Įkraunama...
Įkraunama...

Blogas burnos kvapas kūdikiui

mano vaikuciui uz poros savaiciu metukai,jam dabar dygsta dantukai ,seilytes tik dabar pradejo labai begti,miega nakti blogai verkia,nepadeda nei tepaliukas,kai pavalgo pienuka tai bekosidamas atpila viska,nezinau ar tai normalu ir kaip galeciau dar vaikuciui padeti? migdau visur ir lovytei jo ir savo ir masininei kedutei,nes sunkiai uzmiega... kelesi daug kartu per nakti ir raminu ant ranku... vissiskai nieko nevalgo sunkiai ir pienuka valgo,o apie kosytes jau nebesneku.. patarkite ,aciu is anksto.. pasimetusi esu ,beje seniau kai pirmi dantukai lindo jis nesiseiliuodavo tiek kiek dabar ... jis turi 5dantukus ir dabar du dantukai dygsta is karto,gal delto.. g.gif
Atsakyti
ir dar norejau jusu paklausti ar normalu ,kad vaikuciui smirda is burnytes,ir nuo kada reikia naudoti dantu pasta vaikui? g.gif
Atsakyti
ar niekas man nepades? g.gif ax.gif
Atsakyti
Vaikui valyti dantis reikia tik jiems isdygus. Kol kruminukai neisdyge pastos deti nebutina, uztenka nubruzinti sudrekintu sepeteliu. Kvapas is burnos jusu atveju itariu visai ne del dantu (nerealu tokiam maziui), todel patariu pakuotis ir saut nieko nelaukiant pas gydytojus!!! Tuojau pat. Nieko neras - labai gerai, bent viska busit padare. Kvapas eina ryskiai ir skrandzio ar plauciu. Kiek laiko jis sitaip blogai valgo????
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 03 08, 15:38)
Vaikui valyti dantis reikia tik jiems isdygus. Kol kruminukai neisdyge pastos deti nebutina, uztenka nubruzinti sudrekintu sepeteliu. Kvapas is burnos jusu atveju itariu visai ne del dantu (nerealu tokiam maziui), todel patariu pakuotis ir saut nieko nelaukiant pas gydytojus!!! Tuojau pat. Nieko neras - labai gerai, bent viska busit padare. Kvapas eina ryskiai ir skrandzio ar plauciu. Kiek laiko jis sitaip blogai valgo????


na jis man visada nepergeriausiai valgydavo,bet dabar nuo dantuku manau dingo apetitas,na kazkur dabar tai savaite,bandau nors po biski duoti,nes visai leliukas nusilps... as irgi manau ,kad nuo skranduko cia gali buti,bet va ,kad mes esame ne lietuvoje,o cia daktarai yra durni,israsys paracetamolio ir baigsis g.gif arba reikia kur pas privacia vaziuoti klinika lietuviu ,kad gerai istirtu..
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 08, 14:49)
na jis man visada nepergeriausiai valgydavo,bet dabar nuo dantuku manau dingo apetitas,na kazkur dabar tai savaite,bandau nors po biski duoti,nes visai leliukas nusilps... as irgi manau ,kad nuo skranduko cia  gali buti,bet va ,kad mes esame ne lietuvoje,o cia daktarai yra durni,israsys paracetamolio ir baigsis  g.gif  arba reikia kur pas privacia vaziuoti klinika lietuviu ,kad gerai istirtu..



Kokioj saly esat? Apetitas nebutinai dingsta tik nuo dantuku, tad jiems suversti visko negalima. Apetito dingimas yra viena is pirmuju priezasciu, kai vaikui yra negerai. Gal jam acidoze kokia issivyste, jei jis sitaip nieko nevalgo ir negauna pakankamai skysciu. Mano patarimas jums - vaziuokit pas daktarus nieko nelauke, ar jie durni ar ne, pagalba suteiks. Kaip apibudintimet kvapa is burnytes? Acto neprimena, nerugstus toks? Ar uzduses toks, puvesiu?
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 08, 15:49)
na jis man visada nepergeriausiai valgydavo,bet dabar nuo dantuku manau dingo apetitas,na kazkur dabar tai savaite,bandau nors po biski duoti,nes visai leliukas nusilps... as irgi manau ,kad nuo skranduko cia  gali buti,bet va ,kad mes esame ne lietuvoje,o cia daktarai yra durni,israsys paracetamolio ir baigsis  g.gif  arba reikia kur pas privacia vaziuoti klinika lietuviu ,kad gerai istirtu..


ir dar skambinausi vaiku gyditojai katik tai sake,kad gali buti nuo dantuku kvapas is burnytes,sake,kad nelabai tiki ,kad nuo skranduko.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(angelu kalva @ 2010 03 08, 15:54)
Kokioj saly esat? Apetitas nebutinai dingsta tik nuo dantuku, tad jiems suversti visko negalima. Apetito dingimas yra viena is pirmuju priezasciu, kai vaikui yra negerai.  Gal jam acidoze kokia issivyste, jei jis sitaip nieko nevalgo ir negauna pakankamai skysciu. Mano patarimas jums - vaziuokit pas daktarus nieko nelauke, ar jie durni ar ne, pagalba suteiks. Kaip apibudintimet kvapa is burnytes? Acto neprimena, nerugstus toks? Ar uzduses toks, puvesiu?



