Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Sveikos mezgėjėlės. Pati šiuo metu mezgu mocherinį šalį, pavarčius forumiečių darbelius labai užsimaniau tų išmegztų rožyčių, kur prisisiuva ant šalio.Čia radau, kad antrame puslapyje lyg ir turėtų būti schema, bet bent jau dabar jos nesimato, nei jokios nuorodos nelikę.Gal kas galėtų pagelbėti, ar tiksliau parašyti, kur ieškoti? Ačiū labai išanksto. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2006 10 18, 18:11)
Sveikos mezgėjėlės. Pati šiuo metu mezgu mocherinį šalį, pavarčius forumiečių darbelius labai užsimaniau tų išmegztų rožyčių, kur prisisiuva ant šalio.Čia radau, kad antrame puslapyje lyg ir turėtų būti schema, bet bent jau dabar jos nesimato, nei jokios nuorodos nelikę.Gal kas galėtų pagelbėti, ar tiksliau parašyti, kur ieškoti? Ačiū labai išanksto. drinks_cheers.gif

galiu atsiųst suzip'uotą failiuką, kuriame yra kepurės ir šalikėliai, ant kelių modelių yra ir tos gėlytės wink.gif

oj, radau jau nuorodą, iš kur galima parsisiųst: kepurėse - gėlytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 18 spalio 2006 - 17:26
QUOTE(Sraunius @ 2006 10 18, 17:22)
galiu atsiųst suzip'uotą failiuką, kuriame yra kepurės ir šalikėliai, ant kelių modelių yra ir tos gėlytės wink.gif

Labai laukčiau, gal dar ir schemos prie jų yra.Jei nesunku prašau į paštą zuikis@malonu.lt Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tsima: 18 spalio 2006 - 17:27
Man kažkodėl tų kepurių žurnalo neatidaro, gal aš ko nemoku suspaust. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tsima: 18 spalio 2006 - 17:49
QUOTE(Tsile @ 2006 10 18, 15:41)
O kur ji tiksliai randasi? Tikrai noreciau pasilankyti, nes kaip pradedanchiajai daznai nusigrybauti galima:>


Taip, Savanoriuose šalia Hyper Maximos ax.gif Anksčiau buvo Nemuno gatvėj centre, paskui persikėlė ten, o aš iš paskos tongue.gif Tik reikia maždaug susigalvoti kokio daikto nori ax.gif mačiau moterys ateina, žurnalus pavarto vietoj, susiranda kas patinka, paskui parodo pardavėjoms ir iškart parenka siūlus thumbup.gif
Atsakyti
tsima, žiūrėk čia tuomet:
gelytes schemute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 10 18, 19:26)
tsima, žiūrėk čia tuomet:
gelytes schemute  4u.gif

Nu kažkaip man nesekasi, ten kur turėtų būt gėlytės,ten"The page cannot be found", gal reiks vėliau pabandyt. doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif rimtai, kažkoks nelikimas. Na, dar radau kitoj temoj:
schema
Dabar matai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 19 spalio 2006 - 08:07
QUOTE(Sraunius @ 2006 10 19, 08:07)
biggrin.gif rimtai, kažkoks nelikimas. Na, dar radau kitoj temoj:
schema
Dabar matai?

nu va pagaliau... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ačiū už kantrybę ir laiką. Pažiūrėsiu, kaip man seksis išsimegzt tą grožį. dar dabar parsisiuntinėju iš pašto, ten atrodo kažkoks žurnaliukas suarchyvuotas... Ačiū labai dar kartelį.
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 10 18, 11:38)
Taip, Basanavičiuj. O ką, nesutinki?  biggrin.gif

visiškai tau pritariu thumbup.gif nes ir pati ten einu, na dar į Geras akis užsuku mirksiukas.gif

QUOTE(tsima @ 2006 10 18, 18:11)
.Gal kas galėtų pagelbėti, ar tiksliau parašyti, kur ieškoti? Ačiū labai išanksto. drinks_cheers.gif

gal pagelbėtų šį schemutė ??? lotuliukas.gif tik pagal šią schemutė gėlytė yra " 3 aukštų ", tai norint kad ji didesnė būtų, nerk dar porą eilučių akis didindama tolygai
user posted image
Atsakyti

[/quote]
Nu super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , jau dabar per gerai, čia kiek suprantu schemutė, o prieš tai kur buvo nuoroda-tai kaip ją megzt parodyta, kaip tuos lapelius jungti.
Labai dėkinga, reiks ir man pasigirti, kas gavosi. doh.gif
Ačiū už pagalbą. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tsima: 19 spalio 2006 - 13:08
gal kas turit panasia schema i sito? mano mezgeja grieztai pareikalavo schemos biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulle17: 19 spalio 2006 - 22:19