Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(Sraunius @ 2006 12 05, 20:34)
. yra pynelės kilpa, | yra žemas stulpelis, lašiukas yra "ištrauktoji kilpa" ( foto matos kaip pati paprasčiausia kilputė, tik didoka), o mažas lašeliukas su skaičiuku yra parašyta taip: "nerkite tiek kilpų lankelį, kiek parašyra".



Man irgi problemos su "ištrauktoji kilpa". verysad.gif
Ir kaip uzsigarantuoti, kad visur gausis tos kilpos vienodo dydzio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2006 12 06, 09:14)
Man irgi problemos su "ištrauktoji kilpa". verysad.gif 
Ir kaip uzsigarantuoti, kad visur gausis tos kilpos vienodo dydzio doh.gif

treniruotis gal reikia, nors man pačiai taip pat būtų sunku vienodai dideles ištrauktas kilpas padaryt doh.gif
O būtinai norit skraistės vąšeliu neriamos? Jei nėra skirtumo, tai pažiūrėsiu ir mezgamu virbalais variantus wink.gif

Sugalvojau: nugi tas ištraukiamas kilpas daryti su laaabai dideliu vąšeliu įprastai ir bus visos kilputės vienodo dydžio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 06 gruodžio 2006 - 10:21

O būtinai norit skraistės vąšeliu neriamos? Jei nėra skirtumo, tai pažiūrėsiu ir mezgamu virbalais variantus wink.gif

zinoma, galima pabandyti ir su virbalais...

Sugalvojau: nugi tas ištraukiamas kilpas daryti su laaabai dideliu vąšeliu įprastai ir bus visos kilputės vienodo dydžio bigsmile.gif

ideja gal ir gera. Bet kaip tada su tuo laaabai dideliu vaseliu nerti paprasta kilpute ir stulpeli be uzmetimo g.gif
Atsakyti
radau as pas save nerimo knygoje ta istraukta kilpute, bet nesamone gaunas kazkokia doh.gif

tai pradejau nauju rastu su virbalais megzti, po kol kas patenkinta, rytoj idesiu koks gaunasi rastelis, gal ka irgi sudomins ax.gif
svarbiausia kad nera sunkus ax.gif
Atsakyti
Skraistė (turbūt jau iki gyvo kaulo pabodusi, bet man wub.gif ) dovana mamai, kitą sau megsiu... (labai tikiuosi lotuliukas.gif )
user posted image

user posted image


Virbalai, o kokio nr. virbaliukais šitą http://public.fotki....picture005.html mezgei?O kokiu rekomendavo megzti tuos siuliukus? 4u.gif 4u.gif
Aš mezgiau 5 nr. (šalikiuką mažiuką) tai man jis kažkoks laaabai tankus gavosi g.gif, ant siūliukų rekomendavo 3nr. virbaliukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 06 gruodžio 2006 - 23:44
hi.gif
Čia mezgu iš Kid Mohair, o juos etiketė rekomenduoja megzt virbalais nr.2-2,5. Aš pati paprastai rekomenduoju 3-3,5 virbala, priklausomai nuoto, kaip moteris mezga - mikštai, ar kietai.
Kadangi mezgu pati kietokai, tai visada imu storesnį virbaliuką. Šį mezgu 4,5, ir gaunasi tankokai, net man to ir reikia - čia bus ne šalis, o bolero. Turi laikyt formą.
4u.gif
Atsakyti
Anakondaaz,labai grazi, gal rasteli gali parasyti mirksiukas.gif ir kokiais siulais mezgei, bei virbalais? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2006 12 07, 00:38)
O kokiu rekomendavo megzti tuos siuliukus?  4u.gif  4u.gif
Aš mezgiau 5 nr. (šalikiuką mažiuką) tai man jis kažkoks laaabai tankus gavosi g.gif, ant siūliukų rekomendavo 3nr. virbaliukus.

