Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Sveiki, turim didele, mano akimis, problema ir labai laukiam konsulatcijos:
Budamas 4 metuku sunus nukrito ir susizalojo 4 priekinius dantukus: jie visi uzlinko i vidu. Skubiai kreipemes i Kauno KMUK , ten stomatologas rankiniu budu juos mums atstate, ir pasake" dantys priaugs" Dar puoliau klausti: ar nereikia ju istraukti> gavau atsakyma: negalima, nes formuojasi vaiko zandikaulis. Zodziu, dantys priaugs ir viskas bus gerai, nesinervuokite mamyte blink.gif .
Tikrai sutvirtejo tie dantukai. Dabar jau 6 metai, o jie net nebando klibeti doh.gif Vakar , apziurinedama vaiko burna, pastebejau kad pradejo kaltis 2 virsutiniai dantukai ant gomurio verysad.gif verysad.gif kokie 4mm uz priekiniu pieniniu dantuku. unsure.gif Dantukai dar vos matosi. Kaip suprantu, musu laukia 4 dantu traukimas. O tuos besikalancius dantis ar imanoma bus kazkaip atstatyti i vieta? Buciau laabai dekinga uz info. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 02 sausio 2011 - 08:02
QUOTE(klaudi @ 2011 01 02, 05:36)
Sveiki, turim didele, mano akimis, problema ir labai laukiam konsulatcijos:
Budamas 4 metuku sunus nukrito ir susizalojo 4 priekinius dantukus: jie visi uzlinko i vidu. Skubiai kreipemes i Kauno KMUK , ten stomatologas rankiniu budu juos mums atstate, ir pasake" dantys priaugs" Dar puoliau klausti: ar nereikia ju istraukti> gavau atsakyma: negalima, nes formuojasi vaiko zandikaulis. Zodziu, dantys priaugs ir viskas bus gerai, nesinervuokite mamyte blink.gif .
Tikrai sutvirtejo tie dantukai. Dabar jau 6 metai, o jie net nebando klibeti doh.gif  Vakar , apziurinedama vaiko burna, pastebejau kad pradejo kaltis 2 virsutiniai dantukai ant gomurio verysad.gif  verysad.gif kokie 4mm uz priekiniu pieniniu dantuku.  unsure.gif Dantukai dar vos matosi. Kaip suprantu, musu laukia 4 dantu traukimas. O tuos besikalancius dantis ar imanoma bus kazkaip atstatyti i vieta?  Buciau laabai dekinga uz info. 4u.gif


Sveiki, na zinoma, jei jau pradejo dygti nuolatiniai dantukai, o pieniniai dar neiskrite, reiketu juos pasalinti, jei tarp pieniniu yra tarpeliai ir pakankamai vietos nuolatiniams, gali uztekti pasalinti tik du priekinius, o naujieji atsistatys, galima augant pamasazuoti su pirstuku ziurint filmukus, skamba silpnai, bet efektinga wink.gif ir mamai kantrybes, viskas tikrai bus gerai wink.gif)))



Atsakyti
QUOTE(lekstenas @ 2011 01 03, 13:58)
Sveiki, na zinoma, jei jau pradejo dygti nuolatiniai dantukai, o pieniniai dar neiskrite, reiketu juos pasalinti, jei tarp pieniniu yra tarpeliai ir pakankamai vietos nuolatiniams, gali uztekti pasalinti tik du priekinius, o naujieji atsistatys, galima augant pamasazuoti su pirstuku ziurint filmukus, skamba silpnai, bet efektinga wink.gif ir mamai kantrybes, viskas tikrai bus gerai wink.gif)))



