Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Gėlytės:
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 01, 16:59)
bigsmile.gif anksciau negalejau nuotrauku ikelt,o be ju netas bendravimas,uztat dabar manim lengvai neatsikratysit schmoll.gif  blush2.gif
rozyte nebent galesiu nunert ir is arti nufotogafuot,arba pati mazdaug schemute papiest,nes tikrai nerandu,gal kas kitas turi mirksiukas.gif

kaip sakiau,taip ir padariau,tikiuosi bus aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 11 30, 05:59)




Labai šauni skraistė thumbup.gif .O kaip kraščiukai, nesiraito? Dar įdomu, kiek tokiai skraistei reikia siūliukų? Seniai pasvajoju mamai numegzti, bet arba siūliukai vis ne tie po ranka pasitaiko, arba su raštu nesiseka, kažkaip sunkiai sekasi tokiems ploniems siūliukams gražų raštelį rasti ax.gif .
Ir iš kvadratėlių labai jau šauniai atrodo rolleyes.gif .
Atsakyti
Ačiū notworthy.gif už gėlytes
Atsakyti
uz gelytes nera reikalo dekot,smagu kad padejau 4u.gif
siulai cia nera ploni,nuo ivairiu mezginiu liko siulu,tad ir sumasciau taip daryt,tik krastams apnert ir kutams siulus pirkau ABC parduotuvej,nes pritrukau biggrin.gif
Atsakyti
Mezgalioju Augės užrodytą žalsvą skraistę... Tik va su tuo rusišku aprašymu bėda... kas yra "ПЛАТОЧНАЯ ВЯЗКА"?
Atsakyti
Man atrodo, kad paprastas lygusis raštas. Geros akys iš gerosios pusės, išvirkščiosios akys iš blogosios pusės. Jeigu neklystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tushka @ 2005 12 01, 21:11)
Mezgalioju Augės užrodytą žalsvą skraistę... Tik va su tuo rusišku aprašymu bėda... kas yra  "ПЛАТОЧНАЯ ВЯЗКА"?

Man atrodo, kad tai paprastas lygusis raštas. Iš gerosios pusės - geros akys, iš išvirkčiosios pusės - išvirkščiosios akys. Jeigu neklystu ax.gif
Atsakyti
internetas striginėja. Sory 4u.gif
Atsakyti
*MONAMI*, o kokiu rašteliu savo violetine skraiste mezgei ?
Atrodo tai super thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2005 12 01, 18:43)
kaip sakiau,taip ir padariau,tikiuosi bus aisku mirksiukas.gif


Labai man gražu, anksčiau net nesvajojau, o dabar jau matyt teks įtraukti tokį daiktą į sarašą rolleyes.gif O kaip gėlytes jungei - iš karto megzdama, ar visas numezgus susiuvai?

QUOTE(radasta_ @ 2005 12 02, 08:21)
Man atrodo, kad paprastas lygusis raštas. Geros akys iš gerosios pusės, išvirkščiosios akys iš blogosios pusės. Jeigu neklystu ax.gif


Manau, kad neklysti drinks_cheers.gif
Atsakyti