Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(Coccinela @ 2006 09 19, 14:00)
kavasucitrina, tikrai yra sukurta tėmelė pilnam siuvinejimui. paieškok ir rasi  mirksiukas.gif
o aš taip ir padarysiu - megsiu gerom akym šalį - kai reiks, galės ir adialiuku patapt.. nes nieko gudresnio pati ir nesugalvoju..  unsure.gif

na, tai bandau ieškot... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 09 04, 17:04)
Išardžiau megztinį, siūlai stori ir margi. Noriu skraistės. Kažko panašaus į tai:
user posted image
Arba į tai:
user posted image

Tik nesuprantu nuo kur čia pradėta. Kaip jums atrodo? Ar čia iš dviejų gabalų sudaryta? Ar ištisai nerta?

Bandžiau žemais stulpeliais nerti nuo kaklo, keturiose vietose kas eilę platindama, bet... gaunasi labi negražiai  verysad.gif


Nejau niekas nepatars, kaip nerti/megzti g.gif šias skraistes? Bent vieną blush2.gif
Tikrai labai gražios wub.gif
Atsakyti
Nugis galima megzti nuo viršaus ir mažinti akis po truputį, taip gražiau atrodys. Numegzti du trikampius ir juos susiūti.
Taip pat galima bandyti megzti iš šono kaip keturkapį tik apie vidurį, nuimti akis ir palikti skylę, tik jau čia gana sudėtingai viskas gaunas mastau.gif.
Taip pat galima būtų bandyti megzti virbalais su žilka, neliktų jokių siūlių smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Coccinela @ 2006 09 18, 19:13)
aš siūliukų tam galėčiau paskirt ne daugiau kg.. bet, mano surpatimu, tai daug..  g.gif
o kokiu raštu tuomet nert??  ax.gif  tikrai nesusigaudau... nes kokius raštelius žinau skarom - tai labai >kiauros<  blush2.gif


gali pasibandyt tokį- trys eilės gerom akim, ketvirta- dvi akys sumegztos į vieną, viena užmesta ir vėl iš naujo. Toks paprastas šiltas ir kartu šiek tiek dekoratyvus gaunas mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū, bet jau pradėjau megzt tai nebeardysiu.7 pati kažkokią nesąmonę susigalvojau:
1eilė - gera bloga gera bloga t.t.
2eilė - vien geros
3eilė - bloga gera bloga gera t.t.
4eilė - vien geros
5eilė - gera bloga ........
..........

visai įdomiai gaunas. toks didelis gabalas mezginio tūrėtų atrodyt lengvesnis nuo tų "karpučių"
Atsakyti
Nu va kaip susigalvojai smile.gif. o tą kiauraraštinę eilutę gali pabandyti ir šitam rašte įterpt, gal visai gerai atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės,
Gal kuri galite pasiūlyti nertu skraisčių modelių 5 - 6 m. panelei. Būčiau labai labai dėkinga
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jauki žieminė, man kaklas labai fainas wub.gif

user posted image

Super spalvytės wub.gif

user posted image

Siūtas,bet ideja visai nieko kaip pusplačio g.gif

user posted image

Tiktų ir i ofisą g.gif

user posted image


Papildyta:

Mamai i kompaniją biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Aprasymas:
Cast on 42 stitches.

Join ends being careful not to twist.

