Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Gertruda, tu pabandyk numegzti ir nunerti iš to paties siūlo tokio paties kiekio (sakykim, keleto metrų) pavyzdėlius, ir pati įsitikinsi, kad ta pardavėja buvo teisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 10 17, 09:21)
Gertruda, tu pabandyk numegzti ir nunerti iš to paties siūlo tokio paties kiekio (sakykim, keleto metrų) pavyzdėlius, ir pati įsitikinsi, kad ta pardavėja buvo teisi  biggrin.gif


Tikiu kad daugiau siulu neriant iseina. Turbut del to neriu tik smulkius daiktus, o mezgu didesnius mirksiukas.gif
Atsakyti
Suprantu tave, aš neriu, bet labai retai blink.gif
Už tai mezgu be sustojimo - ir taupiau, ir greičiau bigsmile.gif

O pardavėjos, bent man žinomoj siūlų parduotuvėj, ne tik pačios mezga, bet ir šauniai bendrauja su pirkėjomis, kurios nusimezgusios ką nors ateina pasirodyt - va viena iš paslapčių, kaip sužinoma, kiek tiksliai siūlų reikia vienam ar kitam gaminiui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 17 spalio 2006 - 12:56
QUOTE(Virbalai @ 2006 10 17, 11:49)
O pardavėjos, bent man žinomoj siūlų parduotuvėj, ne tik pačios mezga, bet ir šauniai bendrauja su pirkėjomis, kurios nusimezgusios ką nors ateina pasirodyt - va viena iš paslapčių, kaip sužinoma, kiek tiksliai siūlų reikia vienam ar kitam gaminiui  lotuliukas.gif


As irgi einu i siulu parduotuves ir klausiu. Kartasi jau turiu numaciusi kiek siulu pirksiu, kartais pataria. O kartais netgi pataria ir kaip megzti. Pvz., sakau noriu megztinio, is situ siulu, o jos staigiai "sumodeliuoja" matyt ir sako megzk taip ir taip. biggrin.gif Ir jei man tinka - mezgu thumbup.gif
O smagiausia buna kai prisimena kad buvai, ka pirkai ir ka mezgei. Viena karta po puses metu prisimine, kad ieskojau tinkamo virbalu dydzio turimiems siulams ir rastui. Klause - kaip sekesi, ir visa kita. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kur Kaune butu tokiu paslaugiu pardaveju?Kokias parduotuves rekomenduotumete?
Atsakyti
Kaune man labai patinka pardavėjos Casa Lanoj ax.gif Niekad nėra patarę ko nors ne į temą rolleyes.gif O apsiperku ten jau gal kokius 5 metus, tik gal ne taip dažnai kaip norėtųsi blush2.gif
Atsakyti
Ir Vilniuj toj pačioj parduotuvėlėj good.gif
Tenka dažnai užsukt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 10 17, 21:59)
Ir Vilniuj toj pačioj parduotuvėlėj good.gif
Tenka dažnai užsukt  thumbup.gif

Čia Basanavičiaus gatvėje? mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, Basanavičiuj. O ką, nesutinki? biggrin.gif
Atsakyti
Gerose akyse Vilniuje abiejose parduotuvese.

CasaLanoje buvau 2 kartus. Taip pat patiko, bet is poros kartu negaliu spresti.
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2006 10 17, 20:48)
Kaune man labai patinka pardavėjos Casa Lanoj  ax.gif Niekad nėra patarę ko nors ne į temą  rolleyes.gif O apsiperku ten jau gal kokius 5 metus, tik gal ne taip dažnai kaip norėtųsi  blush2.gif


O kur ji tiksliai randasi? Tikrai noreciau pasilankyti, nes kaip pradedanchiajai daznai nusigrybauti galima:>
Atsakyti
Šalia Savanorių Maximos.
Atsakyti