Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image user posted image
Atsakyti
Miargai, nesimušam biggrin.gif

Visas sveikinu su kovo 8 wub.gif

user posted image

Ir tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad turime naują moderatorę, kuri jau sutvarkė viršutines temas ir po truputį imasi kitų thumbup.gif Ačiū Tau, HappyAngel wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
prisižadėjau rasti bulvyčių receptą, tai užkoduota , BULVUKĖS , teko gerai paplušėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lion @ 2010 03 08, 19:54)
Ir tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad turime naują moderatorę, kuri jau sutvarkė viršutines temas ir po truputį imasi kitų  thumbup.gif  Ačiū Tau, HappyAngel  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Širdingas ačiū moderatorei 4u.gif . Kokia miela dabar ta viršutinė tema wub.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 08, 20:15)
prisižadėjau rasti bulvyčių receptą, tai užkoduota , BULVUKĖS , teko gerai paplušėti  biggrin.gif

Bulvukės laugh.gif tarmiškai ... mjooo.. cool.gif
Atsakyti
Sveikos kepejėlės, atsiprasau kad nerandu laiko pagirti jūsų nuostabių tortuku, bet kiekvieną dieną peržiuriu kas ką naujo sukūrė smile.gif o pažiūrėti tikrai yra į ką...Šaunuolės
Aš ir vėl prisitaupiau keletą tortukų ir bandysiu įkelti.
Tortas su bateliu: viduje biskvitai su sviestiniu-karameliniu ir grietinėlės-karameliniu kremu,puošta grietinėle, lapeliai iš plikytos tešlos ir kiti papuošimai iš pastilažo berods...
Baltasis valentino dienai skirtas tortas: viduje rafaelo svajonė, amūras marcipano, širdelės pastilažo...
Trečiasis tortas viduje karamelinis.

user posted image

Kiti du tortukai kapotos tešlos blynai su grietinėlės-sviestiniu kremu, papuošimai:lapeliai plikyti, gėlytės iš visokių masių likučių smile.gif

user posted image

mažas jubiliejinis tortukas:viduje tortas snikersas,lapeliai plikyti, gėlytės ir iš visokių masių...

user posted image

Paskutinis šio savatgalio darbas, šventėme dukrytės gimtadienį drugelių tema,todėl tortas apie drugelius smile.gif
Viduje pirmas aukštas tortas jogurtinis su varškyte, antras aukštas-rafaelo svajonė. Dengiau marshmalow saldainių mase (labai patiko su ja dirbti, iš tu kur jau išbandžius tai ši pasirodė paklusniausia man) mergaitė-drugelis iš marcipano kūnelis o apdarai ir kiti drugeliai is "Gum paste" masės, nusipirkau "Gum Tragacanth" miltelių ir dariaus mase pati, tai šiaip ir visai man patiko dirbti su ja, ji tokia tąsi kaip guma buna, galima plonai iškočiot, kas su kitom masėm ir nepavykdavo. Na tiek iš manęs, pasižadu kitakart netaupyti o įkelti iš karto.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na mergaitės, su KOVO 8-ąja Jus ir linkiu,kad rankos nedrebėtų tortus puošiant thumbup.gif

Na o torta, tortai, ką tu... bigsmile.gif Gražu žiūrėt nail.gif

Ta su katinai ,kaip įstrigo galvon... Tiesiog PASAKA thumbup.gif , o su bantais kokie nuostabūs, tiesiog griūk negyvas po klevu lotuliukas.gif thumbup.gif
Šaunuolės notworthy.gif ok.gif good.gif
Atsakyti
xdina, bigsmile.gif kokiu groziu cia atnese,grazus tvarkingi tortai,ir spalvos grazios,ypac tas paskutinis wub.gif wub.gif taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Naitai - aciu lb 4u.gif
Xdina - kokia gausa nuostabiu tortu 4u.gif
Atsakyti
xdina, labai gražūs tortukai thumbup.gif o kaip tu ūsiukus padarei drugeliui? man šitam savaitgaliui kaip tik reikia boružės su ūsais, tai neišmąstau kaip juos padaryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupainga @ 2010 03 08, 17:59)
O man 9 kg 20 žmonių suvalgė per vakarą doh.gif Liko tik mažas mažas gabaliukas. Mano nuomone kiek bus, tiek užteks. Kuo po mažesnį gabaliuką gaus, tuo bus skanesnis rolleyes.gif

mes šį savaitgalį šventėm mamos gimkę, 26žmonės buvo, o torų tai apie 10kg tikrai. tai suvalgėsakyčiau apie 7kg tai tikrai. bet tikrai ir 4 kg manau užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 03 08, 17:30)
xdina, labai gražūs tortukai thumbup.gif o kaip tu ūsiukus padarei drugeliui? man šitam savaitgaliui kaip tik reikia boružės su ūsais, tai neišmąstau kaip juos padaryt unsure.gif

ūsiukai tai, turėjau pirktinių kuokelių gėlėm,tai atsikirpau to siūlo ir dalipdžiau burbuliukus iš masės
Atsakyti
QUOTE(xdina @ 2010 03 08, 19:39)
ūsiukai tai, turėjau pirktinių kuokelių gėlėm,tai atsikirpau to siūlo ir dalipdžiau burbuliukus iš masės

o pačiom jų pasidaryt tikriausiai neįmanoma? unsure.gif

jau radau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 08 kovo 2010 - 19:46