Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 03 09, 09:47)
O aš ją nėriau nusižiūrėjus iš kitos, kitaip tariant iš natūros smile.gif
O kur tuos kiniečius galima rasti?

man atrodo šitoj temoj ar senesnėse buvo nuoroda įdėta g.gif reikia peržvelgti visas temas ir rasi daug gėrio mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2006 02 07, 10:13)
kažkur jau rašiau šį raštelį, bet pakartosiu.
Naudojausi šituo rašteliu, čia siūlai tik kaip pvz parašyti:

Reikės: melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4 (aš mezgiau Nr.5 virbalais), vąšelio.
Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
virbalai Nr.5, siūlai Kid mohera  mirksiukas.gif

Nu mergaitės, pasakykit aiškiau, kaip tą 3 eilę megzti, bandžiau, bet niekaip neišeina schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Gal galit kuri smulkiau papasakoti ir suprantamai, kaip iš sunertų kartu penkių į vieną, vėl padaryti penkias g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylinemyli??? @ 2006 03 09, 09:17)
Skara dar kartelį
Gal dabar pavyks? Sorry

Dabar good.gif

QUOTE(Dutė @ 2006 03 09, 15:04)
Nu mergaitės, pasakykit aiškiau, kaip tą 3 eilę megzti, bandžiau, bet niekaip neišeina  . Gal galit kuri smulkiau  papasakoti ir suprantamai, kaip iš sunertų kartu penkių į vieną, vėl padaryti penkias 

Kiši dešinį virbalą per 5 akis iškart (lygiai taip pat, kaip mezgi 1 akį), ištrauki siūlą, bet tų 5 a. nuo kairio virbalo nenukeli. Darai 1 užmetimą ir vėl per tas pačias 5 akis kiši virbalą, ištrauki siūlą (taip gaunasi jau 3 akys), dar 1 užmetimas ir dar kartelį per tas pačias nenukeltas 5 akis. Štai tau ir 5 akys iš 5. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2006 03 09, 15:21)
Kiši dešinį virbalą per 5 akis iškart (lygiai taip pat, kaip mezgi 1 akį), ištrauki siūlą, bet tų 5 a. nuo kairio virbalo nenukeli. Darai 1 užmetimą ir vėl per tas pačias 5 akis kiši virbalą, ištrauki siūlą (taip gaunasi jau 3 akys), dar 1 užmetimas ir dar kartelį per tas pačias nenukeltas 5 akis. Štai tau ir 5 akys iš 5. Sėkmės  4u.gif

O dabar tai viską supratau thumbup.gif thumbup.gif . Labai ačiū , kai tik grįšiu namo, iš karto bandysiu, bet jau dabar tai supratau, o ar išeis, tai pažiūrėsiu.....
Labai ačiū Edinka notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Sweikos auksarankes, prasau jusu patarimo blush2.gif
Kaip mezgasi schalis kiaurarasciu? Kaip reikia megzti kad nesiraitytu? doh.gif
Atsakyti
user posted image

sita man labai grazi thumbup.gif gal rasta galima butu gaut
Atsakyti
http://i66.photobuck...iai/Picture.jpg
Atsakyti
skara

kaip manot, pradedanchioji toky numegzatu? g.gif


****



 ! 
Prašom nedėti didelių nuotraukų, pirma jas sumažinkite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 12 spalio 2007 - 10:41
pabandyk ir sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu ir aš parodysiu savo skaras, tik paskutinė, iš macheros, dar nebaigta, nes kraštai raitosi, tai manau, reikės apnerti vašeliu, tik dar neradau gražaus raštelio, o gal kas gali patarti g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2006 03 27, 15:53)
Niu ir aš parodysiu savo skaras,

gražios,tik atrodo,kad tokios nedidelės ax.gif
Atsakyti