Aš kaiptik pradėjau megzti šalį tokiu raštu. Knygoj rekomenduoja megzti 5nr virbalais,tai tokiais ir pradėjau. Vis neturiu laiko prisėst,nežinau kaip gausis. Mezgiau mažą gabaliuką,tai gražiai atrodė 4u.gif

Tavo šalis labai gražus thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 07 gruodžio 2006 - 11:30
QUOTE(mindira @ 2006 12 07, 12:00)
Anakondaaz,labai grazi, gal rasteli gali parasyti  mirksiukas.gif ir kokiais siulais mezgei, bei virbalais?  mirksiukas.gif



čia gi tas raštelis apkalbėtas ne vienu psl. ax.gif kur 2 akis sumegzti, 1 uždėti, ir taip abejose pusese. Siulus pirkau kazkokius Sofia Mini (35% moxeros, 65% akrilo) paprasti, gal net prastoki blush2.gif , o virbalais Nr.5.
O klausiau tai apie tokį raštelį:
user posted image
kokiu gi čia man virbalu megzti kad toooks retas kaip voratinklis būtų g.gif

sumezgiau likutį siūlų, va kas gavosi ax.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2005 12 05, 14:48)
stai visai paprastas salikelis,bet parinkus neiprasta siula rezultatas thumbup.gif



Viešpatie, ar aš visai nukvakusi ar su regėjimu visai prastai-NEMATAU AŠ TO ŠALIKĖLIO verysad.gif Kur čia reikia žiūrėti blink.gif Paaiškinkit man tundrai, bo aš jau į neviltį puoliau, kad visos mato, visos giria, o aš ne verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2006 12 07, 12:39)
čia gi tas raštelis apkalbėtas ne vienu psl. ax.gif  kur 2 akis sumegzti, 1 uždėti, ir taip abejose pusese. Siulus pirkau kazkokius Sofia Mini (35% moxeros, 65% akrilo) paprasti, gal net prastoki  blush2.gif , o virbalais Nr.5.
O klausiau tai apie tokį raštelį:
sumezgiau likutį siūlų, va kas gavosi  ax.gif :

tai as irgi bandziau ta pirmaji, bet man nelabai aisku is kurios puses ta uzmetima daryti blush2.gif katras yra is gerosios, o katras is blogosios puses blush2.gif
tai net nebedariau to rastelio, o kita apsiemiau doh.gif

o sita irgi bandziau, tai man nelabai gavosi, nes emiau 8 numerio virbalus, tai labai sudetinga buvo istraukti per tas 5 akis doh.gif vos tas virbalas kisasi doh.gif

tai viskas gerai tau gavosi, viskas grazu 4u.gif
as kaip tik norejau su stambesniais virbalais pabandyti, bet nelabai kas isejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 12 07, 13:00)
tai as irgi bandziau ta pirmaji, bet man nelabai aisku is kurios puses ta uzmetima daryti  blush2.gif katras yra is gerosios, o katras is blogosios puses  blush2.gif
tai net nebedariau to rastelio, o kita apsiemiau  doh.gif

o sita irgi bandziau, tai man nelabai gavosi, nes emiau 8 numerio virbalus, tai labai sudetinga buvo istraukti per tas 5 akis  doh.gif vos tas virbalas kisasi  doh.gif

tai viskas gerai tau gavosi, viskas grazu  4u.gif
as kaip tik norejau su stambesniais virbalais pabandyti, bet nelabai kas isejo  doh.gif



megzk taip:
1 eilė: kraštinė akis, užmetimas, 2 kartu gerąja akimi sumegztos akys;
2 eilė: kraštinė akis, užmetimas, 2 kartu gerąja akimi sumegztos akys.
eilutė baigiasi 2sumegztom akim ir išmegsk dar kraštinę paskutinę mirksiukas.gif

o tą kitą raštelį pradėdama akis laaabai laisvai megzk, aš net tyčia patempdavau, nes šiaip tamprokai mezgu, o jei tampriai megsi tai net ir 3 nr. virabaialis tų 5 akių nesukabinsi lotuliukas.gif . Ir čia tik pirmose eilėsa sunkai megzti, paskui lengviau....
Čia aš iš patirties kalbu bigsmile.gif blush2.gif ax.gif

Ačiux už pagyras ax.gif 4u.gif
Atsakyti