Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(astulle17 @ 2006 10 19, 23:15)
gal kas turit panasia schema i sito? mano mezgeja grieztai pareikalavo schemos biggrin.gif

kos idomus bigsmile.gif tikrai butu idomu pamatyti jo shema....
Atsakyti
labas, merginos, kažkada buvo įdėta kaip megzt tą mini skraistę kaip kastaneda daro, iš kiniečių kiek atsimenu. Buvau išsisaugojus, bet kai viską virusai sukramtė gun_rifle.gif gun_rifle.gif Gal kuri turit pas save išsaugojus? Taip noriu mamai kalėdoms padaryt, tik dabar jau nerandu kur pažiūrėt aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
super!!!!! noreciau ir as schemos.....
Atsakyti
Na, štai ir aš baigiau savo kūrinį.Ačiū dar kartą visoms padėjusioms su ta gėlyte, bet vis tiek rezultato kokio tikėjausi negavau. Reiks bandyt narplioti iš galvos kokią rožę. Bandžiau iš vienos mamytės išpešt, bet sakė mezga iš galvos, nu labai jau gražios pas ją rožės gaunasi ant šalių g.gif g.gif

user posted image
Atsakyti
Ech kaip gražu wub.gif O gėlytė gal kiek per sunki šitam šaliui atrodo g.gif Gal čia tik nuotraukoj taip g.gif Aš radau va kokias turėjau išsisaugojus iš kažkurios supermamytės rožytes Čia pasižiūrėk gal padės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2006 10 24, 12:34)
Na, štai ir aš baigiau savo kūrinį.Ačiū dar kartą visoms padėjusioms su ta gėlyte, bet vis tiek rezultato kokio tikėjausi negavau. Reiks bandyt narplioti iš galvos kokią rožę. Bandžiau iš vienos mamytės išpešt, bet sakė mezga iš galvos, nu labai jau gražios pas ją rožės gaunasi ant šalių g.gif  g.gif



Gal schemutę šaliko turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 02 lapkričio 2006 - 22:53
QUOTE(Stiuardese @ 2006 10 24, 12:53)
Ech kaip gražu  wub.gif O gėlytė gal kiek per sunki šitam šaliui atrodo  g.gif Gal čia tik nuotraukoj taip  g.gif Aš radau va kokias turėjau išsisaugojus iš kažkurios supermamytės rožytes Čia pasižiūrėk gal padės  ax.gif

Ačiū, kažkaip ir man reiks bandyt tas rožytes išsisaugot ir pabandyt išsimegzti. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saldainia @ 2006 10 24, 16:03)
Gal schemutę šaliko turi?

Schemutės neturiu, bet kažkurioj temelėj mačiau aprašytą, jei atkasiu-parašysiu.
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 10 19, 23:15)
gal kas turit panasia schema i sito? mano mezgeja grieztai pareikalavo schemos biggrin.gif

Sitokio modeliuko juoda megztuka maciau pirkt...bet dabar kurioj parduotuvej doh.gif nepamenu doh.gif doh.gif doh.gif Tik ten toks tysaliukas buvo, tai as tik rankose patampiau ir atgal pakabinau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Stiuardese @ 2006 10 17, 21:48)
Kaune man labai patinka pardavėjos Casa Lanoj  ax.gif Niekad nėra patarę ko nors ne į temą  rolleyes.gif O apsiperku ten jau gal kokius 5 metus, tik gal ne taip dažnai kaip norėtųsi  blush2.gif

Visom keturiom pritariu drinks_cheers.gif Nusimano pardavejos apie mezgima ten, tikrai thumbup.gif Ir as ten siulus perku dazniausiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gertruda @ 2006 10 17, 11:01)
Kai viena karta ieskojau siulu, bet dar nebuvau nusprendusi - nersiu ar megsiu, pardaveja pasake, kad neriant reikia keliskart daugiau siulu. doh.gif
O is tikro kaip?

tikrai taip blink.gif As mezgiau virbalais pleduka, o paskui sugalvojau aplinkui apnerti, na, tikrai ne placiai, bet visam pledukui sunaudojau tiek pat siulu, kiek apnerimui blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 02 lapkričio 2006 - 22:53
O be to dar nėrimas ilgiau užtrunka, negu mezgimas biggrin.gif
Atsakyti
help.gif Gal kas turite mažiukams skraisčių pavyzdėlių ir raštelių????
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2006 10 19, 23:15)
gal kas turit panasia schema i sito? mano mezgeja grieztai pareikalavo schemos biggrin.gif



Žiūrint atrodo paprasta. Megzčiau reikiamo pločio juostą, tik kaklui akis nuleisčiau ne ties viduriu, o kairėje pusėje. Taip persisuka mezginys, dešinėje pusėje nukara kampas. O toliau pagal situaciją bigsmile.gif 4u.gif Gal dar įdomiau pavyktų lotuliukas.gif

P.S.Tik vat aš galvoju, ant manekeno gražiai atrodo, bet ar jis toks kreivokas būtų patogus nešiot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 02 lapkričio 2006 - 22:55

 ! 
Cituojant narių žinutes prašome necituoti ir nuotraukų. Paprasčiausiai ištrinkite jas iš cituojamo teksto, kad nesikartotų kiekviename puslapyje. Taupykime forumo vietą
Atsakyti