Aciu uz atsakyma ir palaikyma smile.gif
As manau, kad kasdieninis masazas tikrai efektinga priemone. Kai pasalinsime pieninius dantukus, butinai masazuosimes. Dar skaiciau, kad yra tokia priemone dantu tiesinimui, tinkanti musu amziuje- treineriai, dedama vaikui tik nakti. Gal ji musm irgi butu efektinga g.gif
Atsakyti
Sveiki:) Auginam 7,5men dukryte,jai 6men pradejo dygti du apatiniai dantukai,tik pries pora dienu pastebejau ,lyg ant dantuku gelsvas demeles g.gif Ar taip gali buti? Ar kaiiosdygs pilnai jie bus balti?Ka daryti? Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas nors turite ortodontės Pikelienės telefoną?
Atsakyti
Sveiki. aš taip pat šiandien pastebėjau pirmąjį krūminį dantuką. Jis dar ne visas išlindęs. Vest pas odontologą reikės, kai bus jau visas išlindęs, taip? g.gif
Atsakyti
"Laba diena
Mano sūnui 1,8 men. Gėrėm Hiconcil antibiotikus.
Po išgerto kurso pastebėjau, kad pagelto vaiko dantukai, o prie dantenų šiek tamsesnės dėmelės atsirado. Šepetėliu nenusišveičia. Ar tai gali būti susiję su antibiotikų gėrimu, nes šiaip saldumynų, čipsų neduodam vaikui. Ir gal galima ką nors pavartoti, kad pastiprinti dantukus? Dėkui už atsakymą"
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Ačiū, jei kas padėsite.
Mano dukrai 3 metai ir beveik 2 mėn. Pas odontologę dar nebuvome, nes kažkaip su ja dar susikalbėti sunku, nekalba gerai, o norisi išaiškinti viską, kad suprastų, be to, kartais skandalus sukelia, kai lenda prie jos. Bet jau vesti ketinu apžiūrai, nes jau vis labiau sutaria su kitais gydytojais. Kiek pati matau, dantys švarutėliai, gražutėliai, valau kartą per dieną - vakarais. Darželyje man atrodo dar jie valo prieš miegą.

Bet va pastebėjau, kad priekinių dantukų spalva pradėjo labai keistai keistis. Lyg yra tokių baltų dėmių, na, pas mano vyrą, jo sesę yra taip, toks vidinis darinys, nesuprasi net kodėl taip yra. Kita vyro sesė, mokosi odontologiją, sako, kad tai gali būti nuo fluoro pertekliaus, žemaitijoje anksčiau būdavo geriamajame vandenyje fluoro per daug.

Tačiau šiais laikais neturėtų juk būti to pertekliaus, bet ji man siūlo naudoti vaikui pastą be fluoro g.gif .

Ką patartumėte, kol dar nenuvedžiau pas dantistę g.gif nežinau kaip paaiškinti tą spalvą, čia reiktų pamatyti, pavyzdžių nerandu... Na, bet kiek žiūriu į fluorozės pavyzdžius, matau, kad panašu g.gif Pastos niekada neišspjauna, todėl duodu užsigerti po valymo. Bet ten tos pastos tiek, mažiau nei grūdas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Transcendens: 27 sausio 2011 - 12:35
QUOTE(Transcendens @ 2011 01 27, 12:34)
Sveiki smile.gif
Ačiū, jei kas padėsite.
Mano dukrai 3 metai ir beveik 2 mėn.

nematant sunku pasakyti, bet gal į pieninukus labai nekreipk dėmesio..
jei nori duosiu stomotologės kontaktus mūsų miestely
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2011 01 27, 13:16)
nematant sunku pasakyti, bet gal į pieninukus labai nekreipk dėmesio..
jei nori duosiu stomotologės kontaktus mūsų miestely

O man baisu, kad ir pieninukai unsure.gif
Einu kiton temon dėl dantistės
Atsakyti
Laba diena, kur Kaune (detaliau), galima butu pasidaryti panoramine dantu nuotrauka nemokamai? Vaikui ir mamytei? Kodel vieni pacientai moka taip brangiai, o kiti sumoka tik uz medziagas? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(in@ @ 2011 02 01, 16:40)
Laba diena, kur Kaune (detaliau), galima butu pasidaryti panoramine dantu nuotrauka nemokamai? Vaikui ir mamytei? Kodel vieni pacientai moka taip brangiai, o kiti sumoka tik uz medziagas? Aciu.

smile.gif
Atsakyti