Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

ir dar vienas dalykas, o kur dingo 2, 4,6 ir taip toliau eiles? kodel cia parodytos tik kas antra?
Atsakyti
QUOTE(StopkE @ 2006 11 20, 21:49)
ir dar vienas dalykas, o kur dingo 2, 4,6 ir taip toliau eiles?  kodel cia parodytos tik kas antra?

nelyginės eilės mezgasi blogosiomis akimis, o tas raštelis tvarkingai susidėlioja : (128 - 2kraštinės akys)/14=9kartus kartojasi raštas. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 20, 22:19)
nelyginės eilės mezgasi blogosiomis akimis, o tas raštelis tvarkingai susidėlioja : (128 - 2kraštinės akys)/14=9kartus kartojasi raštas. Sėkmės  4u.gif


del lyginiu nelyginiu eiliu aisku, (ten kur gerosios, megzti blogom, o ten kur blogos, megzti gerom) bet va del tu akiu. ziurint i rasta, jei nereikia ismegzti geruju akiu, tai taip iseina, kad akiu uzmetimai eina vienas po kito g.gif

ar taip supratau? bet tada jau bus raportas 13 akiu g.gif o ne 14
Atsakyti
QUOTE(StopkE @ 2006 11 20, 22:39)
del lyginiu nelyginiu eiliu aisku, (ten kur gerosios, megzti blogom, o ten kur blogos, megzti gerom) bet va del tu akiu. ziurint i rasta, jei nereikia ismegzti geruju akiu, tai taip iseina, kad akiu uzmetimai eina vienas po kito g.gif

ar taip supratau? bet tada jau bus raportas 13 akiu g.gif  o ne 14

hmm, negaliu garantuot, bet man rodos, paprastai kiauriaraščiuose nelyginė eilė išmezgama tik blogosiomis akimis ( jokių ten kur buvo bloga- išvirkščiai, a kur buvo išvirkščia - ten gera).
Nieko nesuprantu g.gif Žiūriu į tą raštą ir niekur nematau vieno šalia kito užmetimų ir nematau, kad nereiktų gerų akių išmegzti.
---
Aiškinu ženkliukų reikšmes ( ar tik ne čia klaida bus): Vertikalus brukšniukas - geroji akis, horizontalus brukšniukas - bloga akis, skrituliukas - užmetimas, o trikampiuose skaičiai nurodo, kiek akių reikia sumegzti ir kuria kryptimi.
Beje, turiu tą žurnalą prieš akis ir matau kaip atrodo numegztas šalis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 20 lapkričio 2006 - 21:53
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 20, 22:52)
hmm, negaliu garantuot, bet man rodos, paprastai kiauriaraščiuose nelyginė eilė išmezgama tik blogosiomis akimis ( jokių ten kur buvo bloga- išvirkščiai, a kur buvo išvirkščia - ten gera).
Nieko nesuprantu  g.gif Žiūriu į tą raštą ir niekur nematau vieno šalia kito užmetimų ir nematau, kad nereiktų gerų akių išmegzti.
---
Aiškinu ženkliukų reikšmes ( ar tik ne čia klaida bus): Vertikalus brukšniukas - geroji akis, horizontalus brukšniukas - bloga akis, skrituliukas - užmetimas, o trikampiuose skaičiai nurodo, kiek akių reikia sumegzti ir kuria kryptimi.
Beje, turiu tą žurnalą prieš akis ir matau kaip atrodo numegztas šalis wink.gif


nu bet va, imu pacia pirma eile. pirmasias 14 akiu ismezgu pagal schema, pirmoji geroji, toliau uzmetimas, 2 blogos, dvieju akiu sumezgimas i desine, 5 geros, dvieju akiu sumezgimas i kaire puse, dvi blogos, uzmetimas, ir vel geroji, tai yra 15 akiu, bet jei 14 tai paskutiniosios gerosios nereikia, tik mezgant 9 karta. Na tai va, jei mezgu be tos, man vie tik neuztenka akiu, as nezinau kodel, doh.gif truksta man kokiu 3 akiu

o jeigu as neismegzciau pirmosios gerosios ir paskutines, tai butu du uzmetimai is eiles g.gif

jei ne tap, tai as nesuprantu kas ir kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(StopkE @ 2006 11 20, 19:55)
Laba diena... noriu sau nusimegzti ilga grazu sali, taciau nelabai iseina.sioje srity esu naujoke ax.gif  Gal galetumet man padeti.? 4u.gif

