Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

plakant padaugeja,ziurint kokio dydzio eziukas g.gif
Atsakyti
Na merginos, noriu pasitikslinti:
kada dažyti MMG ? jau padarius masę?
decorgelis suteikia "stiklo" žvilgesį,taip ?
ir su kuo išlyginat ant torto grietinėlę? karštu peiliu ?
Atsakyti
QUOTE(talita @ 2010 03 09, 11:50)
Sveikutes,sakykit is ko padaryt tortui eziukui spyglius rudus,dazu neturiu


aš kaip tik darysiu balandžio 1 d ežiuka,tai man geriausia beze su šokoladu ...galima ir rietinele su šokoladu ir po to per antgaliuka padaryt spygliukus
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif kaip ikelti foto i foruma?taip noriu savo torciukus parodyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 09, 10:34)
Va apie šitą daiktą norėčiau patarimo. Turiu medinį, tai  doh.gif Jis blogai padarytas, nelygus ir sunku kočiot. Noriu įsigyt kokybišką. Gal gali patart, kokį rinktis? Kad ir iš Wilton.

Eini i Home store and more ir renkiesi, ten ir mediniu ir plastmasiniu yra mirksiukas.gif
As medinuka Tesco pirkau - vos keli eurai kainavo ir lygus, grazus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kepejele @ 2010 03 09, 13:42)
help.gif  help.gif  help.gif kaip ikelti foto i foruma?taip noriu savo torciukus parodyt verysad.gif

kelk per radikal.ru,pasirink foto is kompo,nukopijuok antra nr ir iklijuok cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lion @ 2010 03 09, 10:44)
Eini i Home store and more ir renkiesi, ten ir mediniu ir plastmasiniu yra  mirksiukas.gif
As medinuka Tesco pirkau - vos keli eurai kainavo ir lygus, grazus  tongue.gif

Nu buvau ten praeitą savaitę, mačiau tik didelius medinius ir mažus vaikiškus. Plasmasinių nemačiau schmoll.gif Reiks dar kart eit. O beje ten dabar pusė kainos visos Wilton blėkos. Tai papirkau thumbup.gif Atsiprašau už off topic blush2.gif

Įmetu tortuko pavyzdį ne mano ir gal kas galit pasakyt, iš ko padaryta ten ant padėklo. Gal nelabai matosi, bet kaip kažkoks bespalvis, peršviečiamas kremas. Nu gal durnai paklausiau, bet.... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 09 kovo 2010 - 14:19
Sveikos, damos 4u.gif

Šimtą metų nesilankiau čia pas Jus, betgi sakau, reikia ištaikyti minutėlę ir užsukti... Temų neskaičiau nuo... kalėdų berods? mastau.gif Bet šiaip ar taip, reikės ir tam kada ištaikyti minutėlę - tik numanyti galima, kokių grožių čia būsite prinešusios blush2.gif Vat ką užtat spėjau pastebėti, tai kitą siaubingą dalyką: vajeeee, MANE UŽKODAVO scare.gif už ką, už ką unsure.gif dabar tik į anoniminius alkoholikus belieka su tuo mmg keliaut ax.gif (alia gi reiks turėt omeny, vdrug ateity prasigert sugalvočiau hihihi.gif )

QUOTE(kice @ 2010 03 09, 11:04)
už tai kad pavyko reiktu dekoti Tau, Cipsiuk, Olestai, Asseni, Meian, RiMami ir dar kitoms nepaminetoms smile.gif Jus visos labai nesavanaudiskai dalinates receptais, patarimais.. smile.gif Aciu Jums smile.gif

Negaliu patikėti, kad tokius pražuvėlius čia dar kažkas prisimena, bet ačiū 4u.gif

QUOTE(Lion @ 2010 03 09, 13:44)
Eini i Home store and more ir renkiesi, ten ir mediniu ir plastmasiniu yra  mirksiukas.gif
As medinuka Tesco pirkau - vos keli eurai kainavo ir lygus, grazus  tongue.gif

Galiu parekomenduoti? blush2.gif Tikrai maloniausias darbas yra silikoniniu kočėlu. Italai gamina nepakartojamus, medinės rankenos, masyvūs, daug jėgos nereikia kočiojant, o paties kočėlo paviršius maistiniu silikonu dengtas - malonumas, ne darbas. Nepamenu jau tos kompanijos pavadinimo, bet ją Wilton koncernas prieš kelis mėnesius įsigijo, tad tikriausiai šie kočėlai yra / bus pardavinėjami po Wilton ženklu (ar mažų mažiausiai "co-brand'inti").

Antroje vietoje - aukštos kokybės, "non-stick" plastiko, akrilo paviršiai (TW gamina tokius, į kuriuos pilamas karštas vanduo dar ir prideda svorio bei palengvina kočiojimą - apskritai neblogi).

