Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

Paaiškinkit man, kaip tas 5 akis Vilmos M skraistės megti:
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;


Na kiek bandau, nenormaliai man gaunasi. gal galima konkrečiau, kaip tos 5 akys mezgmos.

Aš darau taip. sumezgu tas akis: lieka ištrauktoji+5 akys ant virbalo. Tada užmetimas, išmezgu, užmetimas, išmezgu. Pgal idėją, jau turiu 5 akis. Tai likusias reikia tiesiog nukelti?

Bandžiau ir kitaip: Ištrauktoji+5 ant virbalo. Tada užmetimas, išmezgu ir taip visas. Bet ką tada daryti su tais užmetimais. Žodžiu, galvojau, kad moku megzti ir skaityti raštus, pasirodo, nė velnio cool.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivaj: 07 vasario 2006 - 23:33
QUOTE(vaivaj @ 2006 02 07, 23:32)
Paaiškinkit man, kaip tas 5 akis Vilmos M skraistės megti:
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;


Na kiek bandau, nenormaliai man gaunasi. gal galima konkrečiau, kaip tos 5 akys mezgmos.

Aš darau taip. sumezgu tas akis: lieka ištrauktoji+5 akys ant virbalo. Tada užmetimas, išmezgu, užmetimas, išmezgu. Pgal idėją, jau turiu 5 akis. Tai likusias reikia tiesiog nukelti?

Bandžiau ir kitaip: Ištrauktoji+5 ant virbalo. Tada užmetimas, išmezgu ir taip visas. Bet ką tada daryti su tais užmetimais. Žodžiu, galvojau, kad moku megzti ir skaityti raštus, pasirodo, nė velnio cool.gif  verysad.gif

Daryk pagal pirma savo varianta.Taip, likusias reikia nukelti.Vietoj nukeltuju jau turi penkias naujas(akiu skaicius lieka tas pats)
Atsakyti
Ačiū, rutast wub.gif Nors vėlu, einu megzti, reikia gi įtvirtinti žinias cool.gif
Atsakyti
VilmaM, dėkui, vakar jau išbandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 02 07, 21:42)
Insomnia, ta skara radau stai cia :

http://photo.163.com...23332613&page=1
Mano rodos ji nerta .


Dėkui 4u.gif
Žiūrinėju žiūrinėju, bet niekas neaiškėja g.gif Bet pati idėja thumbup.gif Galima kažka išrutulioti biggrin.gif
Atsakyti
cia labai grazhiu yra, tik gaila be schemu sad.gif
Atsakyti
va šita man labai patiko

user posted image

aprašymas
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katiniuks @ 2006 02 11, 13:40)


Fantastika, gal schema yra ax.gif
Atsakyti
deja, neradau ,bet manau kad ir be schemos galima nusimegst,kiek suprantu dviejų rūšių gėlytes sumegstos.
Atsakyti
QUOTE(2xmamyte @ 2006 01 23, 15:57)
Atsiprasau, as rasiau *MONAMI* ax.gif

blush2.gif tik dabar apsigraibiau,bet kažko manęs klausei g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 02 12, 21:26)
blush2.gif tik dabar apsigraibiau,bet kažko manęs klausei g.gif

4u.gif Klausiau tos skraistes, kur nusifotkinus buvai, rastelio ir shemutes. Ir kokio storio virbalais mezgei, kokie mazdaug turetu buti siulai? Seniai mezgiau, todel kaip ir primirsau, o labai noreciau kazka panasaus sunarplioti ax.gif .
Atsakyti