Mezgu pagal si rasta
user posted image

sumezgu 128 akis, rastas kartojasi 8kartus kas 15 akiu vienoje eileje, lyg ir viskas butu gerai ,bet beda tame, kad man pritruksta paskutiniam kartuj kokiu 5 akiu g.gif  ir nezinau kodel? ar gali buti taip, kad paskutines rasto akies nereikia ismegzti? tai tada atliktu 7 akys, bet tada butu per daug g.gif

dabar nuotraukoj pamaciau, kad raportas 14 akiu, tai kad kartojasi kas 14 akiu, bet tada man liks akiu g.gif


Akių kiek suprantu turi būti X*14+2 kraštinės, tai būtų 128 g.gif , o lyginės eilės mezgamos pagal raštą, jei nėra nupiešta ar pažymėta kitaip, užmetimai mezgami blogosiomis ax.gif bent taip visos mano knygos rašo rolleyes.gif
Papildyta:
1 eilė:Tai pirma kraštinė (aš nukeliu, o ne išmezgu ), *1 gera, 1 užmetimas, 2 blogos, 2 sumezgamos kartu, 5 geros, 2 sumezgamos kartu, 2 blogos, 1 užmetimas, 1 gera*, 1 kraštinė akis (išmezgu visad blogąja g.gif ) tarp žvaigždučių raštą kartoji 9 kartus
2 eilė: 1 kraštinė akis *pagal raštą visus 9 raportus*, 1 kraštinė akis
3 eilė: 1 kraštinė akis, *1 gera, 1 užmetimas, 1 gera, 2 blogos, 2 sumegztos kartu, 3 geros, 2 sumegztos kartu, 2 blogos, 1 gera, 1 užmetimas, 1 gera*, 1 kraštinė akis
4 eilė: 1 kraštinė akis, * pagal raštą 9 raportus*, 1 kraštinė akis

ir t.t.

Tas kraštines akis niekad nepiešia kai aprašo raštus ir jų neskaičiuoja gal tas tave klaidina?
Papildyta:
Šita... aš čia skaičiuoju skaičiuoju... pagal paveiksliuką ta paskutinė geroji pačioj pirmoj eilėj turbūt yra pirmoji sekančio raporto akis g.gif Kažkaip čia supainiota arba aš pati susipainiojau ant galų galo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiuardese: 20 lapkričio 2006 - 22:28
QUOTE(Stiuardese @ 2006 11 20, 23:33)
Akių kiek suprantu turi būti X*14+2 kraštinės, tai būtų 128  g.gif , o lyginės eilės mezgamos pagal raštą, jei nėra nupiešta ar pažymėta kitaip, užmetimai mezgami blogosiomis  ax.gif bent taip visos mano knygos rašo  rolleyes.gif
Papildyta:
1 eilė:Tai pirma kraštinė (aš nukeliu, o ne išmezgu ), *1 gera, 1 užmetimas, 2 blogos, 2 sumezgamos kartu, 5 geros, 2 sumezgamos kartu, 2 blogos, 1 užmetimas, 1 gera*, 1 kraštinė akis (išmezgu visad blogąja  g.gif ) tarp žvaigždučių raštą kartoji 9 kartus
2 eilė: 1 kraštinė akis *pagal raštą visus 9 raportus*, 1 kraštinė akis
3 eilė: 1 kraštinė akis, *1 gera, 1 užmetimas, 1 gera, 2 blogos, 2 sumegztos kartu, 3 geros, 2 sumegztos kartu, 2 blogos, 1 gera, 1 užmetimas, 1 gera*, 1 kraštinė akis
4 eilė: 1 kraštinė akis, * pagal raštą 9 raportus*, 1 kraštinė akis

ir t.t.

Tas kraštines akis niekad nepiešia kai aprašo raštus ir jų neskaičiuoja gal tas tave klaidina?
Papildyta:
Šita... aš čia skaičiuoju skaičiuoju... pagal paveiksliuką ta paskutinė geroji pačioj pirmoj eilėj turbūt yra pirmoji sekančio raporto akis  g.gif  Kažkaip čia supainiota arba aš pati susipainiojau ant galų galo  blush2.gif  doh.gif


na bet as bandziau megzti butent kaip apraset, -neisejo, paskui antra karta jau mezgiau tik 14 akiu, be paskutiniosios gerosios, irgi neisejo, Tai ka blogai darau verysad.gif
Atsakyti
beje, kaip tu aprasei pirmaja eile i * imant tai yra 15 akiu, ne 14, tai kame cia saknys g.gif
Atsakyti
QUOTE(StopkE @ 2006 11 21, 00:08)
beje, kaip tu aprasei pirmaja eile i * imant tai yra 15 akiu, ne 14, tai kame cia saknys g.gif

