Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(Kenya @ 2006 11 25, 13:18)
Niu, biškį kvaiša pasirodysiu, bet paklausti reikia ax.gif visur kai įmeta raštų schemas, tai įmeta tik paveiksliukus, tačiau aprašymo, ką reiškia tie ženkliukai aš vis niekaip niekur nerandu. Gal buvo kur nors anksčiau, ir sunku atkapstyti, be to, kaip šiuo Zaniatjos atveju, kartais būna kokia nors kita kalba - ne angliškai ar rusiškai. Gal galėtumėte padėti ir paaiškinti sutartinius ženklus, ką reiškia kiekvienas rutuliukas, trikampiukas ir t.t. Būsiu laaaaabai visaip dėkinga 4u.gif



Aha as irgi noreciau suzinoti, gal kur yra internete sutartiniu zenklu paaiskinimai....
Atsakyti
QUOTE(vilmukas77 @ 2006 11 25, 14:00)

4 - |V|V|V|V
3 - -^-^-^-^
2 - |`|`|`|`
1 - ||||||||

| - geroji akis; - išvirkščioji akis; ` - nuleistas užmetimas išmezgant kitą akį; V - 2 užmetimai nuleidžiami, išmezgama geroji akis.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 25, 20:16)
4 -  |V|V|V|V
3 -  -^-^-^-^
2 -  |`|`|`|`
1 -  ||||||||

| - geroji akis; - išvirkščioji akis; ` - nuleistas užmetimas išmezgant kitą akį; V - 2 užmetimai nuleidžiami, išmezgama geroji akis.


pasirodysiu visiska kvaisa, o kaip nuleisti uzmetima, ir ka reiskia ^?
Atsakyti
Gal man kas nors galetu paaiskinti ka reikskia sitie zneklai??? buciau lb dekinga... blush2.gif 4u.gif ax.gif
1. user posted image
2. user posted image
3. user posted image
4. user posted image
5. user posted image

ir ka reiskia tuscias langelis, zinau kad tuscias abra pilnas nezinau kuris yra blogoji o kuris geroji akis... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenytele: 26 lapkričio 2006 - 16:32
Lengviau butu padeti, jei ikeltumet ir schema, kurios zenkliukai neaiskus. Nes labai daznai buna, kad tas pats zenklas skirtingose schemose turi kita prasme doh.gif
Bandau paaiskint tuos zenkliukus, kuriuos suprantu be schemos:
1: viena aki nukelti, 2 sumegzti ir per gauta nauja aki pernerti ta nukeltaja. Rezultatas atrodo kaip trikampiukas su smaila virsune
3: uzmetimas
4: as manyciau, kad blogoji akis, bet visko gali but....

Tikiuos, kad atsiras mamyciu, kurios gales padet daugiau nei as unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2006 11 26, 19:24)
Lengviau butu padeti, jei ikeltumet ir schema, kurios zenkliukai neaiskus. Nes labai daznai buna, kad tas pats zenklas skirtingose schemose turi kita prasme  doh.gif
Bandau paaiskint tuos zenkliukus, kuriuos suprantu be schemos:
1: viena aki nukelti, 2 sumegzti ir per gauta nauja aki pernerti ta nukeltaja. Rezultatas atrodo kaip trikampiukas su smaila virsune
3: uzmetimas
4: as manyciau, kad blogoji akis, bet visko gali but....

Tikiuos, kad atsiras mamyciu, kurios gales padet daugiau nei as  unsure.gif


user posted image

Na o kaip 5 zenkla paaiskinti??? blush2.gif ax.gif 4u.gif

Atsakyti
Jei neklystu tas tamsus trikampiukas - 2 akys sumegstos blogąja- išvirkščiąja. Trikampiuko pakrypimas rodo į kurią pusę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmukas77 @ 2006 11 25, 21:22)
pasirodysiu visiska kvaisa, o kaip nuleisti uzmetima, ir ka reiskia ^?

oj, taip skubėjau surašyt ir klaidą padariau, vietoj V turi būti ^ mano duotam ženkliukų aprašyme. Ką reiškia V - jokių žinių žurnalėly nėra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 26 lapkričio 2006 - 21:10
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 26, 22:09)
oj, taip skubėjau surašyt ir klaidą padariau, vietoj V turi būti ^ mano duotam ženkliukų aprašyme. Ką reiškia V - jokių žinių žurnalėly nėra  unsure.gif



Zurnaliuka ir as turiu, bet kaip ismegzti, tai man neaisku, teks skambinti i redakcija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2006 11 24, 18:26)
o cia vat tos geltonai rudai oranzines skraistes rastas 4u.gif user posted image
megztos jos is dvieju staciakampiu, turbut zinot kaip. Jei ne, tai sakykit, parasysiu.

Labai labai labai Tau ačiū. Oi megsiu dabar...
Linkiu Tau dar daug gražių darbelių.
Atsakyti
Turejau daug visokiu siulu likuciu,tai va kas isejo ax.gif Tik nesugalvoju,ar reikia ka nors ant krastu deti g.gif Patarkit.
user posted image
Atsakyti
Graži,daili skraistė , labai spalvytės suderintos thumbup.gif šiaip galima ir tokią palikt , bet man gražiausiai skraistės ir skaros atrodo , kai jas puošia kutais wub.gif man jos tokios lengvesnės atrodo.
Atsakyti