Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Sveikutės, nežinau kuri mezgėjėlė idėjo į šį puslapį nuorodas su skraistėmis, jų buvo apie 15 gal ir daugiau, labai gražių iš rusiško puslapio, bet dabar niekaip neatkapstau, kur buvo. Gal galėtumėt man padėti, jūs čia senbuvės. Prašau. Ačiū.
Atsakyti
Prasau padeti susirasti rasta skarai is KIddy mocheros. Ieskojau, ieskojau visa vakara, bet kazkaip ratu tokiam plonam siuliukui neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 11 10, 00:49)
Prasau padeti susirasti rasta skarai is KIddy mocheros. Ieskojau, ieskojau visa vakara, bet kazkaip ratu tokiam plonam siuliukui neradau g.gif

Jei esi Vilniuje, rekomenduoiau parduotuvę "Diteksas". Pati neseniai ten plonų siūliukų pirkau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 11 10, 09:04)
Jei esi Vilniuje, rekomenduoiau parduotuvę "Diteksas". Pati neseniai ten plonų siūliukų pirkau  wub.gif

prašo rašto, o ne pačių siūliukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 11 10, 00:49)
Prasau padeti susirasti rasta skarai is KIddy mocheros. Ieskojau, ieskojau visa vakara, bet kazkaip ratu tokiam plonam siuliukui neradau g.gif

Pasiimk bet kurį kiauraraštį. Gali bandyti lapeliais kokiais nors. Ant tokių siųlų labai gražiai kiauraraštinis raštas išryškėja. Pati turiu skraiste, megztą kiauraraščiu ale lapeliais
...|..|....|..|
../....\../....\
..|....|..|....|
...\../....\../
...|..|....|..|
Nežinau, ar suprantamai pavaizdavau, bet yra tikrai nemažai raštų tokio tipo, kaip išpaišiau viršuje. Pabandyk. Man asmeniškai gražu mirksiukas.gif

Pažiūrėjau, kad iškraipo mano piešinį sad.gif Vietoje tarpų pridėjau taškų, tai dabar turėtų matytis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara01: 10 lapkričio 2006 - 09:32
QUOTE(tsima @ 2006 10 24, 11:34)
Na, štai ir aš baigiau savo kūrinį.Ačiū dar kartą visoms padėjusioms su ta gėlyte, bet vis tiek rezultato kokio tikėjausi negavau. Reiks bandyt narplioti iš galvos kokią rožę. Bandžiau iš vienos mamytės išpešt, bet sakė mezga iš galvos, nu labai jau gražios pas ją rožės gaunasi ant šalių g.gif  g.gif


Aš irgi išbandžiau šį raųtelį vakar. Turėjau baltų mocherinių siūliukų likutį tongue.gif . Nu jau kaip likau patenkinta thumbup.gif , jaučiu draugė, kuriai padovanosiu tą šalikėlį, irgi liks patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=astulle17,2006 10 19, 23:15]
gal kas turit panasia schema i sito? mano mezgeja grieztai pareikalavo schemos biggrin.gif


Mergytės, sakykit o kokiu siūliuku šį megztuką reikėtų megzti?
Bijau kad netinkamą pasirinkus apačia riesis į viršų g.gif
Atsakyti
Aciu sirdingai uz nupiesta rasteli. thumbup.gif
as irgi ieskojau kiaurarascio, bet kuriuos buvau maciusi nepatiko. lotuliukas.gif
Bandysiu megzti muselemis. Ki bus gatavas salikas- parodysiu. Laukit!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

noriu nusinerti skara, lotuliukas.gif ,bet deja nesu eksperte rastu, todel prasau help.gif help.gif gal galit paskayti koks cia rastas ir kokio storio siulai butu geriausi ax.gif aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciukyta: 12 lapkričio 2006 - 17:50
jau si skraiste buvo ideta anksciau, bet as nelabai radau paaiskinimo kaip ji mezgama. gal patarsite, kaip megzti kad banguotusi, ar cia tarpai mezgami plonesniais virbalais ar kaip. kiek iziuriu tai cia viena akis gera kita bloga. ir kaip graziai sutraukti krasta kur susisega, nes jei numegziu tiesiai ir suklostuosiu tai gausis labai stora. atrodo panasi skraiste buvo kazkuriam rusiskam psl, bet man kazkodel senoj temoj nei vieno neatidarouser posted image
Atsakyti
Kokia idomi ideja!!! ax.gif
Atsakyti
O as tokia skraiste buvau gavus savaitgali "pasimatuoti" pas anyta 4u.gif reiks issiaiskint kaip ten jinai suregzta ir gal kokia grazia uzsisakyt blush2.gif
Atsakyti