teisingą mintį Stiuardesė davė, toji paskutinė raporto akis yra kaip centras tarp dviejų lapelių, kuris raporto viršuje taip pat bus sumegztas trimis akimis.
Jei nėra labai skubu, tai ryt ryte paskaičiuosiu, kiek tiksliai akių reikia užsimesti, kad tvarkingai būtų. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 20 lapkričio 2006 - 23:38
QUOTE(Stiuardese @ 2006 11 20, 23:33)
Akių kiek suprantu turi būti X*14+2 kraštinės, tai būtų 128  g.gif , o lyginės eilės mezgamos pagal raštą, jei nėra nupiešta ar pažymėta kitaip, užmetimai mezgami blogosiomis  ax.gif bent taip visos mano knygos rašo  rolleyes.gif
Papildyta:
1 eilė:Tai pirma kraštinė (aš nukeliu, o ne išmezgu ), *1 gera, 1 užmetimas, 2 blogos, 2 sumezgamos kartu, 5 geros, 2 sumezgamos kartu, 2 blogos, 1 užmetimas, 1 gera*, 1 kraštinė akis (išmezgu visad blogąja  g.gif ) tarp žvaigždučių raštą kartoji 9 kartus
2 eilė: 1 kraštinė akis *pagal raštą visus 9 raportus*, 1 kraštinė akis
3 eilė: 1 kraštinė akis, *1 gera, 1 užmetimas, 1 gera, 2 blogos, 2 sumegztos kartu, 3 geros, 2 sumegztos kartu, 2 blogos, 1 gera, 1 užmetimas, 1 gera*, 1 kraštinė akis
4 eilė: 1 kraštinė akis, * pagal raštą 9 raportus*, 1 kraštinė akis

ir t.t.

Tas kraštines akis niekad nepiešia kai aprašo raštus ir jų neskaičiuoja gal tas tave klaidina?
Papildyta:
Šita... aš čia skaičiuoju skaičiuoju... pagal paveiksliuką ta paskutinė geroji pačioj pirmoj eilėj turbūt yra pirmoji sekančio raporto akis  g.gif  Kažkaip čia supainiota arba aš pati susipainiojau ant galų galo  blush2.gif  doh.gif



tai kad čia nupiešta 15 akių, o apačioje parašyta raportas 14 akių, vat ir painioja tie neatitikimai....
Atsakyti
Nugi griebiau virbalus ir išbandžiau doh.gif Tik nesiaiškinau kur į kairę sumegzta, o kur į dešinę, bet akių nei pritrūkau, nei atliko. Žodžiu kiek suprantu taip : paskutinę raporto akį (15-tą stulpelį paveiksliuke) užpaišom ir jo nematom tongue.gif O 15-oj eilėj pirmos akys ne 2 sumezgamos kartu, o 3 , ten matyt klaida doh.gif Nu gal ryt gal man akys labiau atsivers, bet šiandien vidurnaktį tai taip rodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 11 21, 00:22)
teisingą mintį Stiuardesė davė, toji paskutinė raporto akis yra kaip centras tarp dviejų lapelių, kuris raporto viršuje taip pat bus sumegztas trimis akimis.
Jei nėra labai skubu, tai ryt ryte paskaičiuosiu, kiek tiksliai akių reikia užsimesti, kad tvarkingai būtų. wink.gif

pakartoju wink.gif

QUOTE(Stiuardese @ 2006 11 21, 00:35)
Nugi griebiau virbalus ir išbandžiau  doh.gif Tik nesiaiškinau kur į kairę sumegzta, o kur į dešinę, bet akių nei pritrūkau, nei atliko. Žodžiu kiek suprantu taip : paskutinę raporto akį (15-tą stulpelį paveiksliuke) užpaišom ir jo nematom  tongue.gif O 15-oj eilėj pirmos akys ne 2 sumezgamos kartu, o 3 , ten matyt klaida  doh.gif  Nu gal ryt gal man akys labiau atsivers, bet šiandien vidurnaktį tai taip rodo  blush2.gif

nea, pats kraštas gerai parodytas, bet toliau visų lapelių viršūnės bus po tris akis sumegztos wink.gif Aš ir neiškenčiau ir išbandžiau raštą doh.gif
Atsakyti