Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Sveiki! Nezinau kur rasyti apie savo problema, tad tikiosi gal kas nors cia pades. Turiu ant implanto laikina vainikeli, jis pradejo judeti, klibeti, nezinau kaip paaiskinti. Zodziu bijau, kad neatlaikis iki tol, kol galesiu pakeisti, nesu dabar Lietuvoje, ir grisiu tik rugpjuti. Ar galima tiek laiko butu prabuti ne vainikelio? ar dantys neprades judeti?
Atsakyti
sveikos. norejau pasiteirauti. treciadieni isrove apatini krumini danti, tiksliau ten buvo likusi tik jo saknis. isrove greitai, skausmo nebuvo. bet istraukus dantistas pasake, kad ten yra puliu. jis juos pradejo valyt, tai tada jau skaudejo.. isvale jis juos man, uzdejo tampona ir paleido. kai pradejo atsileist vaistai pradejo skaudet, isgeriau katenovo ir nustojo. kita diena ryte vel pradejo skaudet, vel isgeriau katenovo, vakare tas pats. vakar paziuriu i ta zaizda, o ten aplink tokios baltos demes, ir zandas patines.. tai dabar galvoju ten puliai ar kas? nes skaiciau internete, kad tos baltos demes gali buti del gijimo kazkaip.
Atsakyti
smile.gif negaunam atsakymu
Atsakyti
QUOTE(in@ @ 2011 02 19, 20:33)
smile.gif negaunam atsakymu

Vadinasi, nėra kas juos žino..
Atsakyti
sveiki
sunui 9metai naktim labai smarkiai griezia dantim kas tai galetu buti doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, ziuriu cia klausimu temuke, be atsakymu...
bet gal kas man atsakytu- situacija tokia - senas zmogus ir galima sakyti nebeturintis visai nei vieno savo danties. kas tokioje situacijoje butu geriausias ir pigiausias variantas? nes niekur nerandu nei kainu nei normalios informacijos...
kazkaip galvoju gal ploksteles kokios, nes tas diskomfortas be dantu- man labai baisus atrodo ir gaila ziurint darosi, nors zmogus ir nesiskundzia.

Papildyta:
QUOTE(ugne/// @ 2011 02 28, 14:38)
sveiki
sunui 9metai naktim labai smarkiai griezia dantim kas tai galetu buti  doh.gif

man griezimas dantimis iskart asocijuojasi su kirmeliu turejimu, tiesiog pabandykite pasidaryti tyrimuka, pora tableciu ir bedos kaip nebuta.
Atsakyti
sveikos, turiu tokia problemele mano du priekiniai dantys yra ilgesni nei kiti (tiesa sakant per ilgi) ir kai sypsausi negraziai isikisa kaip triusis biggrin.gif tai noreciau paklausti ar yra isviso atliekama tokia procedura kaip dantu trumpinimas ar nudildinimas norima forma nu pvz as noreciau, kad patrumpintu mano priekinius dantis ir mano sypsena taptu grazesne smile.gif aciu ir ar tai kenksminga ar brangi procedura? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 02, 09:02)
sveikos mamytes, ziuriu cia klausimu temuke, be atsakymu...
bet gal kas man atsakytu- situacija tokia - senas zmogus ir galima sakyti nebeturintis visai nei vieno savo danties. kas tokioje situacijoje butu geriausias ir pigiausias variantas? nes niekur nerandu nei kainu nei normalios informacijos...
kazkaip galvoju gal ploksteles kokios, nes tas diskomfortas be dantu- man labai baisus atrodo ir gaila ziurint darosi, nors zmogus ir nesiskundzia.

tai manau dantu protezai butu pigiausias var smile.gif .user posted image
Atsakyti
Laba diena, kažin ar kas čia konsultuoja?
Norėčiau pasiklausti, 1,5 m. vaikas krito ir nuplėšė viršutinės lūpos pasaitėlį, buvom Žalgirio klinikoje, bet gydytoja nesiuvo, sako, galima siūti,bet kadangi nekraujuoja, ir mažiukas verkė labai, nesiuvo. Praėjo dar tik dvi dienos, lūpytė dar patinusi, bet kai mažiukas juokiasi atsidengia dantenos. ar taip gali būti dėl nuplyšusio pasaitėlio? Ir ar taip liks visam laikui? Konsultavęs gydytojas, sakė,kad pasaitėlis tam neturi jokios reikšmės.
Atsakyti
Sakykit o vaikams tarkim 7 m. ar tiesina dantukus, mums priekiniams nuolatiniams dantukams mazai vietos, tad jie auga kreivai-kampu...Kur reiktu kreiptis, nes ne visi stomatologai tuo uzsiima...
Atsakyti
Sveiki
norejau paklausti ka rekomenduojat daryti, norint nejausti to nemalonaus graqzto garso ir skausmo?
Atsakyti
Laba diena, turiu labai didelę problemą, pas mane paciame priekiniame dantyje, diksliau ant dantenos yra pūlinys, man 23 nestumo savaite.sis dantis daug kartu jau blombuotas, kadangi buvo nuskeltas nemazas jo gabalelis.pragrezti blombu negalima, nezinau ka daryti?as galima pjauti dantenas ir kazkaip sutvarkyti ta pulini dabar, labai bijau jog jokia infekcija nepatektu kudikiui.
Atsakyti