Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

sveikos, mamytes.

mano 18likmetei dukrai atsitiko beda, po dvieju protiniu dantu operacijos ji jau 5ta diena nejaucia puses apatines lupos ir smakro po ja. doh.gif daktare sake,kad galejo pazeisti nerva ir israse B grupes vitaminu. Galbut kazkam taip yra nutike? ka darete? per kiek laiko praejo?
Atsakyti
Man taip pat buvo nutike, bet nutirpimas buvo tik vienoje zandikaulio puseje. Bet mane daktaras dar pries operacija, paziurejes rentgeno nuotrauka, buvo ispejes apie tokia galima komplikacija, kadangi nervas buvo arti danties saknu. Tik mane ispejo del to, kad gali nutirpti lupa, o nutirpo puse dantenu ir puse liezuvio. Taip pat rekomendavo B grupes vitaminu (neurorubina). Bet as taip ir neprisiruosiau nusipirkt, ir taip viskas atsistate po kokio menesio-dvieju 4u.gif
Atsakyti
Prasau patarimo del vaiku odontologijos.. Turiu du vaikucius, kuriu dantys tragiski sad.gif Galvojau, kad tik dukros, bet pasirodo ir sunaus sad.gif Atsikraustem i Vokietija ir apsilankem pas vietinius dantistus.. Dukrai siulo tris dantis vilkti i sidabrines karuneles, kitus pliombuoti kazkokia spec medziagu [vok. kunststoff] pliomba, kuri neiskrenta kaip kitos cementines [mums anksciau visos lietuviskos pliombos arba uzpuliuodavo po kurio laiko, arba tiesiog iskrisdavo] Ar galima apie tai LT kalba rasti informacijos, ka jus apie tai manote? Sunui irgi kelis dantis siulo rekonstruoti kazkokiais spec budais, salinant tik dali nervo, net nesupratau kitu ipatumu.
Esme yra, kad visa tai kainuotu mums po 400eur kiekvienam vaikui [iskaitant 150eur uz sedacija su n2o] smile.gif Ir tai tik puse sumos, kita puse apmoka vietines kasos. Ar Lietuvoj atlieka tokias proceduras? Gal kur nors galima pasiskaityti apie viska LT kalba?
Taciau Lietuvoj maziukui sake, kad isvis nera skyluciu, tik keli dantukai blogi nuo saldumynu, kuriu net neverta taisyti, kai tuo tarpu ten rado 10skyluciu [puse], padare rentgena - ir net man matesi, kad juoduoja net puse dantuko, pradejes gesti pro tarpdanti, ir nieko nesimate..
Ir issakykit kas nors nuomone, ar verta tevams jaudintis del vaiku dantuku? Visiems tiems taisymams yra alternatyva - rovimas :V
Atsakyti
Laba diena, ar Lietuvoje praktikuojama "protinių" dantų transplantacija į kitų krūminių vietą? Jei taip, tai kur?
Arba gal yra galimybė perstumti 7,8 dantis į 6,7 vietas (apatiniai krūminiai), kad neliktų tarpo (neturiu 6 danties)?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slanka: 01 rugsėjo 2010 - 23:56
Sveiki,
Norėčiau paklausti, odontologė padariusi dantų nuotrauką pasakė, kad yra židinukas. Šiaip jokio skausmo nejaučiu ir patinimų jokių nėra. Sakė siųs nuotrauką chirurgui, truputį sunerimau, kas tai galėtų būti? Parodė man tą nuotrauką, joje matosi aplink protinį dantį patamsėjimas g.gif Minėjo, kad gali būt dėl nervo, nes viena plomba beveik liečiasi su nervu ar kažkas panašaus blush2.gif
Atsakyti
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Owner/Desktop/P20100816_142106_0000.bmp

Sveiki! Nežinau,ar įkels mano nuotrauką,nes aš čia naujokė forume... Bet norėčiau pasikonsultuoti virtualiai,kadangi nesuprasi,ar galima pasitikėti kai kuriais gydytojais. Taigi,situacija tokia,kad noriu dėti breketus,bet gydytoja sako reikia traukti tris dantukus,o jie protiniai ir dar neišdygę... Bijau,kad gali pakist žandikaulio forma arba galiu ilgai neatsigauti,nes kiek žinau tokiais atvejais yra daroma operacija. Tai dar būtų nieko,jei netrukdytų mano specialybė,mat studijuoju dainavimą ir bijau sau pakenkti su tais rovimais... Beje,man jau 22 metai,o tie trys protiniai dantys vis dar neišdygę,tai gal jie jau ir nebedygs? Tik kiek suprantu,jog jie visviena trukdytų tiesinimui. Jei reikia,galiu atsiųsti nuotrauką į e paštą,jei jūs man jį duotumėt ar jei apskritai galit kažką patarti tokiu atveju...
Dėkoju
Atsakyti
labas vakaras, noreciau paklausti ax.gif

Man virs dantenos (na zymiai auskciau dantenos) iskilo toks guziukas, nepanasus i pulinuka, nes pulinukai zinau kaip atrodo blush2.gif to guziuko neskauda, bet tas dantukas wirs kurios jis yra tai sugedes. tai as labai sunerimusi, nes esu ne Lietuvoje, tai nezinau kas cia galetu buti g.gif verysad.gif
gerai,kad griztu sitos savaites gale i Lt, iskart begsiu pas odontologus unsure.gif
tikiuosi labai blogo nieko nebus g.gif unsure.gif
Atsakyti
Matau kad čia vien klausymai o atsakymų nėra g.gif Gaila kad niekas man taip ir neatsakė į mano klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Tėtsi @ 2010 09 09, 10:58)
Matau kad čia vien klausymai o atsakymų nėra g.gif 

drinks_cheers.gif schmoll.gif
Atsakyti
sweikos, gal kas galit patarti su dantu implantais klaipedoje? kokios kainos kur gerai daro kur pigiau wiska wiska siandiena suzinojau kad lieku be priekinio danties sokas neispasakytas sad.gif
Atsakyti
Sveiki,

mano dukrai 13,5m ir ji jau pora metu su breketais. Gyvenome ir gydemes JAV, taciau nespejo baigti gydymo kurso, grizome Lietuvon. Mano klausimas - ar atsirastu gydytojas Vilniuje, kuris priimtu pacienta jau "visai prie pabaigos?". Anot buvusio odontologo, jai liko apie pusmetis, jei tvarkingai nesios gumytes. Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Dukrytei mano 2 metukai ir jau labai isgede priekiniai virsutiniai dantukai, ir siandiena pamaciau du pulinukus ant dantenu virs tu dantuku verysad.gif Siandien bandem pas viena stomatologe nueit, bet issigando tik mergele ,net neisiziojo, atrodo neskauda. Ieskosiu toliau kitu stomatologu, bet siuo metu gal kuo patept galima, gal kas susidure?
Atsakyti