Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

QUOTE(Skorpione @ 2011 03 15, 10:35)
Sakykit o vaikams tarkim 7 m. ar tiesina dantukus, mums priekiniams nuolatiniams dantukams mazai vietos, tad jie auga kreivai-kampu...Kur reiktu kreiptis, nes ne visi stomatologai tuo uzsiima...

LAba, oi taip kuo anksciau pasirodysit pas ortodontus tuo geresni rezultatai, tokiame amziuje galima padeti ir ploksteles pagalba, o jau kai uzdelsit teks imtis rimtesniu priemoniu. Tad lekit pas ortodontus konsultacijos ir jie jums pasakys ka daryti, gal reiks palaukti kol bus daugiau dantuku ar pasiulys kazkoki gydimo plana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 11 24, 09:48)
Sveiki 4u.gif

Neskaiciau dar temos, gal ir rasciau atsakymus, bet vis dar esu strese, mat mazyliui (metukai ir 7 menesiai beveik) vakar vienas dantukas priekinis visiskai nuskilo iki pat saknu, kiti du irgi nemazai nuskilo. buvom pas vaiku odontologa, sake nieko nedaryti, laukti nuolatiniu dantuku ateity. Bet pasitarus su keliais zmonem, isgirdau, jog imanoma ir pieninius dantukus sutvarkyt ir netgi reiktu.

Ar tiesa? Ar kreiptis mums i kitus odontologus ir isvis ar daroma kas nors tokiu atveju ar tiesiog paliekama taip, kaip yra?


Sveikos. gal kam bus idomu, kaip baigesi (tikiuos, kad jau baigesi) musu situacija su nuskeltais vaiko dantukais. kelis menesius nieko nebuvo, viskas buvo gerai. bet va ar tai nuo persalimo, ar dar nuo kazko, atsirado pulinys tarp dantenu ir virsutines lupos (nuskile virsutiniai buvo), vaikas pradjeo tinti, lupa trigubai didesne nei normaliai. vaziavom i priimamaji, reikejo operacijos - pasalino puliukus ir sitrauke 2 nuskilusius dantukus. tikiuos, tuom viskas ir baigesi ir dideliu problemu ateity nebebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryteok @ 2011 03 19, 15:37)
Laba diena, turiu labai didelę problemą, pas mane paciame priekiniame dantyje, diksliau ant dantenos yra pūlinys, man 23 nestumo savaite.sis dantis daug kartu jau blombuotas, kadangi buvo nuskeltas nemazas jo gabalelis.pragrezti blombu negalima, nezinau ka daryti?as galima pjauti dantenas ir kazkaip sutvarkyti ta pulini dabar, labai bijau jog jokia infekcija nepatektu kudikiui.

smile.gif Sveiki, kuo greičiau kreipkites į Žalgirio kliniką Vilniuje.
Atsakyti
DĖMESIO !

Odontologijos instituto dėstytojų prižiūrimi 5-to kurso studentai odontologai be skausmo šalina dantis, jų šaknis. Studentų teikiamos paslaugos pigios, nes pacientai moka tik už odontologines medžiagas ir vienkartines priemones (kaina iki 10 lt).
Adresas: Vilniaus Universitetinės ligoninės Žalgirio klinika, Žalgirio g. 117

