Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(neli @ 2010 03 21, 17:03)

*Bitutė*, gražus torčiukas, tik, atrodo, grietinėlėje dažai nebus ištirpę g.gif



blush2.gif ačiū visoms kurios paminėjote mano torčiuką 4u.gif
neli,tai va,kad aš dažų neturiu,naudoju pabarstukus arba kokosų drožles,ale va man jos neištirpo ir nenusidažė plakta grietinėlė ax.gif teks pirktis dažus,nes šitie grožiai tokie užkrečiantys biggrin.gif
labai gražus krikštynų tortas rolleyes.gif
uzniuko dovana draugei super thumbup.gif o jai dar kaspinas būtų padarytas iš gėlyčių masės tai išvis labai gražiai žiūrėtūsi mirksiukas.gif labai gražios gėlytės 4u.gif
aš tai išvis jokių formų gėlytėm neturiu,ant popieriaus-kartono pati nusipiešiu,o paskui išsipjaunu,niu vargelis,bet dabar sakiau važiuosiu pirktis formelių ir dažų norėčiau,kai Cipciukas čia visas'' apdalina''norėčiau stoti į eilę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2010 03 19, 20:45)
idesiu ir as savo kukluti tortuka  ax.gif "Napaleonas is vaikystes"pagal Asseni,papuosimai,grietinele ir Mean gelyciu mase.
user posted image

gal kas zinot kodel man ant grietineles istirpo tie sidabriniai rutuliukai? Kaip jus darot, kad neistirptu?

QUOTE(spyglis2 @ 2010 03 19, 21:46)
visų tortukai tiesiog nuostabūs thumbup.gif
aš atnešu savo kuklutį darbelį, viduj mano vyšninis tortukas su ricotos sūriu (receptą į tortus įmesiu rytoj, kai pjūvį turėsiu), puošta grietinėle ir MMG ax.gif
user posted image

o ant grietineles jau sustingusius MMG papuosimus dedat ir jei netirpsta?
Atsakyti
Merginos,kas tvarko viršutine papuošimu temuke....? g.gif SOS temukej 45 psl. yra pora nuorodu,kaip gaminti tulpes.....manau butu gerai perkelti y viršutine temuke,kad nepasimestu......
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2010 03 22, 10:19)
Mano dovana+gėlės draugei... juodas miškas, MMG, kaspinas nevalgomas  tongue.gif
user posted image
user posted image
Spalvos natūroj šiaip gražesnės, skaistesnės ax.gif

Uzniuk,dovana liuks thumbup.gif kaip sonus padarei?
Atsakyti
sveikos,

Auksiuke,jei beriu ant grietineles tik pries valgyma,o cia berti ant sviestinio kremo.Grietinelej gal dregmes perdaug g.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 03 21, 19:48)
Aciu uz pagyrimus  ax.gif

Pirasa isduok paslapti,su kokiais dazais dazei grietinele,kad boruze tokia ryyyyskiai raudona,man labai grazi spalva  wub.gif
Klausimas nedurnas,tik nereikia pykti,as gelytems kocioju ploniau,o torta kai dengiu truputi storiau na taip kad nepersisviestu  ax.gif o zele nezinau ar galima deti - nesu bandziusi  ax.gif

Sory, merginos, cia pries mm nuotaiku kaitos biggrin.gif
Zinokite uzsitraukiau kurone - prisizadejau velykoms stai toki torta padaryti - papuosimo atzvilgiu. Neaisku cia grietinele ar beze?
user posted image
Vaziuosime i kaima, o ten 15 zmoniu susirenka, tad galvojau apatini torta padarysiu Juodaji miska, o virsutini Rafaelo. Tik nezinau kaip jis kelione atlaikys g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Aciu visoms uz pagirta mano torciuka blush2.gif na o man uzejo manija ant MICK'iu lotuliukas.gif mano vaiko siandiena gimtadienis, tai vakar lakste su piesinuku ir prase iskepti toki miki ax.gif galiu pasakyti kad tikrai uzima daug laiko pjaustyti aplikacija, ale ko del vaiku nepadarysi smile.gif jau laimes buvo tikrai daug.....
va pasirodom ka mudu sukonstravome blush2.gif

Medutis ir MMG...

user posted image


user posted image


Atsakyti
Dianocka dėl tokios vaiko išraiškos negaila, net mokytis ir daug dirbti wub.gif , super tortas, o ir jubiliatas kaip matau labai patenkintas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 22, 14:53)
Dianocka  dėl tokios vaiko išraiškos negaila, net mokytis ir daug dirbti  wub.gif , super tortas, o ir jubiliatas kaip matau labai patenkintas  thumbup.gif

aciu Naktibalda 4u.gif jau tikrai kai pamaciau vaiko sypsena - viska atpirko biggrin.gif
Atsakyti
liuks Mikis ir jubilijatas ! su gimtadieniu ji . o cia is mases tas Mikis ?
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 22, 14:58)
liuks Mikis ir jubilijatas ! su gimtadieniu ji . o cia is mases tas Mikis ?

aciukas, visas mikis is MMG smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2010 03 22, 14:28)
sveikos,

Auksiuke,jei beriu ant grietineles tik pries valgyma,o cia berti ant sviestinio kremo.Grietinelej gal dregmes perdaug  g.gif

nu supratau- dekui 4u.gif nes as dariau "atidavimui" torta, tai iskart parsiveze irgi juk nevalgys... tada iseitis tik sviestinis kremas arba aisingas. Ant aisngo viskas puikiai buvo.
Atsakyti