Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Aš irgi sakyčiau kad tokia palikti.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2006 11 29, 22:42)
Turejau daug visokiu siulu likuciu,tai va kas isejo ax.gif Tik nesugalvoju,ar reikia ka nors ant krastu deti g.gif Patarkit.



Man tai trūksta kažko apčioje g.gif gali vietoj kutų apnert kelias eilutes kokiu krašteliu,kad ir paprastom bangelėm.Tik nerk tokiu pačiu siųlu kaip ir paskutinė nėrinio eilė,bus gražiau mirksiukas.gif O šiaip dailiai žiūris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2006 11 29, 23:42)
Turejau daug visokiu siulu likuciu,tai va kas isejo ax.gif Tik nesugalvoju,ar reikia ka nors ant krastu deti g.gif Patarkit.

Labai graži skraistė thumbup.gif Man atrodo, kad būtų gražu kampuose bumbulus pakabinti ax.gif

O ją mezgei iš dviejų trikampių?
Atsakyti
Turiu prasymuka is jusu blush2.gif
perziurejau senas temas ir visa sia doh.gif bet daug kuriu paveiksliuku man neberodo verysad.gif , o ir nuorodu taip pat doh.gif verysad.gif
labai ieskau salio - skraistes is mocheros, noreciau numegzti, bet vat neberandu niekur as ju (tiesa keleta radau bet ten buvo is kid mocheros ir berods dar kazkokio siuliuko )

gal kas turit kokiu modeliuku, siaip buvo seniau labai graziu, o dabar ir neberandu doh.gif
ir dar jei is mocheros megzti, ar pakaktu man 100 gramu? Ir ar reiketu deti dar paprasta siuliuka medvilnini, kad ji neistystu? as cia kalbu apie salius kiaurarasciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 12 02, 23:29)
labai ieskau salio - skraistes is mocheros, noreciau numegzti, bet vat neberandu niekur as ju (tiesa keleta radau bet ten buvo is kid mocheros ir berods dar kazkokio siuliuko )

ir dar jei is mocheros megzti, ar pakaktu man 100 gramu? Ir ar reiketu deti dar paprasta siuliuka medvilnini, kad ji neistystu? as cia kalbu apie salius kiaurarasciu  rolleyes.gif


Mindira, ar šito ieškai? (113 postas) http://www.supermama...p;#entry2163434

Prie moheros dėti papildomą siūlą nėra būtina. Deja, bek koks šalis ar šalikas šiek tiek tempiasi - čia jau nešiojimo būdas kaltas doh.gif
Atsakyti
Bet sis salis megztas butent is Kid's mocheros. bigsmile.gif
Atsakyti
...Šalis 80cm*200cm

Reikės: 3 ritinėlių melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir 1 ritinėlio "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4, vąšelio.
Šis šalis tiks ir kaip skraistė. Apmeskite 120 akių. Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
.....

kazyte, kur matai Kid moherą? lotuliukas.gif Taip, iš jos gražu, bet galima naudoti ir kitą siūlą.
Mindira, ar radai, ko ieškojai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 03 gruodžio 2006 - 12:13
Sorry, nedaskaiciau iki galo. As si sali pradejau megzti is Kid's mocheros, gal del to man taip uzsifiksavo, kad Kid's moceros sis salis.
bigsmile.gif
Atsakyti
Sita laaaaabai grazi, bet ji is angorines vilnos unsure.gif
kazin labai ji brangi? o jei megzciau is paprastos vilnos, maciau pas mus sveriamuose suliuose buvo tokios panasios i mochera, tik ten buvo vilna g.gif
ar pakaktu man to 100 gramu?
beje kiek paskaiciau tai cia daug kas susidure su sunkumais del sito rastelio doh.gif

o kazin kiek kainuoja tie Como siulai? nesu susidurus su tokiais blush2.gif

gal dar kas matet kokiu modeliuku is mocheros? bigsmile.gif
Atsakyti
berods radau dar vienoje temoje apie salius doh.gif

kai tiek daug temu tai jau ir susipainiot galima blink.gif kur ka rasti, kur tie saliai butent mocheriniai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2006 12 03, 13:43)
Sita laaaaabai grazi, bet ji is angorines vilnos unsure.gif
kazin labai ji brangi? o jei megzciau is paprastos vilnos, maciau pas mus sveriamuose suliuose buvo tokios panasios i mochera, tik ten buvo vilna  g.gif
ar pakaktu man to 100 gramu?
beje kiek paskaiciau tai cia daug kas susidure su sunkumais del sito rastelio  doh.gif

o kazin kiek kainuoja tie Como siulai? nesu susidurus su tokiais  blush2.gif

gal dar kas matet kokiu modeliuku is mocheros?  bigsmile.gif



man tam raštely vienos akies truksa (kur sumezgi 5 akis iš ju padaryti 5 naujas) tada pagal raštelį reikėtų kartoti, tai man tarp tų sumegztų akių tokios skylės gaunasi, o nuotraukoje tai aiskiai matosi, kad vietoj tos skyles 1 gera akis yra.
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 12 03, 14:41)
man tam raštely vienos akies truksa (kur sumezgi 5 akis iš ju padaryti 5 naujas) tada pagal raštelį reikėtų kartoti, tai man tarp tų sumegztų akių tokios skylės gaunasi, o nuotraukoje tai aiskiai matosi, kad vietoj tos skyles 1 gera akis yra.

gal gali nufotografuot ir parodyt, kokia ta skylė gaunas? Nes dabar neįsivaizduoju apie kurią vietą rašai unsure.gif
Atsakyti