Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Labai lauksim nuotraukyčių photo.gif
Atsakyti
labai grazus modeliukai bigsmile.gif
Atsakyti
Depresija - tai tokia būsena, kai įsijungi internetą ir nežinai kur eiti...

Radau šį užrašą ir pagalvojau, kad čia apie mane... Tiksliau, pasiklydau, nes yra per daug kur eiti... Nusipirkau vakar naujam šalikui siūlus. Kadangi nenorėjau metro pločio ir dviejų su puse ilgio šalio, pirkau ne mocherą, bet nestorą pusvilnę su merino vilna. Labai smagus, minkštas, šviesiai violetinis siūlas. Žinau, kad reikia šaliko, dar megsiu pirštuotas pirštines gerom akim ir kepurą (gal nersiu skrybėlę). Bet nesugalvoju, kokiu raštu megzti šaliką. Pritrukau raštų... Turiu daugybę, bet niekas neprilimpa verysad.gif Žinau, kad paprasčiausia pasakyti: peržiūrėk viską... Bet aš ne tik šalikų ir šalių, bet ir kitokių mezginių raštus jau žiūrėjau... Ir nieko... SOS! verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agni: 13 gruodžio 2006 - 11:46
QUOTE(Agni @ 2006 12 13, 11:43)
<...>
SOS!  verysad.gif

mastau.gif ir kuo gi Tau galima būtų padėti, iš naujo tas pačias nuorodas/ mezgimo žurnalus rodyti? Man pačiai idealiausias šalikas yra megztas japonišku ar dar kitaip anglišku/rusišku raštu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 12 13, 13:19)
mastau.gif ir kuo gi Tau galima būtų padėti, iš naujo tas pačias nuorodas/ mezgimo žurnalus rodyti? Man pačiai idealiausias šalikas yra megztas japonišku ar dar kitaip anglišku/rusišku raštu.  g.gif

tik siulu labai daug suryja doh.gif , bet nesioti labai malonu, toks minkstutis tada gaunas thumbup.gif

Zinau ka reiskia kai niekas nelimpa doh.gif as tada vartau knyga mezgimo rastu ir tiesiog pavyzdukus kelis pasimezgu, ir ziuriu ar graziai ziurisi, ar tam siului tinka tas rastelis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Ar kas galetu pasakyti, ar galima numegzta mocherine skraiste palyginti per dregna medziagyte? labai noretusi, kad rastelis gerai matytusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauradr: 14 gruodžio 2006 - 16:11
Siūlau pirmiausiai pabandyt sudrėkint pačią skraistę (atsargiai įkišant ją į vandenį, ištraukti kaip gniužulą ir atsargiai nuspausti), nekedenant jos patiesti ant rankšluosčio taip, kad matytųsi raštelis, bet netampyti...Tada ji išdžius neišsitempusi ir aiškesniu raštu. thumbup.gif
Jei bandysi lyginti, gali sukristi jos pūkas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 12 14, 18:40)
Siūlau pirmiausiai pabandyt sudrėkint pačią skraistę (atsargiai įkišant ją į vandenį, ištraukti kaip gniužulą ir atsargiai nuspausti), nekedenant jos patiesti ant rankšluosčio taip, kad matytųsi raštelis, bet netampyti...Tada ji išdžius neišsitempusi ir aiškesniu raštu. thumbup.gif
Jei bandysi lyginti, gali sukristi jos pūkas...  blink.gif


Aciu, Virbalai. Gaila aisku, kad negerai lyginti. Galvojau gal nors siek tiek galima, kad issitemptu. Na, bet vadinasi ir taip bus gerai smile.gif
Atsakyti
Tai galima siek tiek, per dregna medziagyte, bet pirmiau padrekink, gal bus geriau, nes lygindama dar ir per daug gali istampyt... biggrin.gif
Atsakyti
O aš moherinį megztinį įmečiau į kiaurasamtį ir palaikiau virš puodo.Pagarinau ir ištampius padžioviau.Tai nei plaukas neiškrito ir visas raštas gražiau matyt.
Atsakyti
As vistik siek tiek su nekarstu lygintuvu palyginau savo skraiste - tai nieko blogo jai nenutiko.
Savo skraiste imeciau i mezgimo masinu temele. Tas jos rastelis labai susitraukia ir ji pasidaro siaura, praranda dali savo grozio. O palyginau - ir vel atsistate viskas i savo vieta smile.gif
Atsakyti
Su Šventėm! drinks_cheers.gif
O po švenčių - nuorodikė į šalikų,skraisčių pasaulį smile.gif

http://www.knittingp...awls_stoles.php
Atsakyti