Row 1: Yo, pm, k1, yo, k20, yo, pm, k1, yo, k21

Row 2: Slip marker, k2, p20, k1, slip marker, k2, p20, k1

Row 3: Yo, slip marker, k1, yo, k to marker, yo, slip marker, k1, yo, k to marker

Row 4: Slip marker, k2, p to 1 stitch before marker, k1, slip marker, k2, p to 1 stitch before marker, k1

Row 5: *Yo, slip marker, k1, yo, k10, kfb, k1, kfb, k to marker, repeat from *

Row 6: K all stitches

Row 7: *Yo, slip marker, k1, yo, k11, kfb, k1, kfb, k to marker, repeat from *

Row 8: K all stitches

Row 9: *Yo, slip marker, k1, yo, k12, kfb, k1, kfb, k to marker, repeat from *

Row 10: K all stitches

Row 11: *Yo, slip marker, k1, yo, k13, kfb, k1, kfb, k to marker, repeat from *

Row 12: K all stitches

Row 13: *Yo, slip marker, k1, yo, k14, kfb, k1, kfb, k to marker, repeat from *

Row 14: Slip marker, k2, p to 1 stitch before marker, k1, slip marker, k2, p to 1 stitch before marker, k1

Row 15 and all odd numbered rows from this point: Yo, slip marker, k1, yo, k to marker, yo, slip marker, k1, yo, k to marker.

Row 16, 18, 20, and 22: K all stitches

Repeat rows 14 – 23 until poncho reaches desired length.

Cast off loosely.

Add fringe


If you do not wish to add fringe you could knit rows 15 and 16 twice then cast off.


Papildyta:
user posted image
FRONT:
Hold 1 strand of each yarn together throughout.
Chain 112.
Row 1: SC in 9th chain from hook. *chain 5, skip 3, SC in next chain. Repeat from * across. 27 loops. Chain 1 and turn.
Row 2: 3 SC LOOSELY in first chain 5 loop. *Chain 5, SC in next ch 5 loop. Repeat from * across. Chain 1 and turn
Row 3 & 4: Repeat row 2.
Row 5: 3 SC LOOSELY in first chain 5 loop. *Chain 7, SC in next ch 5 loop. Repeat from * across. Chain 1 and turn
Row 6: Repeat row 2.
Row 7: Repeat row 5
Row 8: Repeat row 2
Row 9 to 27: Repeat row 5 to end.
Last row: Instead of chain 1 and turn, do 3 SC to finish edge.
BACK: repeat front exactly.
Attach front to back at shoulders leaving a 5 to 6 inch space for head. Put markers at the 2 points your neck edge starts on either side. Match ends of triangles exactly and stitch with whip stitch to marker using matching embroidery floss. I like to use all 6 strands.
Fringe: Cut 3 of each yarn 13 inches long. Fold in half and attach every other row on edge starting at bottom of V. You can also add in other yarns or embroidery floss to each section of fringe.



Papildyta:
user posted image
user posted image


Papildyta:
http://www.cornersto...r_poncho_w1.jpg
Atsakyti
kaip butu galima nunert grazia skraiste ar koki grazu šali čia visur ieškojau tai viskas tik megzta.
Papildyta:
padekite man kas nors man jusu pagalba labai reikalinga
Atsakyti
gal kas galite ikelti brezinius siu skraisciu? Noreciau nusimegsti skraiste, bet nelbai isivaizduoju kaip tos dalys atrodo istiestos biggrin.gif

Atsakyti
Kiek pamenu kažkas lyg norėjo šitos skraistės aprašymo , o gal jau pasikartosiu g.gif



user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(danu @ 2006 10 03, 22:05)
kaip butu galima nunert grazia skraiste ar koki grazu šali čia visur ieškojau tai viskas tik megzta.
Papildyta:
padekite man kas nors man jusu pagalba labai reikalinga

Aš nužiūrėjau kiauraraščio sijono raštą ir nusinėriau skraistę.Ananasų motyvais.Visi sakė,kad gražu.
Atsakyti
QUOTE(danu @ 2006 10 03, 22:05)
kaip butu galima nunert grazia skraiste ar koki grazu šali čia visur ieškojau tai viskas tik megzta.
Papildyta:
padekite man kas nors man jusu pagalba labai reikalinga


danu, blogai ieškai - virš tavo žinutės yra ir nertų, o dar peržiūrėk čia http://www.supermama...p;#entry6211488
Atsakyti