Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

sveiki.ieskau redical"tooth mousse"kremo dantukams.kur galima jo gauti kaune?reikia konkreciu adresiuku..labai aciu
Atsakyti
Sveiki noreciau pasiklausti dariausi estetini plombavima bet jauciu prisidirbau sau bedos.. zodziu neturejau kruminio danties tai stomatologe patare idet tilteli, nuslifavo dantis istate tilteli ir jauciu dabar toki kaip maudima lengva unsure.gif tai jau keikiuos kam nedejau implanto schmoll.gif ir dar kitoj pusej uzdejo ant 4 dantuku karuneles kad butu pakilimas aukstesnis sakandis.. na kazkaip itariu kad ateiti turesiu bedos... kokios pasekmes tu tilteliu ir karuneliu nes dantukai tai nuslifuoti 4 vienoj pusej ir 2 kitoj, ar gali isimeest kokia infekcija i kanalus? kas tada verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(luka15 @ 2012 05 07, 20:01)
sveiki,sunui 4m.turim 4skylutes kruminiuose dantukuose ir priekinius "naikina"aktyvus kariesas doh.gif gydytoja tik dabar .prisileido(pirmas sugedo iltinis ,kai sunui 3m)2uzplombavo.vakare pradejo verkti kad skauda dantuka ir pirstuku rode kuri..kai vaikinas isikrauste i tevu lova,skausmai baiges mirksiukas.gif as noriu del viso pikto paklausti-kokius vaistukus galima duoti 4m.vaikui nuo dantu skausmo?

sveiki,
nuo dantu skausmo vaikuciams galima duot ibuprofeno arba paracetamolio sirupa.


o as noriu paklausti del savo dukrytes, jai 5m.4men., pradejo dygt sestieji kruminiai dantukai, abiejuose pusese dantenos patinusios, vienoj apatinej pusej - atskiles dantenos gabaliukas, tiesiog pakibes.. visi pieniniai dantukai vietoj, dar nekliba, nesikeite.. kazkaip neramu, gal yra mamyciu, jau praejusiu per si amziaus tarpa ir gali pasidalint patirtimi;) ar tai norma? busiu labai dekinga atsakiusiems;)
Atsakyti
Laba diena,turiu ir aš klausimuką ir jei kas atsakys,būsiu labai dėkinga 4u.gif
dukrytei 6 metukai,pirmi pieniniai iškrito prieš pusmetį,jų vietoj išdygo nuolatiniai,viskas būtų tvarkoj,bet neramina tai,kad jie kažkokie pageltę,nors kiti(pieniniai dar) baltutėliai...kad ir kiek valom,vistiek tie du nuolatiniai gelsvi...nesu su tuo susidūrus,kas čia galėtų būti ir ką daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2012 06 07, 14:09)
Laba diena,turiu ir aš klausimuką ir jei kas atsakys,būsiu labai dėkinga  4u.gif
dukrytei 6 metukai,pirmi pieniniai iškrito prieš pusmetį,jų vietoj išdygo nuolatiniai,viskas būtų tvarkoj,bet neramina tai,kad jie kažkokie pageltę,nors kiti(pieniniai dar) baltutėliai...kad ir kiek valom,vistiek tie du nuolatiniai gelsvi...nesu su tuo susidūrus,kas čia galėtų būti ir ką daryti  g.gif


Sveiki smile.gif pieniniai dantukai visada atrodo baltesni nei nuolatiniai. Toks ryskus skirtumas matomas tol kol salia yra ir pieninukai, ir nuolatiniai. Kai pasikeis didzioji dalis dantuku greiciausiai ne nepastebesite, kad jie "pagelte" smile.gif nemanau, kad reiketu gasdintis.. svarbiausia - labai gera dantuku prieziura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S-G @ 2012 06 12, 09:46)
Sveiki  smile.gif pieniniai dantukai visada atrodo baltesni nei nuolatiniai. Toks ryskus skirtumas matomas tol kol salia yra ir pieninukai, ir nuolatiniai. Kai pasikeis didzioji dalis dantuku greiciausiai ne nepastebesite,  kad jie "pagelte" smile.gif nemanau, kad reiketu gasdintis.. svarbiausia - labai gera dantuku prieziura  smile.gif