Į trečiąją vietą statyčiau metalinius (aliejuoji ir turi, plius ant jų tiesiai galima lieti karamelės ornamentus), ir tik po viso to - medinius (ir dėl sukibimo, ir dėl higienos, ir dėl ilgaamžiškumo, lyginant su kitais), kad ir kaip būtų apmaudu natūralų daiktą palikti tokioje žemoje pozicijoje.

~~~
Kad jau apsireiškiau, tai ir kelias tortukų nuotraukėles įkelsiu... ką pavyko suspėt ne tik nufotkint, bet ir įrašyti...
Pora princesių (daugiau nuotraukų čia ). Figūrėlės cukrinės, dažyta teptuku, sijonai - mano apdengimo masė.
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

Krikštynų vienas toks... (neikelia nuotraukos, dedu nuorodą )

Dar keli įdomesni...
user posted image
user posted image
( daugiau )


Papildyta:
user posted image
user posted image

O čia dar nuo Kalėdų nuotrauka likus...
user posted image

Na, užteks gal ax.gif (pagal viską, tai "laikantis tradicijos" kažką velykinio atvilksiu jau prieš Jonines lotuliukas.gif )
Papildyta:
QUOTE(tute28 @ 2010 03 09, 15:04)
Įmetu tortuko pavyzdį ne mano ir gal kas galit pasakyt, iš ko padaryta ten ant padėklo. Gal nelabai matosi, bet kaip kažkoks bespalvis, peršviečiamas kremas. Nu gal durnai paklausiau, bet....  blush2.gif

Manau, kad tai - plastmasinis gofruotas padėklas. tongue.gif Būna ir tiesiog plastmasinių lakštų tokių, gofruotų, lanksčių.
Atsakyti
Meian ....pražuvėle , net ekrane šviesiau pasidarė bigsmile.gif išvydus tavo niką .... tortai kaip visada - pritrenkentys wub.gif wub.gif wub.gif .... pora copi , jei nieko neturi prieš ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2010 03 09, 12:21)
Sveikos, damos  4u.gif

Šimtą metų nesilankiau čia pas Jus, betgi sakau, reikia ištaikyti minutėlę ir užsukti... Temų neskaičiau nuo... kalėdų berods? mastau.gif Bet šiaip ar taip, reikės ir tam kada ištaikyti minutėlę - tik numanyti galima, kokių grožių čia būsite prinešusios  blush2.gif Vat ką užtat spėjau pastebėti, tai kitą siaubingą dalyką: vajeeee, MANE UŽKODAVO :bijau: už ką, už ką  unsure.gif dabar tik į anoniminius alkoholikus belieka su tuo mmg keliaut  ax.gif (alia gi reiks turėt omeny, vdrug ateity prasigert sugalvočiau hihihi.gif )
Negaliu patikėti, kad tokius pražuvėlius čia dar kažkas prisimena, bet ačiū  4u.gif
Galiu parekomenduoti?  blush2.gif Tikrai maloniausias darbas yra silikoniniu kočėlu. Italai gamina nepakartojamus, medinės rankenos, masyvūs, daug jėgos nereikia kočiojant, o paties kočėlo paviršius maistiniu silikonu dengtas - malonumas, ne darbas. Nepamenu jau tos kompanijos pavadinimo, bet ją Wilton koncernas prieš kelis mėnesius įsigijo, tad tikriausiai šie kočėlai yra / bus pardavinėjami po Wilton ženklu (ar mažų mažiausiai "co-brand'inti").

Antroje vietoje - aukštos kokybės, "non-stick" plastiko, akrilo paviršiai (TW gamina tokius, į kuriuos pilamas karštas vanduo dar ir prideda svorio bei palengvina kočiojimą - apskritai neblogi).

Į trečiąją vietą statyčiau metalinius (aliejuoji ir turi, plius ant jų tiesiai galima lieti karamelės ornamentus), ir tik po viso to - medinius (ir dėl sukibimo, ir dėl higienos, ir dėl ilgaamžiškumo, lyginant su kitais), kad ir kaip būtų apmaudu natūralų daiktą palikti tokioje žemoje pozicijoje.


Ką tas reiškia? Aš čia neseniai ir matyt kažką praleidau g.gif
Oho kaip išsamiai apie kočėlus. AAAččiūūū laabai. O tą kur pilasi vanduo tai turiu, tik LT palikus. Visai buvau pamiršus. Tai jei tavo masę kočiot, ten pilt karštą vandenį ir jis puikiai tiks?
O tavo puslapiuką kai atradau, tai dažnai pažiūriu. Jau tie veidukai krikštynom ir leliukas ruriuką atkišęs, tai thumbup.gif Negaliu atsižiūrėt. O kaip tokią odos spalvą išgaut? Tik sakyk ten pas tave įdėta tik po kelis tortus, ar aš nerandu g.gif Galėtum visus sudėt. Būtų į ką akis paganyt. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 09 kovo 2010 - 15:05
Meian wub.gif sugrįžai ir ne tuščiomis thumbup.gif malačius 4u.gif fantastiniai tortukai 4u.gif
Atsakyti
Meian pagaliau sugrizo,ir kokiu princesiu graziu atnese ir ne tik wub.gif
Atsakyti