Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(RIO @ 2006 07 29, 15:42)
sveiki susiradau toki paprastuti kiauraraščio raštą ir bandysiu skarą megzti. bus pirmas mano darbas kiauraraščiu  blush2.gif bet va kokia problema iškilo, nesuprantu kiek akių užsidėti  doh.gif nu atrodo ir rusiškai susikalbu bet jei man kas iššifruotu šy tekstą bučiau begalo dėkinga. tai va ta stebuklinga frazė
"Набираем 29 петель (или любое другое количество, кратное 3, плюс 2 кромочные) и вяжем:"

du žodžiai stabdo visą mano darbą кратное ir кромочные doh.gif ir žodynas jų neranda  schmoll.gif
p.s.noris kuo greičiau pradėti, ruduo ne užkalnų o dar man tokiai įgudusiai biggrin.gif


Labutis,
savais žodžiais pasakyčiau taip - akių skaičius turi dalintis iš 3 + 2 kraštinės (кромочные) . Sėkmės mezgant ir būtinai parodyk kas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 07 29, 21:11)
Labutis,
savais žodžiais pasakyčiau taip - akių skaičius turi dalintis iš 3 + 2 kraštinės (кромочные) . Sėkmės mezgant ir būtinai parodyk kas gavosi  mirksiukas.gif

notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif į kaip pačiai nedašilo doh.gif
būtinai pasimaivysiu tuo savo "pirmu blynu" kiauraraščiu smile.gif
Atsakyti
kaip jum sis modeliukas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif My Webpage

man labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita-x: 02 rugpjūčio 2006 - 11:11
QUOTE(rita-x @ 2006 08 02, 11:45)
kaip jum sis modeliukas bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif My Webpage

man labai grazu wub.gif


Man taip pat labai gražus wub.gif . O gal ir schemutė būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2006 08 02, 11:10)
Man taip pat labai gražus  wub.gif . O gal ir schemutė būtų  blush2.gif


lyg ir buvo. paieskosiu, gal iki savaites galo iki jos prisikasiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 02, 12:13)
lyg ir buvo. paieskosiu, gal iki savaites galo iki jos prisikasiu smile.gif

Tikrai labai būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2006 08 02, 11:10)
Man taip pat labai gražus  wub.gif . O gal ir schemutė būtų  blush2.gif


radau clap.gif , kaip gerai , kad buvo antram zurnale, tai nereikejo visu vartyti.My Webpage
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 02, 17:15)
radau clap.gif , kaip gerai , kad buvo antram zurnale, tai nereikejo visu vartyti.My Webpage

Labai gražus sijonas turėtų nusinerti.Reiks pabandyti. thumbup.gif
Atsakyti
Merginos padėkit, niekur nerandu info apie megztus pončus. Vaikišką mezgiau vien gerosiomis akimis, tai priekio viduryje aplink vieną akį iš abiejų pusių dadėdavau po vieną akį, bet tik geroj pusėj, t.y. kas antroje eilėje. O jei suaugusiam tokį pončą megzti, tai irgi dadėti tik kas antroje eilėje, ar kiekvienoje, t.y. tiek geroj pusėj, tiek blogoj. Patarkit. Ačiū
Atsakyti
Neriu šią skraistę user posted image Bet ji man kažkodėl gaunasi trumpa, o nuotraukoje ilga. Idomu, kodėl ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kikutis @ 2006 09 02, 21:56)
Neriu šią skraistę user posted image Bet ji man kažkodėl gaunasi trumpa, o nuotraukoje ilga. Idomu, kodėl ?  g.gif

as kaip suprantu cia tik kalnieriaus schema, o skraiste schemoje nr 1, blink.gif bet is manes tokia zinove, kad nenustebsiu jei klystu blush2.gif
Atsakyti
Arba priklauso nuo siūlų storumo, nėrimo tamprumo, vąšelio storumo.
Atsakyti