Labai ačiū už padrąsinimą 4u.gif nusigandus esu,nes sūnui nesiskyrė dantukų baltumas,kai dygo nuolatiniai,vat nesam susidūrę su tuo "gelsvumu",dėl to sunerimau.Ačiū dar kartą smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mūsų sūnelis(2,10 m.) smarkiai susitrenkė dantukus, apatinio dantuko jautėsi nedidelis klibėjimas, bei dantenos buvo pamėlusios, o su viršutiniais viskas buvo kaip ir gerai tik kad smarkiai lūpa buvo ištinusi. Šiandien, praėjus 9 dienos po traumos vienas iš viršutinių dantukų gan smarkiai pasislinko į vidinę pusę, kodėl taip atsitiko, kokios galimos pasekmės ar reikia kreiptis pas odontologą.
Ačiū už atsakymą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2012 06 04, 00:10)
o as noriu paklausti del savo dukrytes, jai 5m.4men., pradejo dygt sestieji kruminiai dantukai, abiejuose pusese dantenos patinusios, vienoj apatinej pusej - atskiles dantenos gabaliukas, tiesiog pakibes.. visi pieniniai dantukai vietoj, dar nekliba, nesikeite.. kazkaip neramu, gal yra mamyciu, jau praejusiu per si amziaus tarpa ir gali pasidalint patirtimi;) ar tai norma? busiu labai dekinga atsakiusiems;)

Nu jum gal dar viskas gerai, patinsta gi siek tiek tos dantenos ,kai dygsta.
Pas mus kazkas gal panasaus, tik jau kazkokios problemos g.gif . Sunui dygsta irgi pirmieji nuolatiniai kruminiai. KAirej pusej jau isdyges, o desinej dar tik puse ir labai didelis guzas ties saknim ant zandikaulio kazkaip, beveik per du dantis, dantenos patinusios, guzas toks kietas , ant virsaus dar pulinukas . VAziuosim pas gydytoja, bet gal kas zino kas tai galaetu buti? Ar tai del dygimo ar pulinukas dar del pieniniu dantu ,nes vienas ten salia uzpliombuotas, gal reikia pliomba isimti, gal ten kas genda?
Busiu dekinga uz atsakymus ax.gif
Atsakyti
Laba, salia priekinio dancio yra balzgana demele, dantiste sake jei ji neisnyks teks plombuoti, gal zinot kokiom dar priemonem su dantu pasta ir siulu galetu panaikinti ta demele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabigrei: 30 birželio 2012 - 16:03
laba diena. norejau paklausti, mano apatiniai dantukai susigrude o virsutiniu nuvaziaves centras. ejau pas odontologe prasiausi gydimo su breketais. kai pasidare mano dantu modeliuka, nuotraukas ir kt tai ji man pasake kad breketus desim virsuj o pacioj desim kapa. tai idomu kodel man ji apacioj nedes breketu ? ir kaip ta kapa atrodys ten man, ar ji labai matysis ar neatrodys dar bjauriau nei su breketais, kiek laiko ja reiks nesiot ir ar labai brangiai kainuos ?man 26m. aciu.
Atsakyti
Swejki. Gal zinote ar dirba kokia poliklinika sestadieni , odontologas budintis daktaras? Ar privatus ne brangus odontologijos kabinietas?
Atsakyti
QUOTE(Kristinute199006 @ 2012 07 14, 07:34)
Swejki. Gal zinote ar dirba kokia poliklinika sestadieni , odontologas budintis daktaras? Ar privatus ne brangus odontologijos kabinietas?

Vilniuj yra Žalgirio klinika,tik pigiai ten negausit.Paslaugos gan brangios.Per Vėlykas šalino protinį,tai pats šalinimas 100lt kainavo.
Atsakyti