Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(Neglaite @ 2006 09 20, 00:03)
Nugis galima megzti nuo viršaus ir mažinti akis po truputį, taip gražiau atrodys. Numegzti du trikampius ir juos susiūti.
Taip pat galima bandyti megzti iš šono kaip keturkapį tik apie vidurį, nuimti akis ir palikti skylę, tik jau čia gana sudėtingai viskas gaunas mastau.gif.



QUOTE(moshke @ 2006 09 26, 12:38)
user posted image

user posted image

user posted image


Panos, vat klausimas iškilo. Mezgu dukterėčiai tokią skraistę. Jau vieną dalį (trikampį) numezgiau ir dabar galvą skaudą, negaliu: ar tikrai juos per viršų susiuvus išeis taip, kaip šiose nuotraukose? Nes man atrodo, kad kažkaip kitokių formų čia yra priekinė ir nugarinė dalys... gal, jei nesunku, galite įmesti schemą kokios skraistės (pončo tipo), kur matytusi pati forma priekio ir nugaros. Bais dėkinga būsiu 4u.gif
Atsakyti
Štai ką buvau radus nete, tik rusiškai ax.gif vadinčiau tai pončo teorija mirksiukas.gif Gal pagelbės ax.gif

Pončo
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2006 10 11, 13:13)
Štai ką buvau radus nete, tik rusiškai  ax.gif  vadinčiau tai pončo teorija  mirksiukas.gif  Gal pagelbės  ax.gif


Nu jo... pagelbėjo... supratau, kad visai viską ne taip dariau... doh.gif aš galvojau, kad turi būti du trikampiai, nuo apačios platėjantys į viršų, su iškirpimais viršuje (kur plačiausia)... o čia, pasirodo, keturi turi būti ir dar su iškirpimais vietoje viršūnės... nu dura dura... fool.gif

Anyway, ačiū 4u.gif ardysiu viską iš naujo megsiu... dukterėčiai dovanos teks palaukti, bo nespėsiu, tik 11 dienų liko... unsure.gif
Atsakyti
palauk , neskubėk ardyt, kodėl galvoji, kad bus blogai? Susiųk ir pažiūrėk kas gaunas, taip pat gali numegzti dvi juostas , kad ir iš kitos spalvos siūlų, netgi pynes ir įsiūti , dar įdomiau atrodys mirksiukas.gif

paskui paieškosiu kitų schemučių, čia ne vienintelė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 10 11, 13:32)
palauk , neskubėk ardyt, kodėl galvoji, kad bus blogai? Susiųk ir pažiūrėk kas gaunas, taip pat gali numegzti dvi juostas , kad ir iš kitos spalvos siūlų, netgi pynes ir įsiūti , dar įdomiau atrodys mirksiukas.gif

paskui paieškosiu kitų schemučių, čia ne vienintelė wink.gif


Sakai, megzti? g.gif Maniškis išeis kaip 2-ajame schemutės paveiksliuke, tik be dviejų linijų... Kvadratas bet kokiu atvejų išeis, tik siūlė bus kažkaip be ryšio ne vietoje...
Atsakyti
Teisingai Neglaite sako, gi nebūtinai taip kaip ten supiešta daryt, visvien kažkaip įsivaizdavai kaip ten viskas atrodys, susidėk dalis ir žiūrėk, gi tas skraistes visaip galima daryt, na aš taip suprantu ax.gif Aš dukrai tai mezgiau kaip šaliką, paskui vienam krašte nuėmiau akių kiek reikia kaklo iškirptei ir pabaigiau tokį tiesų megzti. taip 2 dalis, o paskui kampu siuvau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenya @ 2006 10 11, 13:37)
Sakai, megzti? g.gif Maniškis išeis kaip 2-ajame schemutės paveiksliuke, tik be dviejų linijų... Kvadratas bet kokiu atvejų išeis, tik siūlė bus kažkaip be ryšio ne vietoje...


Kaip ne vietoj? Aš įsivaizduoju, kad siūlė turėtų būti per pečius, ar ne?

Tos schemos ne vienintelės, pav. ten kur tu įdėjai nuotraukytę su japoniuke, tai ten išvis megztas ilgas stačiakampis ir jo vienas galas sulenkus prisiūtas prie kito galo šono, nugaroje yra tiesi apačia, ne trikampis.
Papildyta:
O ta geltona skraistė, ar tik ne virbalais su valu megzta mastau.gif, besiūlė tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2006 10 11, 13:39)
Aš dukrai tai mezgiau kaip šaliką, paskui vienam krašte nuėmiau akių kiek reikia kaklo iškirptei ir pabaigiau tokį tiesų megzti. taip 2 dalis, o paskui kampu siuvau  ax.gif


Va čia, beje, mintis g.gif mezgi mezgi tiesiai, iškerpi kaklą, antrą taip pat mezgi, o paskui susiūni ir siūlė išeina šonuose... teisingai supratau? ax.gif

O su tuo, ką dabar turiu... na vienas trikampis pabaigtas megzti, antras pradėtas... susiuvus juos išeis kvadratas (kaip ir rašiau), bet kažkaip vis tiek ne taip: jei siūles dedam ant pečių, tai tokie kaip sparnai iš kampų išeina, o jei darom vienu trukampio šonu į apačią, tada siūlė be ryšio atsriranda: per priekį, bet iš šono... huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenya: 11 spalio 2006 - 12:46
na va , radau vieną, tik čia paveiksle kaip siūti, bet ir megzti galima pagal čia schemą
user posted image
Papildyta:
user posted image
Čia schemos nėra, tik matos, kad megzta virbalais su valu, siūlių nelieka, tik per vidurį vis sumezgama keletas akių ir taip gaunamas siaurėjimas ir trikampis
Papildyta:
O čia dar vienas, kai nugara skiriasi nuo priekio
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 11 spalio 2006 - 13:03
Nu palauk.... Jei teisingai įsivaizduoju mezgei trikampį ir platėjantįir dabar apačioj gavosi kampas, o viršuj ilgoji kraštinė?? Tik nenudėk jei nesąmonę susakiau, aš gi prie blondinių priklausau blush2.gif Tai tada gali kaklą daryt ir ties tuo apatiniu kampu, gausis iškart su kanieriuku atvartuku, ant jo pakabiinsi bumbulą ar gėlę ar dar kokį žaisliuką (na kaip raktų pakabukas panašiai), o tas kraštines trikampio susiūsi g.gif Nors susimaklaivojau ir pati kol rašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2006 10 11, 14:11)
Nu palauk.... Jei teisingai įsivaizduoju mezgei trikampį ir platėjantįir dabar apačioj gavosi kampas, o viršuj ilgoji kraštinė?? Tik nenudėk jei nesąmonę susakiau, aš gi prie blondinių priklausau  blush2.gif  Tai tada gali kaklą daryt ir ties tuo apatiniu kampu, gausis iškart su kanieriuku atvartuku, ant jo pakabiinsi bumbulą ar gėlę ar dar kokį žaisliuką (na kaip raktų pakabukas panašiai), o tas kraštines trikampio susiūsi  g.gif  Nors susimaklaivojau ir pati kol rašiau  doh.gif


Supratau, ką nori pasakyti... bet vis tiek kažkiek teks nuardyti, nes kaklas gi iškirptas, o to iškirpimo neturėtų būti...
Atsakyti
o kurioj to trikampio vietoj skylę kaklui darei?
Atsakyti