Kreiptis tel. 862318903
Atsakyti
Laba diena,
turiu klausimeli...netekau virsuje 3 danties, dabar galvoju ar detis tilteli ar geriau implantuoti? buvau pas viena odontolge tai ji sake kad uztenku ta tilta uzdeti slifuojant 1 danti, taciau kiek cia ziurinejau tai dazniausiai slifuoja 2 dantis..ar uztektu kazin tik ta 1 nuslifuot kaip ji sake, nes 2 jau gaila butu, manau geriau implanta tada deti..
Atsakyti
As is viso neduociau jokio savo sveiko danties slifuoti, juk taip sugadinamas geras dantis... geriau detis implanta
Atsakyti
na tai zinau kad geriau implantas, bet jau atsibodo be danties gyvent o ir pas mane daug reikalu butu deti ta implanta..
tai va palieka klausimas ar uztektu ir imanoma 1 danti drozti ar abu reiktu??
Atsakyti
Labas rytas,
As norejau suzinoti kiek pas privatu stomotologa kainuoja siulu isemimas po dantu rovimo? Siuo metu esu po operacijos. Is ligonines isleido ir liepe siulus issiimt ambulatoriskai, bet kadangi klaikiai bijau tos proceduros galvoju gal privaciai svelniau i tai paziuretu... tik kaina visai neaiski... 100 negaila, bet jei 100 uz viena siule...tada pakentesiu... smile.gif
Atsakyti
labas iskilo toks klausimas, gal kas gales padeti:) dukrytei greit 3 metai, ji jau turi 20 dantuku, bet issikale ir 21 ir paziurejus i dantenas manau kad islys neuzilgo 22. ar gali taip buti? nes internete skaiciau, kad tik 20 dantu g.gif
Atsakyti
Sveikos. Susidūriau su tokia bėdele. Prieš kelis mėnesius pastebėjau, kad apačioje, vidinėje pusėje prie liežuvio dantenose iškilo kažkoks guzelis. Dar prieš tris savaites aš į jį nekreipiau dėmesio, kaip tik tvarkiausi kitą dantį pas stomatologę ir ji taip pat nieko nematė, nesakė. O šįryt pastebėjau man kraupų dalyką. Ogi, ten naujas dantis prasikalęs. Nesuprantu iš kur. Man 22 metai, visus dantis turiu..šis pridėtinis... Aišku keliausiu vėl pas dantistę. Gal kas susidurėte su tokia bėda? Kaip kas vyko? unsure.gif nes kol kas man labai neramu...
Atsakyti
QUOTE(Egiptiete @ 2011 04 10, 11:07)
Labas rytas,
As norejau suzinoti kiek pas privatu stomotologa kainuoja siulu isemimas po dantu rovimo? Siuo metu esu po operacijos. Is ligonines isleido ir liepe siulus issiimt ambulatoriskai, bet kadangi klaikiai bijau tos proceduros galvoju gal privaciai svelniau i tai paziuretu... tik kaina visai neaiski... 100 negaila, bet jei 100 uz viena siule...tada pakentesiu... smile.gif



nekainuos daug, man patys siūlai pas dantistę kainavo 70 lt
Atsakyti
QUOTE(Lamelaa @ 2011 04 27, 16:21)
Sveikos. Susidūriau su tokia bėdele. Prieš kelis mėnesius pastebėjau, kad apačioje, vidinėje pusėje prie liežuvio dantenose iškilo kažkoks guzelis. Dar prieš tris savaites aš į jį nekreipiau dėmesio, kaip tik tvarkiausi kitą dantį pas stomatologę ir ji taip pat nieko nematė, nesakė. O šįryt pastebėjau man kraupų dalyką. Ogi, ten naujas dantis prasikalęs. Nesuprantu iš kur. Man 22 metai, visus dantis turiu..šis pridėtinis... Aišku keliausiu vėl pas dantistę. Gal kas susidurėte su tokia bėda? Kaip kas vyko?  unsure.gif nes kol kas man labai neramu...


Tai ar buvot pas odontologę pasirodyt? Įdomu iš ties ar ten dantis dygsta ar kokia kita bėda? mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(munte1 @ 2011 03 16, 23:19)
Sveiki
norejau paklausti ka rekomenduojat daryti, norint nejausti to nemalonaus graqzto garso ir skausmo?


Skausmą pašalina vaistai, garsą iš dalies ausinukas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Egiptiete @ 2011 04 10, 10:07)
Labas rytas,
As norejau suzinoti kiek pas privatu stomotologa kainuoja siulu isemimas po dantu rovimo? Siuo metu esu po operacijos. Is ligonines isleido ir liepe siulus issiimt ambulatoriskai, bet kadangi klaikiai bijau tos proceduros galvoju gal privaciai svelniau i tai paziuretu... tik kaina visai neaiski... 100 negaila, bet jei 100 uz viena siule...tada pakentesiu... smile.gif


Tikrai nekainuos daug siūlų išėmimas, nors greičiausiai jie jau turbūt išimti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(spulyte @ 2011 04 14, 11:57)
labas iskilo toks klausimas, gal kas gales padeti:) dukrytei greit 3 metai, ji jau turi 20 dantuku, bet issikale ir 21 ir paziurejus i dantenas manau kad islys neuzilgo 22. ar gali taip buti? nes internete skaiciau, kad tik 20 dantu g.gif


Šiaip nuolatiniai krūminiai dygti pradeda apie 7 metus. Todel tkrai keista, jei pas mergaitę taip anksti. Pasirodykite odontologui. Jei tai tikrai nuolatiniai krūminiai dantukai, reikės padengti silantu, kad negestų.
Papildyta:
QUOTE(gyvybe22 @ 2011 04 04, 20:51)
na tai zinau kad geriau implantas, bet jau atsibodo be danties gyvent o ir pas mane daug reikalu butu deti ta implanta..
tai va palieka klausimas ar uztektu ir imanoma 1 danti drozti ar abu reiktu??


