonas yra PNG formatu, bet kokia programa jį koreguoti? Kažkaip nelabai gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2010 03 17, 18:25)
kaip reikia rasti kontaktus? pvz viatliux ? nes sudomino isakymai bet kaip ka paklausti jos?  blush2.gif  unsure.gif

eini i pacia apacia, kai esi temoj, ten yra temos pavadinimas, tada paspaudi ta trikampiuka ir paciam virsuj yra paieska, paspaudi paieska, ir kur yra nario vardas irasai ko ieskai, ir spaudi ieskoti
Atsakyti
Sveikos, as darau visiems sveciams angeliukus,kuriuos segsime i atlapus, kad dukrytes angelas saugotu ir musu svecius, jei idomu idedu nuoroda, savo angeliuku, tikrai lengvai pasidaro
http://www.make-stuf...ead_angels.html
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2010 03 17, 17:25)
kaip reikia rasti kontaktus? pvz viatliux ? nes sudomino isakymai bet kaip ka paklausti jos?  blush2.gif  unsure.gif


taigi jei iš el.laiško kur yra info tai yra nuorodos į temas merginų, nukopijuji ir susirasi iš kart biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lina_skl @ 2010 03 17, 19:50)
Sveikos, as darau visiems sveciams angeliukus,kuriuos segsime i atlapus, kad dukrytes angelas saugotu ir musu svecius, jei idomu idedu nuoroda, savo angeliuku, tikrai lengvai pasidaro
http://www.make-stuf...ead_angels.html

lb faini, tik ziurejau ziurejau bet nelabai supratau kaip cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 16, 15:19)
na nebent, nu su helio nesigaus pigiai, bet kažkur skaičiau,kad mamos išsinuomoja balionus tuos helio, ir patys prisipučia, kažkaip tikrai žymiai pigiau nei atskirai pirkti , bet čia reik per temas praeiti, pernai tikrai jos nuomojo  4u.gif


priklauso kiek vnt reikia. mes pirkom balioną vilniuje iš AGA tai mum ir gimtadieniui ir krikštynom užteko, reikia tik tą spec skystį būtinai naudot kitaip nesilaiko, mums ir su skysčiu 2 dienas ne visi atlaikė

QUOTE(jitute @ 2010 03 16, 19:34)
mamytes sakykit, gal kas asmeniskai daretes tuos laikrastukus ar popieriukus saldainiams, su kokia programele dirbot?taip noriu pati ka nors pasidaryti blush2.gif

aš dariau su corel draw

Kas darėt etiketes ant šampano butelių? kaipklijavot ant viršaus ar nulupot senas, kaip nulupt? po karštu vandeniu?
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2010 03 17, 20:36)

Kas darėt etiketes ant šampano butelių? kaipklijavot ant viršaus ar nulupot senas, kaip nulupt? po karštu vandeniu?[/color]


tai kaip tik nelupti patariu , ant popieriaus geriau limpa nei ant pliko stiklo, klijavom įvairiai, kelias etiketes spausdinom ant lipdukinio popieriaus , tai iš vis super laiko, o kitus su popieriniais klijais ant buvusios butelio etiketės 4u.gif
Atsakyti