Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas kūdikiui

QUOTE(JurgaSim @ 2010 03 09, 15:38)
Maisto gabaliukai ismatose ir rodo, kad maistas blogai virskinamas (sunui si beda kartas nuo karto atsinaujina), tuomet situacija pagerins fermentai (sunui buvo israsyti Pangrol fementai) ir gerosios bakterijos (Erceflora arba dar yra populiarios Gefilus). Eukalipto tepala pirkom vaistineje.
Va toks
http://www.westeggna.....r. Theiss.jpg
Taciau nemaziau populiarus yra ir Resorbano tepalas
http://100metu.lt/up.../dir15/19_3.php 
Pries pirkdama preparatus, pasitarkit su gydytoja.



bet ,kad ne lietuvoje gyvenu ir negaliu ju isigyti.. reikes kai grysim i lietuva pereiti visus gyditojus ir pasneketi del to kvapo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 09, 14:42)
bet ,kad ne lietuvoje gyvenu ir negaliu ju isigyti.. reikes kai grysim i lietuva pereiti visus gyditojus ir pasneketi del to kvapo..  g.gif

eukalipto tepalai yra nuo kosulio o ne nuo kvapo.
o užsienyje jų neparduoda?
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 03 09, 15:36)
nelabai suprantu ar gali būti paracetamolis nuo kosulio??jis gi nuo skausmo?
o pykti nėra ko,žmogus jums padėt nori,ar jums geriau būtų kad pasakytų-nieko nėra-sėdėk rami-neik pas gydytoją,tada geriau būtų?
beje-pirmasyk girdžiu kad dygstant dantim smirda.gal jūsų mama medikė galėtų paaiškinti kodėl smirda?tikrai įdomu.


va man cia anglijoje paracetamoli israse nuo kosulio... prasiau sirupo nuo kosulio ,o jie sako,kad ne pradziai naudociau paracetamolio doh.gif ir jiems tu neiaiskinsi ,kad cia tas vaistas ne nuo tos ligos... as nepykstu paprasciausiai man keista kaip zmogus gali spresti taip kategoriskai ,kai nera mates vaika ir nezino kaip kas... na as irgi pirma karta girdejau ,na reikes paklausti del kokios priezasties kvapas nuo dantuku gali eiti...
Papildyta:
QUOTE(ulyja @ 2010 03 09, 15:44)
eukalipto tepalai yra nuo kosulio o ne nuo kvapo.
o užsienyje jų neparduoda?


tai as supratau,taip sakau reikes pasitarti ,del kvapo.. man atrodo ,kad nera,nes cia daug ko nera,ko yra lietuvoje,na bet negaliu konkreciai teigti ,kad nera reikes paklausti vaistineje...
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 03 09, 15:44)
eukalipto tepalai yra nuo kosulio o ne nuo kvapo.
o užsienyje jų neparduoda?

Taip taip, sie tepalai nuo kosulio, as apie juos rasiau prie patarimu del kosulio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 09, 14:47)
va man cia anglijoje paracetamoli israse nuo kosulio... prasiau sirupo nuo kosulio ,o jie sako,kad ne pradziai naudociau paracetamolio doh.gif  ir jiems tu neiaiskinsi ,kad cia tas vaistas ne nuo tos ligos... as nepykstu paprasciausiai man keista kaip zmogus gali spresti taip kategoriskai ,kai nera mates vaika ir nezino kaip kas... na as irgi pirma karta girdejau ,na reikes paklausti del kokios priezasties kvapas nuo dantuku gali eiti...
Papildyta:
tai as supratau,taip sakau reikes pasitarti ,del kvapo.. man atrodo ,kad nera,nes cia daug ko nera,ko yra lietuvoje,na bet negaliu konkreciai teigti ,kad nera reikes paklausti vaistineje...

paracetamolis yra nuo skausmo ir temperatūros,tai gi kosulio jūs galit negydyt vaikui su juo,nepadės-nebent skirtingose šalyse skirtingai skiriami tie patys vaistai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 09, 15:47)
tai as supratau,taip sakau reikes pasitarti ,del kvapo.. man atrodo ,kad nera,nes cia daug ko nera,ko yra lietuvoje,na bet negaliu konkreciai teigti ,kad nera reikes paklausti vaistineje...

