Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

man tokios gėlytės labai patinka. calyx' čia? g.gif
zinok cia lelija ax.gif ju yra pirkti Vilniuje parduotuve SCILIS 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Asseni, kokia lėlytė wub.gif o ta galva įdomi, tik man kraupu būtų ją valgyti lotuliukas.gif

QUOTE(guziukas @ 2010 03 20, 23:46)
o pagal koki Npaleono receptuka kepei? ax.gif nes kiek varciau tai labai daug receptu duota

Dariau pagal Asseni receptą, tą iš vaikystės lotuliukas.gif

kirbe, torčiukai thumbup.gif kaip miela į juos žiūrėti.

*Bitutė*, gražus torčiukas, tik, atrodo, grietinėlėje dažai nebus ištirpę g.gif

adriu, o man visai šauni mašinytė bigsmile.gif

Dianocka, kuklus ir puošnus torčiukas thumbup.gif

pirasa, boružėlė bigsmile.gif

Migle79, et, ir aš Miglės pamačius torčiukus nugriūnu, idealus torčiukas wub.gif ir kiek kruopštumo bigsmile.gif

eiwile, bačiukai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
As suprantu, kad turbut durnus klausimus uzdavineju, kad niekas nesiteiki atsakyti......
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus ax.gif

Pirasa isduok paslapti,su kokiais dazais dazei grietinele,kad boruze tokia ryyyyskiai raudona,man labai grazi spalva wub.gif

QUOTE(Meduvė @ 2010 03 21, 19:24)
As suprantu, kad turbut durnus klausimus uzdavineju, kad niekas nesiteiki atsakyti......


Klausimas nedurnas,tik nereikia pykti,as gelytems kocioju ploniau,o torta kai dengiu truputi storiau na taip kad nepersisviestu ax.gif o zele nezinau ar galima deti - nesu bandziusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 21 kovo 2010 - 18:48
QUOTE(Meduvė @ 2010 03 21, 18:24)
As suprantu, kad turbut durnus klausimus uzdavineju, kad niekas nesiteiki atsakyti......

kantrybė dorybė , 4u.gif , aš tai iš vis dar nieko nežinau irnesakyk.gif




dariau beze ...atrodo taip kaip reikia...bet visiškas fiasko bis.gif: lotuliukas.gif , bet su beze aplietas tortas irgi labai gražus laugh.gif
kaip tėtušis leninas sakė ....mokytis mokytis ir dar kartą mokytis , ryt išbandysiu virti kol paruduos, nes manau,kad nedaviriau sirupo doh.gif , reik išsiaiškint kaip ten jis verda , ryt eksperimentuosiu kaip nebus nieko namie , nes vyrui labai keistai atrodo mano burtai prie viryklės, bet tyli, nes gauna torto į darbą nusinešt prie kavutės lotuliukas.gif , sakiau valgyk kol eksperimentuoju už dyką, paskui su geru beze tai reiks susimokėt babkes biggrin.gif

eiwile tikras krikštyninis tortas wub.gif , labai graži spalva tokia tikra nemaišyta žydra wub.gif
Atsakyti
WAUUUUUuu user posted image

kelias dienas neikisk nosies ir tiek graziu tortu priderejo, nu jus saunuoles 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif net nedristu vardinti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 21 kovo 2010 - 22:26
Merginos, ačiū visoms už pagyriamuosius žodžius apie mano tortuką 4u.gif Negalvojau, kad daugeliui mano nikas įvaro stresą biggrin.gif , stengsiuos jūsų nenervuoti lotuliukas.gif

QUOTE(eiwile @ 2010 03 21, 15:55)
O cia krikstynu tortas berniukui,

Laukiu kritikos,man jam kazko truksta  g.gif
Man atrodo, kad kažko trūksta viršutinio torto prekyje g.gif Galima įrašyti berniuko vardą ar krikštynų datą, gal kokį kryžiuką ar seilinuką padaryti arba pastumti batukus link centro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 21 kovo 2010 - 23:20
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 21, 21:48)

dariau beze ...atrodo taip kaip reikia...bet visiškas fiasko bis.giflotuliukas.gif , bet su beze aplietas tortas irgi labai gražus laugh.gif
kaip tėtušis leninas sakė ....mokytis mokytis ir dar kartą mokytis , ryt išbandysiu virti kol paruduos, nes manau,kad nedaviriau sirupo  doh.gif , reik išsiaiškint kaip ten jis verda , ryt eksperimentuosiu kaip nebus nieko namie , nes vyrui labai keistai atrodo mano burtai prie viryklės, bet tyli, nes gauna torto į darbą nusinešt prie kavutės  :lotuliukas: , sakiau valgyk kol eksperimentuoju už dyką, paskui su geru beze tai reiks susimokėt babkes  biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi prajuokinai......o del bezes tai nereikia tikrai virti,kol paruduos...tiesiog pasiimk šakute ir pusk burbulus iš sirupo...kai jau burbulai puikiai pučiasi-sirupas išvires......sekmes.... 4u.gif
Atsakyti
Mano dovana+gėlės draugei... juodas miškas, MMG, kaspinas nevalgomas tongue.gif
user posted image
user posted image
Spalvos natūroj šiaip gražesnės, skaistesnės ax.gif
Atsakyti
Sveikos auksarakes smile.gif

Gal kuri galetu ateinanciam ketvirtadieniui (03.25) iskepti neimantriai grazu ir labai skanu torta? 1.5-2 kg.

As vilniete.

Rasyti i AZ
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif man irgi reikia gražaus torto šiam penktadieniui,ne mažesnio 2kg help.gif help.gif
Aš Kaunietė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Editula @ 2010 03 22, 09:20)
Sveikos auksarakes smile.gif
Gal kuri galetu ateinanciam ketvirtadieniui (03.25) iskepti neimantriai grazu ir labai skanu torta? 1.5-2 kg.



QUOTE(Jovita 35 @ 2010 03 22, 09:51)
Sveikutės 4u.gif  man irgi reikia gražaus torto šiam penktadieniui,ne mažesnio 2kg
Aš Kaunietė smile.gif

Taigi čia visos skanius tortus kepa, o papuošimai skonio reikalas. Peržiūrėkit parašuose kur yra kiekvienos albumukus ir išsirinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 22 kovo 2010 - 12:00