Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(bazuka @ 2006 11 24, 08:27)



O gal butu galima gauti tik schema su aprasymu, be to paveikslelio, nes man kai pakrauna ta puslapi visas tas aprasymas tampa toks maziukas, kad nieko neimanoma iskaityti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2006 11 24, 14:44)
O gal butu galima gauti tik schema su aprasymu, be to paveikslelio, nes man kai pakrauna ta puslapi visas tas aprasymas tampa toks maziukas, kad nieko neimanoma iskaityti  doh.gif

kai pilnai užsikraus tekstas, su pele užėjus ant .jpg matosi pliusas lupoje - žodžiu, spaudi pelę ir matosi pilnas vaizdas ir aprašymas yra ryškus wink.gif
Atsakyti
Gal kas žinot skraistės raštelį. Mezgėja iš manės nekokia schmoll.gif . Kokio lengvesnio norėčiau ir kad tiktų nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastyte @ 2006 11 24, 13:21)
ZANIATJA, atsišauk greičiau ką, aš taip užsimaniau Kalėdoms krikšto dukrai numegzti kažką panašaus, kad rankos niežti, į valandas nesiliauju žiūrėjusi, kada darbas baigsis ir galėsiu siūlų važiuoti pirkti.
Labai tau ačiū.

atsisaukiu tongue.gif Galiu as abi schemas duot, negaila visai 4u.gif Tik viena is ju zurnale turiu, reik nufotkint ir ikelt smile.gif Dabar imesiu tos zaliai-melynai-turkio spalvos skraistes rasta tongue.gif
user posted image
user posted image
cia bus tas rastas 663, desinys kampinis virsuje 4u.gif
Atsakyti
o cia vat tos geltonai rudai oranzines skraistes rastas 4u.gif user posted image
megztos jos is dvieju staciakampiu, turbut zinot kaip. Jei ne, tai sakykit, parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 11 24, 09:27)



sitas tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jau pas mane eileje stovi bigsmile.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2006 11 24, 18:41)
sitas tai super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif jau pas mane eileje stovi bigsmile.gif

aciuks.gif

Pas mane taip pat. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as apie rankdarbius ne ka nusimanau tai norėjau jusu paklausti ką reiškia kai kurie ženklai šioje schemoje... ax.gif 4u.gif blush2.gif
user posted image
na pvz. ka reiskia tie tusti rutuliukai ir bruksneliai.... ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
rutuliukas uzmetimas,- turbūt bloga akis g.gif na merginos baigiu vaikams kepšes ir kibsiu lapelinį šalį megzti.kokias spalvas jūs pasirinkę? ax.gif
Atsakyti
Niu, biškį kvaiša pasirodysiu, bet paklausti reikia ax.gif visur kai įmeta raštų schemas, tai įmeta tik paveiksliukus, tačiau aprašymo, ką reiškia tie ženkliukai aš vis niekaip niekur nerandu. Gal buvo kur nors anksčiau, ir sunku atkapstyti, be to, kaip šiuo Zaniatjos atveju, kartais būna kokia nors kita kalba - ne angliškai ar rusiškai. Gal galėtumėte padėti ir paaiškinti sutartinius ženklus, ką reiškia kiekvienas rutuliukas, trikampiukas ir t.t. Būsiu laaaaabai visaip dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Gal galite issifruoti sita rasta? blush2.gif please
http://i45.photobuck...pg?t=1164452311

http://i45.photobuck...pg?t=1164452485
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmukas77: 25 lapkričio 2006 - 13:01
sumasciau nusimegzti sau salika, kazka panasaus i tokiuser posted image
kadangi megzt moku tik paprastu stulpeliu, tai noreciau kad padetumet susiorentuoti, kaip padaryti tokias kilpeles-skylutes, kaip sio saliko galuose. gal kokia schemele imestumet, ar zodziu paaiskintumet... mirksiukas.gif ax.gif

labai laukiu, nesulaukiu 4u.gif
Atsakyti