Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(Palergonija @ 2005 12 05, 14:48)
stai visai paprastas salikelis,bet parinkus neiprasta siula rezultatas thumbup.gif


Panasiai pdarytus salius maciau Basanaviciaus gtv. esancioje siulu parduotuveje, berods Kuritoje. thumbup.gif Paprasciausiai numegzta lygiuoju rashtu is kid mocherio salis, o jame eilemis sukaisioti ivairiu fakturu siulai! Super atrodo, ir pvz likucius galima sunaudoti. Siulau uzeiti i ta parduotuve ir paziureti, tikrai saunus saliai! As jau rezgu minti toki nusimegzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2005 12 02, 10:25)
*MONAMI*, o kokiu rašteliu savo violetine skraiste mezgei ?
Atrodo tai super  thumbup.gif

ax.gif ačiū 4u.gif
1e. pirma nukeli.,2sumezgi,1uzmetimas-blogoj pusej ir t.t.
2e. tas pats tik 2sumezgi ,1uzmetimas geroj pusej ir t.t.t.

ČIA labai gražiai viena forumietė mezga tuos šalikėlius ir skraistes thumbup.gif gal nesupyks g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 05 gruodžio 2005 - 19:31
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 05, 08:41)
baltas salis su gelytem,jei ka galiu didesne nuotrauka imest i pasta mirksiukas.gif

Labux 4u.gif ,aciu, kad atsiliepei. mirksiukas.gif Labai neblogai butu,kad imestum,nes nelabai,ka matau.Is anksto laaaabai aciu. "Uzsikabinau" uz sio salio- paprasta ir grazu. smile.gif Jei ne paslaptis,kur semiesi ideju darbams? smile.gif mirksiukas.gif Labai lauksiu . mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutast: 05 gruodžio 2005 - 21:16
milijonas ideju mano galvoje,tik kaip laiko rast jas visas igyvendint unsure.gif o balta sali radau kazkur netycia belandziodama po neta,man jis labai patiko,todel cia imeciau, i pasta tikrai nebutu problemu schemute imest,jei tik adresiuka zinociau group.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 05, 23:00)
milijonas ideju mano galvoje,tik kaip laiko rast jas visas igyvendint unsure.gif o balta sali radau kazkur netycia belandziodama po neta,man jis labai patiko,todel cia imeciau, i pasta tikrai nebutu problemu schemute imest,jei tik adresiuka zinociau group.gif

blush2.gif Tai as neparasiau! blush2.gif Matai,galvojau,kad reik ir pamirsau.Stai,kaip buna,kai kelis darbus darai! doh.gif rutast@blog.lt
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Prisipirkau siulu ir vis bandau kazka daryt pagal mamos 60uju metu knygas smile.gif
Labai noriu nunert maziukui silta skaraiste/pleduka.
Azalija - labai tau aciu uz schemas - labai grazios, butinai pabandysiu. Tik vienas klausimas - pati pirma ir paskutine schemos: jas neriant ar cia didesnes ''snaiges'' ir mazesnes nunertos atskirai ir po to sujungtos? Ar iskart viskas neriama? Nu as biski nepatyrus blush2.gif Lyg turetu but atskirai.... bet tada kaip ''sujungt''? Susiut?
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2005 12 01, 14:02)
Kaip tas r0želes mezgat ir kaip jas tvirtinat ax.gif ?


Cia gelyciu shemos:
http://dnl.alp.ru/7y...31275000359.jpg
www.supermama.lt/forumas/uploads/post-14100-1131737534.jpg
Atsakyti
Sveikos,
As naujoke tiek supermamoj, tiek mezgime, tai reikia klaust eksperciu patarimo 4u.gif
Man tas salis nertas keliu spalvu is kvadrateliu atrodo labai graziai, gal jus turit kokia schemele tokiu kvadrateliu tik mezgimui? Buciau labai dekinga rolleyes.gif
Atsakyti
kamija,jei kalbi apie mano skara,tai schemute as imetus,paieskok wink.gif
Atsakyti
Aciu, jau radau kitur panasiai, beliko tik isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2005 12 05, 18:27)
Siulau uzeiti i ta parduotuve ir paziureti, tikrai saunus saliai! As jau rezgu minti toki nusimegzti  g.gif


O aš jau baigiu tokį šalikėlį nusiregzti. Tik įdomu, kaip siuvinėti seksis - niekad to nedariau g.gif
Atsakyti
Kai bus galutinis rezultatas butinai imesk foto, ivertinsim 4u.gif
Atsakyti