Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės,skaros-modeliai ir schemos!

QUOTE(Insomnia @ 2006 01 13, 10:49)
O ką jūs darot, kad skraisčių kraštai neužsiriestų? blush2.gif Nes man tai oj kaip susiraitė blink.gif  doh.gif

Jei mezgei ne kiauraraščiu - reikia 5 akis iš šonų pamegzti ripsu mirksiukas.gif
Kiauraraštis nesiraito
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2006 01 13, 09:49)
O ką jūs darot, kad skraisčių kraštai neužsiriestų? blush2.gif Nes man tai oj kaip susiraitė blink.gif  doh.gif

jei mezgėj kiauraraščiu tai gal nesusiraitė,o toks kaip nutysęs gavosi g.gif aš tai apmezgiau vašeliu,žemu stulpeliu ax.gif

QUOTE(kastaneda @ 2006 01 13, 10:25)
Kiauraraštis nesiraito

nesiraito,bet man kažkaip toks banguotas kaip patysęs gavosi g.gif tai aš apmezgiau ir dabar gražiai gulisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2006 01 13, 10:25)
Jei mezgei ne kiauraraščiu - reikia 5 akis iš šonų pamegzti ripsu  mirksiukas.gif
Kiauraraštis nesiraito


Tai kad kiauraraščiu mezgiau blush2.gif Ale turbūt tokia iš manęs ir mezgėja doh.gif biggrin.gif Kaimynka buvo pamokius, kad reikia eilutės pradžioj ne vieną, o dvi akis nukelti, tada nesiriečia, bet man tai nesuveikė schmoll.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2006 01 13, 11:01)
jei mezgėj kiauraraščiu tai gal nesusiraitė,o toks kaip nutysęs gavosi g.gif aš tai apmezgiau vašeliu,žemu stulpeliu ax.gif
nesiraito,bet man kažkaip toks banguotas kaip patysęs gavosi g.gif tai aš apmezgiau ir dabar gražiai gulisi ax.gif


Gal apnėrimas ir padėtų g.gif Dar girdėjau, kad kažkaip galima tą kraštą surinkti su virbalais ir pramegzti unsure.gif
Atsakyti
Čia iš TV3 pagalbos skraistė rolleyes.gif :

user posted image


user posted image
Atsakyti
jei galima butu, parasyk prasau kokio storio ir kiek tu siulu reikia, ir dar- labai labai noriu rastelio ax.gif blush2.gif 4u.gif Sedziu namie, vyras susirgo nepagydoma liga verysad.gif , tai noriu nervus nuraminti bemegzdama.
Atsakyti
QUOTE(Minnie @ 2006 01 18, 22:05)
Čia iš TV3 pagalbos skraistė  rolleyes.gif :




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gražu, tik kaip ją numegzt, gal kas kokią schemutę turit? smile.gif
Atsakyti
Pritraukiau foto didesnę iš arčiau ir įmačiau, kad megzta blogom akim, o apačia ir kaklas megzti 2 geros 2 blogos arba 2 geros 1 bloga..=žodžiu kaip megztinio apačia
Atsakyti
pasirodau paskutinius savo darbelius ax.gif
user posted image

šalikėlis
user posted image
iš arčiau raštelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(adelaide @ 2006 02 06, 10:16)
labai gražūs darbeliai thumbup.gif  gal galėtum parašyt kokiu rašteliu šalikėlį mezgei? ax.gif
kažkur jau rašiau šį raštelį, bet pakartosiu.
Naudojausi šituo rašteliu, čia siūlai tik kaip pvz parašyti:

Reikės: melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4 (aš mezgiau Nr.5 virbalais), vąšelio.
Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.


QUOTE(virmantė @ 2006 02 06, 11:21)
Vilma M gal gali parašyti kokio storio virbalais ir kokiais siūlais mezgei tą šalikėlį, labai gražus.
virbalai Nr.5, siūlai Kid mohera mirksiukas.gif
Atsakyti
Turbut cia papuoliau biggrin.gif
Noriu parodyti patinkancia skara(yra dar viena panasi tema tai ir suabejojau ar cia idesiu)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2006 02 07, 13:10)
Turbut cia papuoliau biggrin.gif
Noriu parodyti patinkancia skara(yra dar viena panasi tema tai ir suabejojau ar cia idesiu)
user posted image


Oho kokia įdomi thumbup.gif

Jumi, gal žinai, kaip tokia "daroma"? bigsmile.gif rašau "daroma", nes nelabai supratau, kokia technika atlikta g.gif
Atsakyti
Insomnia, ta skara radau stai cia :

http://photo.163.com...23332613&page=1
Mano rodos ji nerta .
Atsakyti