Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2010, 2 dalis

QUOTE(Asterija @ 2010 03 16, 14:22)
ojojoj... doh.gif  kaip surasti kas organizuoja  doh.gif  g.gif  Na mamytes, jei netyciakas uzklius ant akiu, praneskit  mirksiukas.gif  4u.gif

Svenciu organizatore maciau mamyciu forume yra niku sauluzexxx.
O mes helinius balionus patys puteme, issinuomavom balione su heliu is "AGA", prisiputem is vakaro... atvaziuojam po pietu, o balionai pazemem sad.gif Ir nieko mums nepavyko, labai mane nuvyle, aisku kiti, net nesuprato ar nepastebejo, bet mazos smulkmeneles gadina nuotaika ....
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 03 16, 15:40)
Tai dar gerai,jei jus nuo ryto turesit vieta,kur svesit,o mes svesim kavinej ir is ryto ten kiti gali baliavot,taip kad,nezinia,ar bus laiko puosimams,o jau dekoru prisiprkus ir balionu,nes kolonas sakiau daryciau,ar kazka panasaus,taip pat heliniu pusim,jei tik laiko bus  doh.gif

Aš siūlau visas dekoracijas nuvežti iš vakaro į tą kavinę ir paprašyti, kad papuoštų likus valandai iki Jūsų šventės, aš taip dariau ir nepaėmė už tai nei lito smile.gif
Atsakyti
mamytes sakykit, gal kas asmeniskai daretes tuos laikrastukus ar popieriukus saldainiams, su kokia programele dirbot?taip noriu pati ka nors pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
Jungiuos prie mamyciu planuojanciu savo mazyliu krikstynas. Mes planuojam suneli krikstyti birzelio pradzioj. Labai daug graziu ideju radau cia 4u.gif Sveciu sarasas jau sudarytas, kvietimai gaminami. Kvietimus siuvineju kryzeliu. Kaip tik pabaigsiu butinai pasigirsiu blush2.gif Stalo korteles jau sugalvojau kaip padaryti ax.gif Su krikstateviais siokiu tokiu bedu turim g.gif . Zaidimu ideju prisirinkau cia forume. Dabar liko tik viska igyvendinti doh.gif
Laikrastukus ir pasizadejimus darysiu pati. ax.gif
Papildyta:
As laikrastuka darysiu su corel draw programa. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 03 16, 16:12)
Aš siūlau visas dekoracijas nuvežti iš vakaro į tą kavinę ir paprašyti, kad papuoštų likus valandai iki Jūsų šventės, aš taip dariau ir nepaėmė už tai nei lito  smile.gif

Va va ir as tai maniau,kad reiks taip daryt,jei jau jie dar kitus leis baliavot.Nes tikrai norisi sventines nuotaikos ir aplinkos

QUOTE(jitute @ 2010 03 16, 16:34)
mamytes sakykit, gal kas asmeniskai daretes tuos laikrastukus ar popieriukus saldainiams, su kokia programele dirbot?taip noriu pati ka nors pasidaryti blush2.gif

As laikrastuka bandau daryt pati su Wordu,tik va situose namuose neturiu printerio,tai negaliu isbandyt,nes net neisivaizduoju kaip ten butu atspauzdinus.Man kebloka su puslapiu istampymu,gal jie paprasciausiai issididina,bet as kai tampau,tai jau zek kitas krastass lieka uz borto doh.gif nu zodziu vargsiu,o likus 2 savaitem iki sventes suzinosiu,ar gerai viska dariau doh.gif
Atsakyti
na va mano pabandymas pirmas tu drugeliu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2010 03 16, 17:34)
mamytes sakykit, gal kas asmeniskai daretes tuos laikrastukus ar popieriukus saldainiams, su kokia programele dirbot?taip noriu pati ka nors pasidaryti blush2.gif


Pasidairyk dar yra tema apie krikstynu zurnaliukus,labai nemazai ideju prisirinkau is ten. Bandau pati daryti zu wordu . Ziuresim kas gausis ax.gif
Veliau gal pasidalinsiu galutiniu rezultatu. 4u.gif
O saldainio ekskizu yra pastuke maciau . 4u.gif

~tomega~ - fantastiskai atrodo drugeliai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 16 kovo 2010 - 22:58
QUOTE(~tomega~ @ 2010 03 17, 09:37)
aciu uz pagyras merginos.....
o dar zadu daryt margus ir ruzavus tokius turiu siuliukus  ax.gif

as irgi vakar bandziau balta drugeli numegzti, na man jis biski kitaip gavosi, bet manau bus neblogas, dar reikia susiuti per viduri ir uselius nunerti, galesiu parodyt tada . mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur jus tuos drugelius kabinsit?
Atsakyti
QUOTE(Akva0004 @ 2010 03 17, 11:39)
as irgi vakar bandziau balta drugeli numegzti, na man jis biski kitaip gavosi, bet manau bus neblogas, dar reikia susiuti per viduri ir uselius nunerti, galesiu parodyt tada .  mirksiukas.gif


oi, labai laukiam labai idomu wub.gif

QUOTE(Olaiva @ 2010 03 17, 11:48)
o kur jus tuos drugelius kabinsit?


as tai mastau apie tai, kad sveciam prisegsiu,prie atlapo kur nors, bus toks dalyvis tikras krikstynu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~tomega~ @ 2010 03 17, 11:17)
as tai mastau apie tai, kad sveciam prisegsiu,prie atlapo kur nors, bus toks dalyvis tikras krikstynu  ax.gif

as irgi taip mastau... gal dar kur prikabinesiu. buvau isitikinusi, kad nieko panasaus nedarysiu, bet taip uzkabliavot mane su tom krikstynom mirksiukas.gif
drugeli pabaigsiu kai maziukas uzmigs, kitaip be sansu
Atsakyti
Aš vietoje laikraštuko dariau tokius lankstinukus, kurių viduje sudėjau trumpą mažojo atsiradimo istoriją, tikrus faktus, kaip mažojo laukė močiutė, broliukas ir pan. , šeimos nuotraukas. O ant viršelio dėjau bažnyčios, kurioje krikštinsim, piešinį (pavyko rasti Internete labai gražiai nupieštą Kauno Vytauto bažnyčią), aprašymą apie krikšto sakramentą. Dariau su Wordu. Tik spausdinimui nusipirkau tokio labai gražaus, vos vos blizgaus popieriaus ir ant jo nuotraukos visai nesižiūrėjo. Tada spausdinau ant paparasto spalvoto popieriaus ir nuotraukos atrodė daug ryškesnės.
O su saldainių popierėliais niekaip nepavyksta. Ir Photo Shopą instaliavo kolegos, bet turbūt tam reikia daugiau laiko skirti, kad pavyktų. Be to, nusprendžiau, kad mažiuko nuotraukų ant popieriukų nedėsiu - nereikia, kad paskui pakampėmis mėtytųsi. O gal kuri turi kokius neutralius popieriukus - pvz. tik su užrašu krikštynų saldainiai ar pan.? Būčiau dėkinga, jei pasidalintumėt. Jei sugebėčiau, dar datą įdėčiau ir užtektų.
Atsakyti