Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(spyglis2 @ 2010 03 08, 17:42)
o pačiom jų pasidaryt tikriausiai neįmanoma? unsure.gif

Tai imk kokia plona vielute jei turi arba plona makaroną smile.gif
Atsakyti
O as gal pabandyciau is lydyto cukraus istempti reikiamo storio "pagaliuka " g.gif
Man kazkaip norisi,kad ant torto viskas valgoma butu ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mano medutis-lele wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiko merginos.
O sakykit kur perkat maskarpones suri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 03 08, 20:52)
Sveiko merginos.
O sakykit kur perkat maskarpones suri 4u.gif

motušėj Maximoj, o kai turiu laiko pavažiuoju iki sanitexo Promo bazės, perku lietuvišką....


Xdin'e , žinok aš be žodžių 4u.gif vienas pastrigo man 4u.gif labai labai tvarkingi, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
merginos, saukiuosi pagalbos help.gif eksperimentuoju su MMG ir kadangi niekur neradau glicerino, ydejau saukstu daugiau aliejaus. suvyniojau y plevele ir ant rytojaus ji man buvo kaip kaulas blink.gif aisku, mikrobange -visagale biggrin.gif bet ar nebus apdengtas tortas "kaip kaulas" g.gif antras klausimas: kodel ji man greitai dziusta? kol silta( is mikrobanges), viskas gerai, bet kai pakocioji ir dengi torta, ji greitai apziusta ir ima skilineti unsure.gif kodel taip yra? isaiskinkit man kvailai, nes kitaip graaus torto parodyt jums nepavyks blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
labutis,labai grazi lelyte smile.gif ,o mascarpones surio ira maximose.
Atsakyti
QUOTE(laimita @ 2010 03 08, 21:36)
merginos, saukiuosi pagalbos help.gif eksperimentuoju su MMG ir kadangi niekur neradau glicerino, ydejau saukstu daugiau aliejaus. suvyniojau y plevele ir ant rytojaus ji man buvo kaip kaulas  blink.gif  aisku, mikrobange -visagale biggrin.gif  bet ar nebus apdengtas tortas "kaip kaulas" g.gif  antras klausimas: kodel ji man greitai dziusta? kol silta( is mikrobanges), viskas gerai, bet kai pakocioji ir dengi torta, ji greitai apziusta ir ima skilineti unsure.gif kodel taip yra? isaiskinkit man kvailai, nes kitaip graaus torto parodyt jums nepavyks blush2.gif  aciu 4u.gif

viską padarei gerai, tik klausimas kiek sudėjai cukraus pudros, jei ant 125 ml gliukozės suvarei kilą, tai negerai, bet jei tik 0,5 kg, tai viskas tvarkoj turėjo būti, apart skilinėjimo, šita masė tikrai neskilinėja, pjaustosi apdengus tolygiai, man pati pačiausia iš visų bandytų masių.... thumbup.gif ten matyt klaidina merginas tas kilogramas cukraus pudros, nereikia jos vienai normai tiek, vienai normai pusė kilo ir viskas, bet aš kaip ir autorė Meian visada pasidarau iš kilogramo, nes jei ir lieka nuo didesnio torto puošimo tai labai puikūs gaunasi papuošimai.... trupėti tikrai netrupa, apdengus tortą dar ilgai išlieka elastinga, papuošimai pagaminti iš jos džiūna 1-3 paras, žiūrint kas pagaminta. Man ji patinka už tai, kad džiūna daug lėčiau nei kitos cukrinės masės, tinka ne tik tortų dengimui, įspaudams, įvairiausiems papuošimams, nesu nieko lipdžiusi iš figūrėlių, bet neabejoju, kad puikiai tiktų.... galų gale, skanesnė nei visos kitos.......kol kas aš jai ištikima, dariau anas dvi dienas papuošimus iš pastiliažo, tai buvau ir pamiršus kaip greit jis džiūna.....
Atsakyti
mano pirmasis kempiniukas, laukiu kritikos ir patarimu ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 03 08, 21:52)
Sveiko merginos.
O sakykit kur perkat maskarpones suri 4u.gif

nu aš pirkdavau maximoj, bet ten 14lt pusę kg, bet dabar sistra nuperka rimi ten 11lt. būna per akcijas ir 10lt.

olesta sanitexe būna lietuviško??????? kokia kaina??
Papildyta:
neramuole, man tai nėra ką kritikuoti, viskas labai gerai, tik gal nosis ne lygiai smile.gif žiūrint atrodo ji ne per vidurį lūpų smile.gif) bet šiaip aš gal prie smulkmenų kabiniejuos smile.gif) nes prašei smile.gif))))))))
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 08, 20:50)
viską padarei gerai, tik klausimas kiek sudėjai cukraus pudros, jei ant 125 ml gliukozės suvarei kilą, tai negerai, bet jei tik 0,5 kg, tai viskas tvarkoj turėjo būti, apart skilinėjimo, šita masė tikrai neskilinėja, pjaustosi apdengus tolygiai, man pati pačiausia iš visų bandytų masių.... thumbup.gif ten matyt klaidina merginas tas kilogramas cukraus pudros, nereikia jos vienai normai tiek, vienai normai pusė kilo ir viskas, bet aš kaip ir autorė Meian visada pasidarau iš kilogramo, nes jei ir lieka nuo didesnio torto puošimo tai labai puikūs gaunasi papuošimai.... 

vat kaip tik ta ir padariau, nors paciai sudejus puse kilo atrode pakanka, bet nenorejau savivaliauti, juk tj originalus receptas, tj ka as zn... tj db ka man su ja yanoma padaryt? taisyti turbut nebeiseis, bet gal bent ka palipinciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 03 08, 22:05)
neramuole, man tai nėra ką kritikuoti, viskas labai gerai, tik gal nosis ne lygiai smile.gif žiūrint atrodo ji ne per vidurį lūpų smile.gif) bet šiaip aš gal prie smulkmenų kabiniejuos smile.gif) nes prašei smile.gif))))))))


Na tada galima dadėti , kad ..... vienas dantukas ilgesnis , blakstienos netiesios , kojos nelygiai suglaustos ....absurdas kažkoks tikrai doh.gif ....kempiniukas puikus thumbup.gif , tvarkingas darbas , padengta lygiai ....šaunuolė 4u.gif



Atsakyti