Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Asseni, lelytė tavo labai graži thumbup.gif o ta galva irgi gera thumbup.gif

kirbe, jubiliejinis thumbup.gif o vienetukas labai mielas wub.gif

*Bitutė*, visai vykęs tavo pirmas kartas thumbup.gif

adriu, pirmasis tortukas thumbup.gif ir mašinytė fainulka thumbup.gif

Dianocka, moteriškas man labai tavo tortukas ax.gif

pirasa, boružėlė labai miela ax.gif

Migle79, jau namukas koks wub.gif


QUOTE(Olesta @ 2010 03 21, 09:57)
aš irgi nemėgstu mašinų daryti  blush2.gif  trys dienos darbo, o malonumo  ax.gif  blush2.gif


o man mašinos kaifas, ras ras ir yra ax.gif pirmą kartą kai sūnui dariau su olestos pagalba aciuks.gif prasikankinau nerealiai karsta.gif dabar kiekvienam savaitgaliui po mašiną iškepu (jau čia nebededu, nemanau, kad idomu tas pats per tą patį blush2.gif ) ax.gif jau užsimerkus išformuoju, masė ir viskas. bendroj sumoj jei be kepimo pusdienis cool.gif MB juokias, kad tuoj mašinas sapnuosiu lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 21 kovo 2010 - 11:45
Migle, man vien Tavo niką pamačius jau norisi eiti apsidraudimui Valerijonų buteliuką eiti prisigriebti 4u.gif nu šedevras, kitaip nepavadinsi blink.gif

boružiulka kokia fainulka thumbup.gif ir tortas su gėlytėmis labai dailus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi,Migle,ne tortai,o meno kuriniai thumbup.gif Dievazi valerijonu ar sirdies lasu reikia po ranka turet blink.gif
Atsakyti
niu ka, sita liga uzkreciama, pries savaite sakiau daugiau niekada, ale matyt greitai pamirsau doh.gif lotuliukas.gif taigi mano antrasis tortas, papuosimo pavadinimas - kermosiaus saldainiai lotuliukas.gif sugaisau valanda laiko doh.gif . sy syki mmg, mase labai puiki, elsatinga, viskas butu ciki piki, bet ji man suskydo unsure.gif ar tortas per slapias ar per plonai iskociojau ar negeros torto laikymo salygos (laikiau sandeliuke ten apie +5 bet MB sako gal dregnoka) ? torto vidus - rafaelo biskvitas us trupuciu kakavos, saldytos rugscios sausmedzio uogos ir mascarpones ir grietineles kremes blush2.gif skonis buvo pasakiskas, tik vat kaip del mmg isskystejimo ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bomba: 21 kovo 2010 - 13:28
labas visoms,
eilini kart as isputus akis nuo jusu sukurtu groziu...
jungiuosi prie jusu su dar vienu savo blynu biggrin.gif
medutis su zele gabaliukais ir aguonomis,cipciuko mase,gelytes taip pat is tos pacios mases,daziukai deka cipciuko 4u.gif ir siaip uzejo tackavimo manija man siandien.. smile.gif rezultatas va cia..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dziudita @ 2010 03 21, 13:29)
ir siaip uzejo tackavimo manija man siandien.. smile.gif


o su kuo cia taskiuota ? bigsmile.gif man labai grazu
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 03 21, 14:35)
o su kuo cia taskiuota ? bigsmile.gif man labai grazu

kazkada lenkuose pirkau tubeles-flomasteriukas,jie 4 spalvu,tai cia su jais,patingejau aisingo pasidaryt.. ax.gif
Atsakyti
ar turi kas idėjų kaip nusiplauti nuo rankų juodus maistinius dažus? susiminkiau juodo kaip naktis pastilažo. Net blizga iš juodumo. Kad tik pavyktų rožes padaryt.. bet va rankos.. juk nakčiop reikės baltą masę daryt doh.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 03 21, 09:55)
ko Jūs čia nervuojatės, a Jūs mislijat, kad tai Olestai iš pirmo torto šedevrai gavosi???? būtų prieš du metus kas pasakęs, kad aš kepsiu tortus, būčiau pasukiojus pirštu aplink smilkinį......

rekomenduoju naujokėms šitą maldelę išmokti, ir kartoti kartoti kartoti, ir dirbti dirbti dirbti. respects notworthy.gif

QUOTE(rekaliuke @ 2010 03 21, 11:01)
Asseni barbie labai graži  thumbup.gif  bet kaip tą masę taip plonai iškočiotą apdengt, kad neplyštų?

tačiau kokia gera išeitis plonai kočiota masė. Vienas dalykas, ant jos vis dar galima kokį nors subtilų papuošimą lipdyt, kitas dalykas - ji tokia plona, kad "staltiesių" nemėgėjai nutyli, jog buvo per saldu. O kaip kad nesuplyštų.. nugi praktika viską daro. ir trumpi nagai.

QUOTE(adriu @ 2010 03 21, 11:25)
o čia tai pavargau-nu nemėgstu tų mašinų daryt-tikiuos paskutinė doh.gif

tačiau graži.. žiūrėk, jau ir servisą galima atidaryt biggrin.gif

QUOTE(Dianocka @ 2010 03 21, 12:00)
Atvelku ir as savo sakyciau toki pirma darbeli puosta gelytemis  ax.gif

man tokios gėlytės labai patinka. calyx' čia? g.gif

QUOTE(Migle79 @ 2010 03 21, 13:01)
Pas mane "Svajonių namas" merginai 25-ojo gimtadienio proga:

siaubas... išsigandau.. kai bus visa apdaila padaryta, tai va taip atrodys mano, mūsų šeimos troba .. net susmėčiau...

šiaip tai merginos, artėjančių šv. Velykų proga norėčiau palinkėti visoms ramybės: dvasios ramybės, forumo ramybės, ramybės reaguojant į naujokių klausimus, tolerancijos 4u.gif

Pasigendu "raudonos suknelės".. tikrai.. mane irgi iš pradžių trikdė, po to nervavo ta skraistė.. bet ji tokia ispaniška. Qiero Espana. Quisiera que vivir en Espana 4u.gif Bet po kurio laiko žinot ką supratau.. juk tai tik forumas.. tik virtualus pasaulis.. nereikia labai pykti ant tų, kurios gal nepataiko į temą, tiesiog dalinasi savo pastebėjimais apie savo išbandytus receptus. Galbūt žmogus randa čia tai, ko neranda kitur. Galbūt JŪS savo buvimu kitoms forumietėms praskaidrinat sunkią buitį, ribotą aplinką ir pan.. ilgainiui atsisijos tos, kurios netyčia atėjo į šitas temas.

Žodžiu, su artėjančiom šventėm 4u.gif PEACE 4u.gif
Atsakyti
mergaites, kokiu groziu pridejusios, kiek nauju ideju, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Po Naito žinutės aš sakau - ALELIUJA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,kartais po darbo paskaitau si foruma,pasiziuriu kiek groziu prikepat net nezinau ka parasyti,kaip pagirti tiesiog esat visos saunuoles wub.gif

Na ir as mokinuosi,kartais si bei ta iskepu ax.gif
O cia krikstynu tortas berniukui,viduje rafaelo biskvitai,konservuoti persikai pertepta grietineles+abrikosines varskes kremu su abrikosu gabaliukais ax.gif
user posted image

Laukiu kritikos,man jam kazko truksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 21 kovo 2010 - 16:02
Eivile,grazus tortukas ir sepciukai faini 4u.gif
Atsakyti