Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Nu va, bendrom jėgom ir įveiksim mes tas lietuviškas rašliavas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 11 21, 00:29)
tai kad čia nupiešta 15 akių, o apačioje parašyta raportas 14 akių, vat ir painioja tie neatitikimai....


nu tai va g.gif katik vel mezgiau, pirmaja nukeliau, 14 kaip raporte ir vel nuo pirmosios, vis tiek pritrukau 3 akiu lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(Stiuardese @ 2006 11 21, 00:35)
Nugi griebiau virbalus ir išbandžiau  doh.gif Tik nesiaiškinau kur į kairę sumegzta, o kur į dešinę, bet akių nei pritrūkau, nei atliko. Žodžiu kiek suprantu taip : paskutinę raporto akį (15-tą stulpelį paveiksliuke) užpaišom ir jo nematom  tongue.gif O 15-oj eilėj pirmos akys ne 2 sumezgamos kartu, o 3 , ten matyt klaida  doh.gif  Nu gal ryt gal man akys labiau atsivers, bet šiandien vidurnaktį tai taip rodo  blush2.gif


nesuprantu, kodel tada man neiseina lotuliukas.gif matematiskai skaiciuojant tu iseiti, bet va kai darau nesigauna verysad.gif

Atsakyti
gal kur pameti akis, tarkim labai paprasta pražiospoti kai užmetimas ir po to bloga akis g.gif tas užmetimas (esu susidūrus) kartais prapuola stebuklingai ax.gif Aiško ko gero profams taip neatsitinka, bet man yra buvę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2006 11 21, 00:54)
gal kur pameti akis, tarkim labai paprasta pražiospoti kai užmetimas ir po to bloga akis  g.gif tas užmetimas (esu susidūrus) kartais prapuola stebuklingai  ax.gif  Aiško ko gero profams taip neatsitinka, bet man yra buvę  blush2.gif


nu kad 3 kartus bandziau, ir vis taip pat, doh.gif ryt vel bandysiu, man jau juokas ima, lotuliukas.gif
Atsakyti
Juokas yr gerai, vitaminas C mirksiukas.gif Gal tikrai geriau dabar eit miegot jau g.gif Nu turi gautis, čia jau kaip ir principo reikalas, kas ką įveiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(StopkE @ 2006 11 21, 00:46)
nu tai va g.gif  katik vel mezgiau, pirmaja nukeliau, 14 kaip raporte ir vel nuo pirmosios, vis tiek pritrukau 3 akiu lotuliukas.gif  doh.gif

todėl, kad ne taip šifruoji raportą tongue.gif Paskutinė akis yra centras lapelio ir toliau reikia megzti taip:

user posted image
( rašto tęsinys - čia jei foto nesimato)
P.S. pagal viską turėtų pritrukti tiek vienos akies, ką ir siūlau - 129 surinkti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 21 lapkričio 2006 - 09:23
Merginos, o kaip nusimegsti papraščiausią skraistę? gal galite patarti, be jokio rašto, paprastutės noriu ax.gif bent jau aš įsivaizduoju nusimegsti keturkampį didelį gabalą ir galvai iškišimą ir užsidėti kad vienas kampas būtų priekyje (nu jaučiu nesupratot mano rašliavos doh.gif )
laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2006 11 21, 10:41)
Merginos, o kaip nusimegsti papraščiausią skraistę? gal galite patarti, be jokio rašto, paprastutės noriu  ax.gif bent jau aš įsivaizduoju nusimegsti keturkampį didelį gabalą ir galvai iškišimą ir užsidėti kad vienas kampas būtų priekyje (nu jaučiu nesupratot mano rašliavos  doh.gif )
laukiu patarimų  4u.gif


man lengviausia megst is dvieju "salikeliu". nusimezgi dvi staciakampio formos detales.mazdaug 2,5-3 sprindziu ilgio,o plocio jau kiek norisi.ir sujungi vieno sona su kito galu,antra puse irgi taip pat.gaila negaliu dar ikelt nuotrauku,jei nori galiu atsiust
Atsakyti
QUOTE(StopkE @ 2006 11 20, 18:55)
Laba diena... noriu sau nusimegzti ilga grazu sali, taciau nelabai iseina.sioje srity esu naujoke ax.gif  Gal galetumet man padeti.? 4u.gif

Mezgu pagal si rasta
user posted image

sumezgu 128 akis, rastas kartojasi 8kartus kas 15 akiu vienoje eileje, lyg ir viskas butu gerai ,bet beda tame, kad man pritruksta paskutiniam kartuj kokiu 5 akiu g.gif  ir nezinau kodel? ar gali buti taip, kad paskutines rasto akies nereikia ismegzti? tai tada atliktu 7 akys, bet tada butu per daug g.gif

dabar nuotraukoj pamaciau, kad raportas 14 akiu, tai kad kartojasi kas 14 akiu, bet tada man liks akiu g.gif


As pagal si rasteli kaip tik pradejau megzti sali! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Einam lenktynių - kas pirma numegs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Raštas kartojasi kas (14 akiu* X raportų)+2 kraštinės akys ir + viena akis (visam mezginiui) simetrijai islaikyti. Taigi as viskam uzdejau 129 akis.

Ten labai neaiskiai ir parašyta. Gali pasibandyti numegzti bandymuka iš dvieju raportu - užsidek 31 akį, ir megzk 1 kraštinę, pirmas 14 akiu, tada sekasnčias 14 akiu pagal raštą ir tada paskutinę akį kai parodyta brėžinėlyje, 1 kraštinę akį.
Nežinau ar aiškiai paaiškinau ax.gif

papildyta: Parašiau ir tik po to pamačiau kad čia jau aiškino merginos kaip megzti.. doh.gif

Ir be to ten klaida - kur paskutinėje eileje parodyta kad reikia sumegzti paskutines tris akis - reikia sumegzti 2. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gertruda: 21 lapkričio 2006 - 16:14
Jei gali atsiūsk inga.kimantiene@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gertruda @ 2006 11 21, 17:07)
Ir be to ten klaida - kur paskutinėje eileje parodyta kad reikia sumegzti paskutines tris akis - reikia sumegzti 2. biggrin.gif

ar tikrai nereikia 3-jų sumegzt? g.gif Tai kaip ten tas lapukas "užsidarys" ? mastau.gif
Atsakyti
Na va, lenktyniaukit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiuardese: 21 lapkričio 2006 - 18:58