Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

As si rasta mesgu taip:
Pirmoji eile - visos isvirksciosios akys
Antroji eile: krastine akis, 1 geroji, 5 gerosios sumegztos kartu, is ju ismezgant 5 gerasias, 1 geroji, 5 is penkiu ir t.t
Trecioji, ketvirtoji eiles: visos isvirksciosios
Penktoji eile - tokia kaip antroji.
Tai ta ,,skyle" - ir yra geroji akyte tarp 5 sumegztu.
Mezginukas cia: http://public.fotki....picture005.html
Atsakyti
O aš keičiu taip:

1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys, 1 gera akis;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje, 1 gera akis;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.

Panašiai kaip Virbalai , tik man labiau patinka megzti gerąsias akis blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Virbalai, o tu cia skraiste mezgei tuo rasteliu? pagal ta aprasyma dareisi ir tokio dydzio?
kiek dieneliu isejo megzt mirksiukas.gif ir kiek siuliuku sunaudojai? matau kad to siulo Como nedejai mirksiukas.gif ?

parasyk kiek siulu isejo, noreciau rytoj eit nusipirkt, uosvienikei numegzciau ant Kaledu bigsmile.gif
Atsakyti
Pupulia, juk esmes nekeicia. Tik sumezginejimai tavo aprasyme gaunasi kas ketvirta eile, o man - kas trecia. wink.gif

Mindira, cia as dabar mezgu, bet ne skraiste, o trumpa megztukeli-bolero ant vakarines sukneles. Is Kid moheros. Turiu numegzt iki ketvirtadienio vakaro topsecret.gif Sunaudosiu 2-3 kamuoliukus po 25 g.
Saliui, jei jis bus 70-80 cm plocio ir apie 2 m ilgio, reiktu kokiu 4 kamuoliuku po 25 g (viso 1000 metru). Ir salis galetu buti retesnis, as mezgu tankokai.

Como nededu, nes nebuvo pageidavimo. Teks krastelius apnert kokiu nors graksciu rasteliu.
Ir nebutinai naudoti Como - jau nusibodes siuliukas. Buna pirkt visokiu idomios fakturos siulu, cia tiks ir pasisiause, ir blizgus ir t.t.
4u.gif
Atsakyti
O ta Kid mochera kuom skiriasi nuo paprastos mocheros? ax.gif ir kokia jos kaina?
gal jokio skirtumo kokia pirkti g.gif
Atsakyti
Kid mohera tiesiog plonyte, as ja perku Vilniuje po 7,95 lt (tiksliau ne as, o uzsakove). Siauliu kainu neisivaizduoju, bet gal rasi pigiau...
Ka reiskia paprasta mohera? Juk jos yra visokiu rusiu, storio, sudeties (su sintetika, su silku)...
Tau siulyciau siam rastui pirkti nelabai ilgo plauko, nes bus sunkiau megzti, o ir susivels labiau. Ir is plono siulo atrodys graziau. Bet krapstymosi - daugiau blink.gif
Pasiseke gi tavo uosvienytei megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 12 04, 00:03)
Kid mohera tiesiog plonyte, as ja perku Vilniuje po 7,95 lt (tiksliau ne as, o uzsakove). Siauliu kainu neisivaizduoju, bet gal rasi pigiau...
Ka reiskia paprasta mohera? Juk jos yra visokiu rusiu, storio, sudeties (su sintetika, su silku)...
Tau siulyciau siam rastui pirkti nelabai ilgo plauko, nes bus sunkiau megzti, o ir susivels labiau.  Ir is plono siulo atrodys graziau. Bet krapstymosi - daugiau  blink.gif
Pasiseke gi tavo uosvienytei  megalol.gif

Na gerai, eisiu ziuresiu siandien kokia ta mochera, laaabai senai esu mezgusi is jos, tada dar nebudavo tiek rusiu tos mocheros blush2.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
o uosvienikei pasiseke bigsmile.gif geras zmogus tai negaila ir gera darba del jos padaryt, be to mano vaikiukas ja issitrauke dovanom keistis biggrin.gif bus mociutei dovana nuo musu biggrin.gif
Atsakyti
Man ir labai patinka si skraiste, bet as jauciu nelabai mokesiu tu 5 akiu sumegzti, o poto 5 ismegzt.. Atvirai, tai net nelabai isivaizduoju kaip cia daryt.... blush2.gif Va tau ir mezgeja....

Cia viena paprasta ir dailu sali buvau nusiziurejus, bet man nutiko nelaime... doh.gif Apsizioplinau pirkdama siulus, nes pirkau ziuredama gramus, o ne ilgi.. Ir is to kiek nusipirkau man iseitu tik puse salio.... lotuliukas.gif Nebenoriu tiek pat pirktis siulu, ne jau dabar uz juo paplojau kone 100 litu. Dabar jau kreipsiuos i jus su patarimu, gal patarsit ka man su tais siulais megzt, nert??? Jie neploni, sukti, ir labai minksti, malonus prie kuno butu...
Atsakyti
Monada, o dvi akytes sumegzt kartu moki? Tai cia veiksmas tas pats, tik suimi kartu ne 2, o 5 akis, istrauki per jas siula - gauni 1 aki, tada darai uzmetima, vel per tas pacias 5 akis ismezgi aki, dar uzmetimas, o tada istrauki per tas pacias 5 dar viena akyte. Gausis viskas, skaaitydama visus aprasymus megzk, bandyk ir pavyks 4u.gif
O tu apie tuos storesnius siuliukus parasyk, kiek is viso gramu ir metru, tada mastysim. Ir kokiu virbalu numeriu siuloma megzt? Ant etiketes turetu but.
Atsakyti
Aciu tau, Virbalai! Bijau as tu mezgimo rastu kaip velns kryziaus ir tie zenkliukai man kaip kiniskas rastas, tai as visalaik is akies mezgu... dirol.gif
QUOTE(Virbalai @ 2006 12 04, 15:10)
suimi kartu ne 2, o 5 akis, istrauki per jas siula - gauni 1 aki, tada darai uzmetima, vel per tas pacias 5 akis ismezgi aki, dar uzmetimas, o tada istrauki per tas pacias 5 dar viena akyte.



Labai paprastai paaiskinai ir jau syvakar grizus namo reiks ismegint biggrin.gif

O siulu turiu 5*50g, metrais tai labai nedaug. Kad nepameluociau tai butu apie 700cm (reiks paziuret). Del virbalu ir nezinau, bet nerti siulo su 4 dydzio vaseliu. Jei iseis tai ryt foto ikelsiu, kad parodyt kokio jie ten "materiolo" yra ir kaip anie atrodo.
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 12 03, 00:29)
Turiu prasymuka is jusu  blush2.gif
<...>

o kaip šis variantas? user posted image
Atsakyti
Siuo azuriniu rasteliu esu nunerusi skara.Labai graziai gaunasi ir atrodo. thumbup.gif
Atsakyti