Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Mezgu draugei skraistę, bet nemoku vieni ženklelio išmegsti : akis išmezgama kartu su dviem užmetimais išvirkščiaja akimi.
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 09 04, 17:04)
Arba į tai:
user posted image


shita skraiste mane irgi labai sudomino wub.gif gal kas kazhko panashaus schemute turetu? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 18 rugsėjo 2006 - 13:17
imeskit vaikams kokiu skraisciu, jei uztiksit smile.gif
Atsakyti
grazi skraiste.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacrimosa_: 18 rugsėjo 2006 - 16:30
Turiu be galo daug vilnonių (natūr avies) siūlų. Ir jie nėra jau tokie ploni..galvoju, ar galima iš tokių siūlų padaryt gražią skraistę?
Norėčiau susisiaučiančią nusimegzt (nusinert? bet gal siūlai per stori?? ir ne taip šilta?), kad šaltą rudenėlį galėčiau po juo vaikutį nešyklėj susisupt.. nes neturiu striukės, kad abu tilptume.. už tat ir reikėtų storesnės..
aišku, skara irgi tinka!

patarkit kokiu raštu megzti ar nerti 4u.gif šį kartą man svarbiau praktiškumas, o ne grožis tik nenoriu megzt vien gerom akim mirksiukas.gif
Atsakyti
nerta skraiste bus daug storesne ir shiltesne, bet ir siulu daugiau susinaudos wink.gif
Atsakyti
Man ši vaikiška fainutė:
user posted image
Atsakyti
aš siūliukų tam galėčiau paskirt ne daugiau kg.. bet, mano surpatimu, tai daug.. g.gif
o kokiu raštu tuomet nert?? ax.gif tikrai nesusigaudau... nes kokius raštelius žinau skarom - tai labai >kiauros< blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 18 rugsėjo 2006 - 18:14
o tu nusimegsk gerosiomis akimis ir siuvinėk pilnai gęles ar dar ką nors. mirksiukas.gif aš turėjau megstuką tai visi atsisukdavo blush2.gif
Atsakyti
cia ,kaip suprantu,mezgama nuo apacios...o kaip apskaiciuoti kiek akiu u=deti, kad graziai siauretu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2006 09 19, 10:32)
o tu nusimegsk gerosiomis akimis ir siuvinėk pilnai gęles ar dar ką nors. mirksiukas.gif aš turėjau megstuką tai visi atsisukdavo  blush2.gif


o gal galėtumėt pasuflerupt, kur galima būtų rasti pilno siuvinėjimo piešinių (brėžinių ar schemų - nežinau, net kaip pavadinti blush2.gif). Labai megztukui reikia. Čia, aišku, ne į skraisčių temą, bet... ax.gif.
Atsakyti
kavasucitrina, tikrai yra sukurta tėmelė pilnam siuvinejimui. paieškok ir rasi mirksiukas.gif
o aš taip ir padarysiu - megsiu gerom akym šalį - kai reiks, galės ir adialiuku patapt.. nes nieko gudresnio pati ir nesugalvoju.. unsure.gif
Atsakyti