Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(VilmaM @ 2005 12 17, 19:39)
numezgiau šį šalį mamai Kalėdoms dovanų  ax.gif
bet labai bjaurūs siūlai, visi plaukai lieka ant rūbų doh.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Šaunūs darbeliai mirksiukas.gif ,išduok paslaptį iš kokių siūlu mezgei sitą raudona šalį,reiktų turėt omeny,kad jis pūkuoja ax.gif
Atsakyti
Na šaunuolė VilmaM thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sakykit nerandu, o kaip tas gėlyte prie šalio tvirtinat blush2.gif

O dabar pasirodusiu nemokša blush2.gif Kuo skiriasi mohera nuo angoros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 18, 11:02)
Šaunūs darbeliai mirksiukas.gif ,išduok paslaptį iš kokių siūlu mezgei sitą raudona šalį,reiktų turėt omeny,kad jis pūkuoja ax.gif

Sveikutes, kaip matyti rankų susidėjusios nesėdit, kokios šaunuolės! smile.gif

Nunėriau ir aš šalį,pagal Pelargonijos atrasto balto šalio su gelytėm pavyzdį, bet labai gaila, kad negaliu parodyti rezultato(nepakanka žinučių).Kazkaip ne mano stiliui žinutes tyčia rinkti.
mirksiukas.gif Tačiau labai džiaugiuosi jūsu darbais,juk skraistės, šaliai dabar "ant bangos". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skriste @ 2005 12 18, 10:25)
Kuo skiriasi mohera nuo angoros  g.gif


Čia taip knygose rašo tongue.gif
Angoros vilna - tai minkšti, lengvi Angoros triušių pūkai, paprastai jie suverpiami kartu su vilnoniais, medvilniniais ar sintetiniais siūlais.
Mohera - Ispanijoje ir kt. auginamų Angoros ožkų vilna, ilga, plona, blizganti, dažniausiai susukta kartu su sintetiniais ar vilnoniais siūlais. rolleyes.gif
Bent jau man tai mochera daug švelnesnė ir minkštesnė už angorą, nors šiaip tai abi rūšis mėgstu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ladute: 18 gruodžio 2005 - 15:09
http://photobucket.c...t=Salikas__.jpg
gal taip matysis,kazkaip nepavyksta nuotraukytes parodyt jums g.gif
Atsakyti
Na va,galėsi pati demonstruot savo darbus good.gif
o skara sveria apie 300 gramų,visa iš kvadratuku,tik kraštuose jie nepilni o pusiniai,tada apnerta žemu stulpeliu ir pririšti kutai
Atsakyti
va koks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga888: 20 gruodžio 2005 - 10:54
va koks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga888: 20 gruodžio 2005 - 10:55
Čia dar vienas mano šalis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 20, 12:15)
Čia dar vienas mano šalis ax.gif


Niu va kaip nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tik mano skoniu reikėtų gėlytę nusinerti užsegimui (nu čia aš tarp kitko savo trigrašį kišu) blush2.gif
Atsakyti
neliko siūlo nei lašiuko doh.gif šiaip aš jį mezgiau užsimest ant megztuko,megzto iš tų pačių siūlų,gaunasi savotiškas dupletas,ir gėlytę segsiu kitos spalvos,derindama prie sijono flirt.gif
per šventes gal papozuosiu ir įmesiu į "mūsų darbelius" photo.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 20, 11:15)
Čia dar vienas mano šalis ax.gif

Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti