Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Tik ardyt...kitos iseities nematau.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 09 04, 16:49)
Pirmoji tai tikrai nerta iš dviejų atskirų gabalų.

Tai taip įsivaizduoju, nuo apačios pradedi, platini, nusimezgi dvi skaras ir jas sujungi g.gif jei nert keturkampius ir paskui juos susiūt, tai man taip negražiai atrodo schmoll.gif Vašeliu platint nemoku, man netolygiai abi pusės gaunasi blush2.gif Vakar pasiėmiau virbalus, pabandžiau, žymiai smagiau atrodo, o ir mezginys minkštesnis nei su vašeliu. Įtariu, kad jais ir darbuosiuos tongue.gif
Atsakyti
O aš mezgiau du stačiakampiu ir juos susiuvau.Man visai neblogai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 09 04, 17:04)
Išardžiau megztinį, siūlai stori ir margi. Noriu skraistės. Kažko panašaus į tai:
user posted image
Arba į tai:
user posted image

Tik nesuprantu nuo kur čia pradėta. Kaip jums atrodo? Ar čia iš dviejų gabalų sudaryta? Ar ištisai nerta?

Bandžiau žemais stulpeliais nerti nuo kaklo, keturiose vietose kas eilę platindama, bet... gaunasi labi negražiai  verysad.gif



O jūs tikros kad čia nerta mastau.gif, nebent labai storu vąšeliu ir iš labai minkštų siūlų g.gif . Šiaip toks tankus raštas vąšeliu būna gana kietokas, aš megzčiau tik virbalais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 09 05, 21:00)
Šiaip toks tankus raštas vąšeliu būna gana kietokas, aš megzčiau tik virbalais  cool.gif

Jau įsitikinau bigsmile.gif toks jausmas buvo apėmęs, kad kilimą neriu tongue.gif
Atsakyti
merginos, 9 psl. mačiau baltą skraistę, kaip ją nusimegzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 09 04, 17:04)
Išardžiau megztinį, siūlai stori ir margi. Noriu skraistės. Kažko panašaus į tai:
user posted image
Arba į tai:
user posted image

Tik nesuprantu nuo kur čia pradėta. Kaip jums atrodo? Ar čia iš dviejų gabalų sudaryta? Ar ištisai nerta?

Bandžiau žemais stulpeliais nerti nuo kaklo, keturiose vietose kas eilę platindama, bet... gaunasi labi negražiai  verysad.gif


Papildyta:
sveikos mezgejeles. labai noriu, bet neturiu jokio supratimo nuo ko pradeti megzti trikampe skraiste blush2.gif ar galite mane pamokyti ir pateikti koki labai paprasta modeliuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 07 25, 13:02)
user posted image
user posted image
Vertimas:
user posted image

Help! help.gif
Gal kas bandėt tokią megzti? Pradėjau aprašymą nagrinėti, angliškai jame vien kažkokie sutrumpinimai, nieko nesuprantu, :hmir brėžinėlio jokio nėra... Labai jau man šita skraistė graži... thumbup.gif
Atsakyti
merginos prasau parasykit arba imeskit pvz.nuo ko pradeti nerti skraiste
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 14 rugsėjo 2006 - 15:54
QUOTE(zivka23 @ 2006 09 12, 17:12)
Papildyta:
sveikos mezgejeles. labai noriu, bet neturiu jokio supratimo nuo ko pradeti megzti trikampe skraiste blush2.gif ar galite mane pamokyti ir pateikti koki labai paprasta modeliuka? 4u.gif

Man ta antra tokia wub.gif
Gal kuri galetu paaiskinti kaip ja numegzti?
Atsakyti
Sveikos darbštuolėlės. Mezgu tai aš jau seniai, bet nerimas nelabai prie širdies. Dabar pradėjau megzti skraistę. Tik neįsivaizduoju kas kiek platiti. Draugė sako kad kas antroj eilutėj. Bet pas mane ir taip raštelis šiek tiek banguoja. Gal galit ką patarti. Neriu ratu.
Atsakyti