mes gyvename londone.. na jis valgo ,bet labai mazai,ir matosi ,kad vaikutis nori valgyti ,bet pradedamas valgyti po keliu saukstu pradeda verkti..na geria arbatytes ,vandeniuko..sudukais smirda,net pagalvodavau ,kad jis prisikakaves,bet pasirodo is burnytes eina kvapiukas,dabar biski apsimalsines,bet yra siek tiek..
Atsakyti
Blogas kvapas negali buti nuo dantuku, nebent jie jau sugede. Mano sunui blogas kvapas is burnos budavo del blogo maisto virskinimo. Sunui padejo gydytojo israsyti fermentai, kurie padejo skarndziui virskinti maista.
Atsakyti
kaip ismatos? ar normaliai tustinas ar dazniau/reciau? Kaip bendra vaiko savijauta? vangus? Zvalus? daugiau miega nei iprastai? pavarges?
Papildyta:
Ismatu kvapo nuo dantu negali buti, mano nuomone. Ar minejot tai daktarei su kuria snekejot telefonu, kad kvapas- ismatu????

Gali but bet kas, pvz gastroenteritas, jei vaikas pradejes valgyti verkia,reiskia jam skrandi skauda, ten uzdegimas issivystes. Dujos iseina??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelu kalva: 08 kovo 2010 - 15:11
QUOTE(angelu kalva @ 2010 03 08, 16:09)
kaip ismatos? ar normaliai tustinas ar dazniau/reciau?  Kaip bendra vaiko savijauta? vangus? Zvalus? daugiau miega nei iprastai? pavarges?
Papildyta:
Ismatu kvapo nuo dantu negali buti, mano nuomone. Ar minejot tai daktarei su kuria snekejot telefonu, kad kvapas- ismatu????


minejau ,sake duoti ramuneliu arbatos atsigerti sake,turi praeiti.. na viduriuoja ,nes dantukai dygsta,jis man nuo pirmo dantuko viduriavo tai ir dabar viduriuoja... tai dazniau tai reciau.. na manau del dantuku niurglus buna ,bet siaip normalei ,miega nedazniau kaip visada ,zvalus ,judrus ,kazkaip nesimato,kad butu kas kitas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(angelu kalva @ 2010 03 08, 16:09)
kaip ismatos? ar normaliai tustinas ar dazniau/reciau?  Kaip bendra vaiko savijauta? vangus? Zvalus? daugiau miega nei iprastai? pavarges?
Papildyta:
Ismatu kvapo nuo dantu negali buti, mano nuomone. Ar minejot tai daktarei su kuria snekejot telefonu, kad kvapas- ismatu????

Gali but bet kas,  pvz gastroenteritas, jei vaikas pradejes valgyti verkia,reiskia jam skrandi skauda, ten uzdegimas issivystes.  Dujos iseina??


ne visada verkia,tik dabar kokia antra diena,bet va siandien ziuriu jau geriau ,ryte kosytes suvalge g.gif bijau prisigalvoti to ko nera.. atrodo siandien geriau.. na dujos tikrai iseina,del to problemu nera,ir pavalges visada atsirugsta,atrodo viskas gerai..tik valgo maziau nei seniau.. maciau ,kad dygsta du dantukai is karta ,o gal kur dygsta,nes nelabai man jis rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissiuke @ 2010 03 08, 15:15)
minejau ,sake duoti ramuneliu arbatos atsigerti sake,turi praeiti.. na viduriuoja ,nes dantukai dygsta,jis man nuo pirmo dantuko viduriavo tai ir dabar viduriuoja... tai dazniau tai reciau.. na manau del dantuku niurglus buna ,bet siaip normalei ,miega nedazniau kaip visada ,zvalus ,judrus ,kazkaip nesimato,kad butu kas kitas ax.gif
Papildyta:
ne visada verkia,tik dabar kokia antra diena,bet va siandien ziuriu jau geriau ,ryte kosytes suvalge  g.gif  bijau prisigalvoti to ko nera.. atrodo siandien geriau.. na dujos tikrai iseina,del to problemu nera,ir pavalges visada atsirugsta,atrodo viskas gerai..tik valgo maziau nei seniau.. maciau ,kad dygsta du dantukai is karta ,o gal kur dygsta,nes nelabai man jis rodo g.gif



Tai kame problems? Ar jau staiga nebera? Ar nenorit problemu matyt, jei jos yra? Suprantu,kad bijot prisigalvot, to ko gal nera, bet jeigu yra, kas tada? Jei jums taip patogiau, tai galit suverst viska dantims, netgi ismatu kvapa is burnos. Bet paskui nedejuokit, kad jums niekas nepadejo, nepatare. Duok Dieve, kad tam vaikuciui jusu isties nieko rimto nera... Bet as tai jusu vietoj apsilankyciau pas gydytoja. Tiek ziniu.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 03 08, 16:28)
Tai kame problems? Ar jau staiga nebera? Ar nenorit problemu matyt, jei jos yra?  Suprantu,kad bijot prisigalvot, to ko gal nera, bet jeigu yra, kas tada?  Jei jums taip patogiau, tai galit suverst viska dantims, netgi ismatu kvapa is burnos. Bet paskui nedejuokit, kad jums niekas nepadejo, nepatare.  Duok Dieve, kad tam vaikuciui jusu isties nieko rimto nera... Bet as tai jusu vietoj apsilankyciau pas gydytoja. Tiek ziniu.


as vesiu pas gyditoja tai tikrai del to kvapiuko.. yra tos problemos ,norejau jusu patarimo ,gal jums yra taip buve ka darydavote..
Atsakyti