Šiaip tvirčiau visada yra, kai dantų tiltas turi du atramos taškus, tačiau kartais konsolinis tiltas daromas šlifuojant ir vieną dantį. Gydytojas turi gerai įvertinti to danties būklę, tvirtumą, nes jam vienam teks atlaikyti dviejų dantų krūvį.
Papildyta:
QUOTE(Ledirosa @ 2011 03 14, 07:59)
Laba diena, kažin ar kas čia konsultuoja?
Norėčiau pasiklausti, 1,5 m. vaikas krito ir nuplėšė viršutinės lūpos pasaitėlį, buvom Žalgirio klinikoje, bet gydytoja nesiuvo, sako, galima siūti,bet kadangi nekraujuoja, ir mažiukas verkė labai, nesiuvo. Praėjo dar tik dvi dienos, lūpytė dar patinusi, bet kai mažiukas juokiasi atsidengia dantenos. ar taip gali būti dėl nuplyšusio pasaitėlio? Ir ar taip liks visam laikui? Konsultavęs gydytojas, sakė,kad pasaitėlis tam neturi jokios reikšmės.


Pasaitėlis tam įtakos tikrai neturi. O šypsenos linija dar keisis, kai išdygs nuolatiniai dantys, nes jie būna daug didesni nei pieniniai.
Papildyta:
QUOTE(keir@ @ 2011 03 04, 14:38)
sveikos, turiu tokia problemele mano du priekiniai dantys yra ilgesni nei kiti (tiesa sakant per ilgi) ir kai sypsausi negraziai isikisa kaip triusis biggrin.gif  tai noreciau paklausti ar yra isviso atliekama tokia procedura kaip dantu trumpinimas ar nudildinimas norima forma nu pvz as noreciau, kad patrumpintu mano priekinius dantis ir mano sypsena taptu grazesne smile.gif aciu ir ar tai kenksminga ar brangi procedura? smile.gif


Odontologas turėtų įvertinti, ką su tokiais dantukais galima būtų padaryti. Manau viskas įmanoma. Ir kaina tikrai neturėtų būti didelė.
Papildyta:
[quote=vikosiuks,2011 03 02, 09:02]
sveikos mamytes, ziuriu cia klausimu temuke, be atsakymu...
bet gal kas man atsakytu- situacija tokia - senas zmogus ir galima sakyti nebeturintis visai nei vieno savo danties. kas tokioje situacijoje butu geriausias ir pigiausias variantas? nes niekur nerandu nei kainu nei normalios informacijos...
kazkaip galvoju gal ploksteles kokios, nes tas diskomfortas be dantu- man labai baisus atrodo ir gaila ziurint darosi, nors zmogus ir nesiskundzia.

Dantų plokštelė pigiausiais variantas tokioj situacijoj. Bet reiks išmokti ją nešioti, nes pradžioje tikrai nebus patogu.

Papildyta:
QUOTE(Anira @ 2011 02 03, 01:24)
Sveiki! Nezinau kur rasyti apie savo problema, tad tikiosi gal kas nors cia pades. Turiu ant implanto laikina vainikeli, jis pradejo judeti, klibeti, nezinau kaip paaiskinti. Zodziu bijau, kad neatlaikis iki tol, kol galesiu pakeisti, nesu dabar Lietuvoje, ir grisiu tik rugpjuti. Ar galima tiek laiko butu prabuti ne vainikelio? ar dantys neprades judeti?


Jei kliba tik laikinas vainikėlis ant implanto didelės tragedijos nebus, jei ir nukris netyčia. Be laikino vainikėlio niekas klibėti neturėtų. Jei kliba ir vainikėlis ir implantas, tada bėda rimtesne.
Papildyta:
QUOTE(erikooskinas @ 2011 02 12, 14:23)
sveikos. norejau pasiteirauti. treciadieni isrove apatini krumini danti, tiksliau ten buvo likusi tik jo saknis. isrove greitai, skausmo nebuvo. bet istraukus dantistas pasake, kad ten yra puliu. jis juos pradejo valyt, tai tada jau skaudejo.. isvale jis juos man, uzdejo tampona ir paleido. kai pradejo atsileist vaistai pradejo skaudet, isgeriau katenovo ir nustojo. kita diena ryte vel pradejo skaudet, vel isgeriau katenovo, vakare tas pats. vakar paziuriu i ta zaizda, o ten aplink tokios baltos demes, ir zandas patines.. tai dabar galvoju ten puliai ar kas? nes skaiciau internete, kad tos baltos demes gali buti del gijimo kazkaip.


Balta plevele dažnai atsitraukia žaizda kai gyja, bet jei laikosi patinimas, skausmas ir po rovimo pūliavo reiktų sugerti antibiotikų kursą.
Atsakyti