Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(kikutis @ 2006 09 02, 20:56)
Neriu šią skraistę Bet ji man kažkodėl gaunasi trumpa, o nuotraukoje ilga. Idomu, kodėl ?  g.gif



QUOTE(flame @ 2006 09 02, 21:19)
as kaip suprantu cia tik kalnieriaus schema, o skraiste schemoje nr 1,  blink.gif bet is manes tokia zinove, kad nenustebsiu jei klystu  blush2.gif

drinks_cheers.gif čia tik antra dalis,apnėrimas

QUOTE(Aga @ 2006 09 02, 21:25)
Arba priklauso nuo siūlų storumo, nėrimo tamprumo, vąšelio storumo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutis.Kreipiuosi su prašymu. Labai patiko skraistė išreklamuota PING,o (2005-12-13),tiesiog pasaka, labai noriu nusimegzti. Gal kas turit shemą.Iš ansto širdingai dėkoju. Štai ši skraistė:

Skraiste
Atsakyti
QUOTE(Rugegele @ 2006 09 03, 13:03)
Labutis.Kreipiuosi su prašymu. Labai patiko skraistė išreklamuota PING,o (2005-12-13),tiesiog pasaka, labai noriu nusimegzti. Gal kas turit shemą.Iš ansto širdingai dėkoju. Štai ši skraistė:

Skraiste



Ši skraistė ne megzta, o nerta. 4u.gif
Atsakyti
Taip si skraiste nerta, o rastuka galima iziureti is pacios skraistes. biggrin.gif
Atsakyti
Suprantu kad nerta.Aš jau išsimezgiau, lyg tai visai neblogai gavosi. Tačiau sakau gal kas zinote chemą, tai būtų papraščiau, nereikėtų galvos sukti.
Atsakyti
Na suprantu, kad čia antra dalis: siunčiau šią schemą, nes joje yra visa skraistė pavaizduota.
Bet vis tiek pirma dalis man kažkodėl gaunasi per trumpa: na siūlai - mohera, neriu su nr 2,5 vąšeliu ir laisvai.
Tik įdomu, prie kurios dalies prinerti 2 dalį ? Prie apykaklės ? blush2.gif
Žinote pirmąkart neriu sau kažkokį rūbelį. blush2.gif Visuomet nerdavau tik serveteles ar užuolaidėles, kitaip sakant, smulkius darbelius. blush2.gif
Atsakyti
Išversiu aprašymą, gal padės? g.gif
Nerti vąšeliu vidutinio storumo siūlais, vąšelio Nr. 3,5.
Nunerkite 108 pynelės kilpas ir megzkite pagal 1 schemą 12 raportų. Vertikalius kraštus apnerkite žemais stulpeliais ir juos apnerkite nėriniais pagal 2 schemą (apykaklė ir nėriniuotas kraštas).
Atsakyti
QUOTE(Rugegele @ 2006 09 03, 12:03)
Labutis.Kreipiuosi su prašymu. Labai patiko skraistė išreklamuota PING,o (2005-12-13),tiesiog pasaka, labai noriu nusimegzti. Gal kas turit shemą.Iš ansto širdingai dėkoju. Štai ši skraistė:

Skraiste


Tai gi tam pačiam albume ir schema įdėta 4u.gif
http://smg.photobuck...gAnch=imgAnch37
Atsakyti
SoJa , širdingai dėkoju! Bėgu pirkti siūlų.
Atsakyti
Išardžiau megztinį, siūlai stori ir margi. Noriu skraistės. Kažko panašaus į tai:
user posted image
Arba į tai:
user posted image

Tik nesuprantu nuo kur čia pradėta. Kaip jums atrodo? Ar čia iš dviejų gabalų sudaryta? Ar ištisai nerta?

Bandžiau žemais stulpeliais nerti nuo kaklo, keturiose vietose kas eilę platindama, bet... gaunasi labi negražiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2006 09 04, 17:04)
Išardžiau megztinį, siūlai stori ir margi. Noriu skraistės. Kažko panašaus į tai:
user posted image
Arba į tai:
user posted image

Tik nesuprantu nuo kur čia pradėta. Kaip jums atrodo? Ar čia iš dviejų gabalų sudaryta? Ar ištisai nerta?

Bandžiau žemais stulpeliais nerti nuo kaklo, keturiose vietose kas eilę platindama, bet... gaunasi labi negražiai  verysad.gif

Pirmoji tai tikrai nerta iš dviejų atskirų gabalų.
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2006 09 04, 08:45)
Išversiu aprašymą, gal padės?  g.gif
Nerti vąšeliu vidutinio storumo siūlais, vąšelio Nr. 3,5.
Nunerkite 108 pynelės kilpas ir megzkite pagal 1 schemą 12 raportų. Vertikalius kraštus apnerkite žemais stulpeliais ir juos apnerkite nėriniais pagal 2 schemą (apykaklė ir nėriniuotas kraštas).

Vajetkau, kaip aš praleidau šią eilutę 1 schemą 12 raportų . Tai ką man dabar daryti ? g.gif
Ačiū už vertimą. 4u.gif
Atsakyti