Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Darau isvada, kad tiesiog kietai mezgat, mindira ir Anakonndaaz....
unsure.gif
Uztai gaunasi tankiai...
O jau 8 numerio virbalai yra aisku buki, todel per penkias kietai ismegztas akytes ir sunku istraukt...
irnesakyk.gif niekas negimsta mokedamas. Gal kita karta vel uzsimanysit to rasto, ir jau geriau gausis.
Anakondaaz, tikrai grazu biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
dabar kur mezgu ta rasteli tai reikia per tris akis traukti, ir jau truputi igudau, tai laisviau varau ax.gif tada be problemu issitraukia akys tongue.gif

O ta su penkiom akim irgi bandysiu tongue.gif nenuleisiu ranku lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=mindira,2006 12 05, 22:34]
o kaip nerti ta "istrauktaja kilpa" ? unsure.gif
nelabai suprantu, itariu kad nesunku doh.gif blush2.gif

bandziau keleta rasteliu dabar skraistei daryti, bet kazkaip "nekimba" is viskas doh.gif


Juodos varnos zinuteje (2006 12 07, 16:42) prie mezgimo zurnalai-3, yra nuoroda i zurnala Crochet creations(2005 m.) yra schemute, kaip tas "istrauktas kilpas" megzti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 12 03, 18:07)
As si rasta mesgu taip:
Pirmoji eile - visos isvirksciosios akys
Antroji eile: krastine akis, 1 geroji, 5 gerosios sumegztos kartu, is ju ismezgant 5 gerasias, 1 geroji, 5 is penkiu ir t.t
Trecioji, ketvirtoji eiles: visos isvirksciosios
Penktoji eile - tokia kaip antroji.
Tai ta ,,skyle" - ir yra geroji akyte tarp 5 sumegztu.
Mezginukas cia: http://public.fotki....picture005.html



O kaip jūs manote, šis raštelis iš tokių pačių siūlų(net ir spalva tokia pati)tiktų šalikėliui iš 80 akių ar vistik čia daugiau tinka skarai ar plačiam šalikui. Mane labiau domina kokie gautusi kraštai to šalikėlio, ko gero būtų per tuos akių suėmimus patraukti g.gif
Atsakyti
radau as knygoje ta rasteli 4u.gif bet aciu uz pagalba mirksiukas.gif

O cia tas rastelis kuriuom mezgu, deja jauciu pritruksiu siulu verysad.gif teks eit siandien dar nusipirkt, dar pardaveja sake kad gali nezutekti, bet kazkaip galvojau uzteks doh.gif spalva tu siuliuku bordo, bet ant fotkes atrodo kaip ruda doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindira: 08 gruodžio 2006 - 10:49
QUOTE(ziza @ 2006 12 08, 11:37)
O kaip jūs manote, šis raštelis iš tokių pačių siūlų(net ir spalva tokia pati)tiktų šalikėliui iš 80 akių ar vistik čia daugiau tinka skarai ar plačiam šalikui. Mane labiau domina kokie gautusi kraštai to šalikėlio, ko gero būtų per tuos akių suėmimus patraukti  g.gif



aš mezgiau iš mocheros tuo rašteliu šalikiuką, tai va koks kraštukas (jei įžiūrima)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2006 12 08, 12:30)
aš mezgiau iš mocheros tuo rašteliu šalikiuką, tai va koks kraštukas (jei įžiūrima)


Dėkui, supratau 4u.gif , nes iš pradžių galvojau ar papildomai akių iš šonų pridėti, nes bijojau, kad gal labai sutraukta gausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 26 gruodžio 2006 - 13:55
QUOTE(ziza @ 2006 12 08, 12:55)
Dėkui, supratau  4u.gif , nes iš pradžių galvojau ar papildomai akių iš šonų pridėti, nes bijojau, kad gal labai sutraukta gausis.

bigsmile.gif labai man patiko tas ružavas šalikėlio raštas aš iš pažiurėjimo tai nemoku išmegsti bet gal galima gauti schemą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 12 08, 10:37)
O kaip jūs manote, šis raštelis iš tokių pačių siūlų(net ir spalva tokia pati)tiktų šalikėliui iš 80 akių ar vistik čia daugiau tinka skarai ar plačiam šalikui. Mane labiau domina kokie gautusi kraštai to šalikėlio, ko gero būtų per tuos akių suėmimus patraukti  g.gif



Manau, kad sis rastelis tinka ir salikeliui, ir dar kam nors... biggrin.gif
As juk mezgiau bolero ax.gif

Krastai nera ,,patraukti". O ko jiems trauktis? Siek tiek banguoti,ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 12 08, 12:55)
Dėkui, supratau  4u.gif , nes iš pradžių galvojau ar papildomai akių iš šonų pridėti, nes bijojau, kad gal labai sutraukta gausis.

jei pridėsi po vieną papildomą kraštinę akį - gausis lygus kraštas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2006 12 06, 23:38)
Skraistė (turbūt jau iki gyvo kaulo pabodusi, bet man wub.gif ) dovana mamai, kitą sau megsiu... (labai tikiuosi lotuliukas.gif )
<...>

Anakonda, būk draugas, papasakok, kaip gėlytę padarei. Mezgu MB mamai Kalėdoms šaliką ir noriu tokia gėlyte - užsegimu papuošti... gal gali patarti, kaip padaryti ax.gif

Nebereikia - radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 11 gruodžio 2006 - 15:59
QUOTE(Virbalai @ 2006 12 08, 13:09)
Manau, kad sis rastelis tinka ir salikeliui, ir dar kam nors... biggrin.gif
As juk mezgiau bolero  ax.gif

Krastai nera ,,patraukti". O ko jiems trauktis? Siek tiek banguoti,ir tiek  4u.gif



Dėkui merginos už patarimus 4u.gif gavosi puikiai clap.gif (aišku dar nenumezgiau blush2.gif ). Pradžioje užmečiau 80 akių ir pamezgusi supratau, kad platesnis atrodys įspūdingiau ax.gif , tai išardžiau ir dabar narplioju iš 120 akių.
Turiu nusimezgusi platesnį iš 160(ar 180) akių, tai galėsiu įmesti nuotraukytę, bet tai bus po gruodžio 20 dienos, nes brangiausiasis išvyko su fotoparatu, tai negaliu, nei nufotkint, nei į kompą įmesti verysad.gif
Atsakyti