Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

QUOTE(Kalpana @ 2010 05 08, 10:38)
Pati neturiu, bet teko išbandyti odontologinės įrangos ir medžiagų parodos metu. Na, geras daiktas tarpdančiams valyti smile.gif Manau, kad gerai būtų tiems, kas nešioja breketus, turi kitų fiksuotų konstrukcijų burnoje, po kuriomis sunku išsivalyti. Sau nepirkčiau, nes kokybiškai išsivalau su įprastinėmis priemonėmis (dantų šepetėlis ir tarpdančių siūlas). Jei turite burnoje problemų (fiksuotos konstrukcijos, netaisyklingas sąkandis, nepraeinantis dantenų uždegimas ir t.t.), galbūt verta šį aparatą įsigyti smile.gif Aišku, jį vis tiek reikia derinti kartu su įprastinėmis burnos higienos priemonėmis.

na bet bet prie jo papildomai sepeteliu taip pat reik valyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 05 09, 23:19)
Jei tai tik nekomplikuotas kariesas, tai sutvarkys vieno apsilankymo metu. Patariu rytoj nuo pat ryto skambinti į odontologų kabinetus ir klausti ar tą pačią dieną priims smile.gif




Labai ačiū už atsakymą 4u.gif O gal galit paaiskinti kas tai yra komplikuotas kariesas?
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 05 09, 21:19)
Nelabai aišku apie kokias gumytes kalbate. Reikėtų jums pasikonsultuoti su ortodontais ne internetu, o "gyvai", kabinete. Kaip jau minėjau, reikia apžiūrėti dantis, sąkandį, įvertinti apatinio žandikaulio judesius, apatinio žandikaulio sąnario būklę, reikalinga panoraminė rentgeno nuotrauka, dažnai ir šoninė galvos rentgenograma. Tik tuomet tiksliai galima pasakyti koks gydymo būdas yra optimaliausias.

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
*furnikuca*, taip šepetėlio atsisakyti neišeis smile.gif

Murciux, rašydama "nekomplikuotas kariesas", turėjau omenyje kai dantis dar neišgedęs iki pulpos (danties "nervo").
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 05 10, 22:43)
*furnikuca*, taip šepetėlio atsisakyti neišeis smile.gif

Murciux, rašydama "nekomplikuotas kariesas", turėjau omenyje kai dantis dar neišgedęs iki pulpos (danties "nervo").



Aha. aisku. Siandien jau buvau pas odontologe, viska labai graziai ir greit sutvarke, baigesi visos baimes lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena, norejau pasidometi ar yra kazkoks paprastesnis dantu protezavimas nei su implantais? nes implantavimas man lb siurpiai atrodo o ir kainos dideles unsure.gif
Atsakyti
Sveiki. Norejau paklausti, ar galima tesiog nueiti konsultacijai del balinimo, kad apziuretu dantukus ir paaiskintu kokios pasekmes ir t.t. Ar dantu balinima atlieka burnos hogieniste?
Atsakyti
Dijja, galima daryti vadinamąjį "tiltą". Tam reikia, kad vienoj ir kitoj netekto dantis pusėje būtų tinkami protezavimui dantys. Ant tų dantų maunami vainikėliai, o defektas atstatomas dirbtiniu dančiu, kuris prisitvirtinęs prie tų vainikėlių.

Anira, manau, kad daugumoje odontologijos kabinetų mielai priimtų ir pakonsultuotų. Dėl visa ko, galite prieš tai paskambinti ir pasiteirauti ar tame kabinete balina dantis. Dauguma burnos higienistų irgi balina dantis; jie tai gali daryti.
Atsakyti
Anira, manau, kad daugumoje odontologijos kabinetų mielai priimtų ir pakonsultuotų. Dėl visa ko, galite prieš tai paskambinti ir pasiteirauti ar tame kabinete balina dantis. Dauguma burnos higienistų irgi balina dantis; jie tai gali daryti.
[/quote]

Aciu labai uz atsakyma. Mano ortodonte pasake, pries nuimant breketus, kad nera persilpnu dantu balinimui, bet as kazkaip vis tiek ir labai noriu ir bijau, reikes pasikonsultuoti.
Atsakyti
O mano problema kitokia. Atskilo danties gabaliukas ir kiek ziurejau,nebus imanoma plombuoti, tad reikes traukti,kadangi implanto detis negalesiu. O as beprotiskai bijau stomatologu. Kai reikejo taisyti dantis,vos vos istveriau ta nuskausminima. o dabar gi traukti reikes...gal gali ka patarti?
Atsakyti
Gal tą dantuką įmanoma išsaugoti apvelkant vainikėliu? Gal nereikės jo šalinti. Tai pasakytų apžiūrėjęs odontologas.
Atsakyti
sveiki .man labai idomu butu suzinoti ,kodel man pradejo gesti dantys stipriai per puse metu isgedo labai daug dantu.gal man reiktu kokiu vitaminu pagerti ar ko??gimdziau pries 5 metus .
Atsakyti