Lai mama jums pastu atsiuncia reikalingu vaistu.
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 03 09, 15:49)
paracetamolis yra nuo skausmo ir temperatūros,tai gi kosulio jūs galit negydyt vaikui su juo,nepadės-nebent skirtingose šalyse skirtingai skiriami tie patys  vaistai smile.gif


as neduodu nors ir israse to parecatomolio ,nupirkau sirupiuko nuo kosulio..
Atsakyti
Blogo kvapo iš burnos priežastis gali būti stemplės rauko žiojėjimas, t.y. stamplė pereidama į skrandį nepilnai užsidaro. Taip būna kūdikaims ir mažiems vaikams.
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 09, 14:10)
o dabar mane sudomino ,gal tu gyditoja,kad tu viska zinai kas buna vaikams..? o del anglu kalbos tai as sneku ne kaip,bet yra tam vertejos ir normalei as paaiskinau,cia man paracetamoli dave nuo kosulio ir kai gimdziau dave man paracetamolio nuo saremiu ,yra kitiems dave nuo sirdies.. ir ka tada pasakysit? vesiu as vaika pas kita gyditoja .. as viska suprantu,kad jis nepasiims pats maisto,bet juk as jau po biski pratinu prie savo maista ir gal kas jam netiko,nezinau nuo ko jam smirdejo is burnytes.. idomei kazkaip tu sneki kaip visazine,zinot viska kas kaip buna net nepaziurejusi...  g.gif



Ne, as ne gydytoja ir juo labiau ne visazine. Jei tokia buciau, tai dviem brukstelejimais buciau parasius, kas jusu vaikui yra. As esu sesele, uztat zinau apie ligas/vaistus kur kas daugiau nei jus. Kitas dalykas- dirbu uzsienyje ligonineje, todel labai gerai man pazistama situacija, kai paguldomas zmogus, nekalbantis vietine kalba ir kaip jam sunku teikti pagalba iki galo nesuprantant jo bukles, kadangi jis nemoka paaiskinti. Vertejas vercia tai,ka jus pasaket, uztat be galo svarbu yra tiksliai ir kuo issamiau apibudinti vaiko negalavimus. Trecia - as esu mama, turiu panasaus amziaus vaika, jis turi rimtu sveikatos problemu nuo gimimo ir nuolat lankosi pas gydytojus. Todel as zinau, kaip svarbu pasverti kiekviena sakoma zodi apibudinant jo bukle, nes vien apziureti vaika neuztenka. Gydytojas ji mato labai trumpa laika - kokias 20 min, kai tuo tarpu as ji matau 24 val per para.
Paracetamolis yra skiriamas ne nuo sirdies, saremiu ar kosulio, bet nuo SKAUSMO, kuri sukelia sirdies negalavimai, saremiai bei kosulys. Paracetamolis aplamai negydo negalavimo priezasties, jis visais atvejais yra tik skausmo/temperaturos malsintojas ir laikinas sveikatos pagerejimas , skausmo (bet ne skausmo priezasties) pasalinimas padeda organizmui paciam iveikti liga. Turbtu todel jis taip placiai skiriamas visais atvejais ir yra toks universalus.
Ketvirta - jei jusu mama medike, tai ko cia ieskot po SM foruma? Skambinkit jai. Bent jau as taip daryciau.
Atsakyti
as norejau pasiklausti jusu ,gal kam yra taip buve... aisku supratau viska reikes konsultuotis pas gyditojus
Atsakyti
beto aciu jums visiems uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Blogas kvapas is burnytes galetu buti ir nuo stomatito.

O man beskaitant sia tema kilo minciu del savo vaiko. Kakuciuose pas ji tikrai buna nesuvirskinto maisto... Ir vaikui vis dar pucia pilvuka. Gal pas ji blogai gaminasi virskinimo fermentai...
Atsakyti