Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

aš irgi nemėgstu mašinų daryti blush2.gif trys dienos darbo, o malonumo ax.gif blush2.gif

tai kad pasižuiūrėkit ir šitoj temoj, tie patys klausimai per tą patį, nors 1-3 puslapiai atgal jau buvo atsakymas.... doh.gif visko būna ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Tortu grozybe tai neispasakyta, visu net neisvardinisu tikrai labai grazus thumbup.gif saunuoles kepejeles 4u.gif

Atvelku ir as savo sakyciau toki pirma darbeli puosta gelytemis ax.gif

snickersas puostas MMG...


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Meian @ 2010 03 20, 13:21)
RiMami buvo minėjusi, kad kažkas išbandė, bet tada taip ir nesuradau progos pasigilint  blush2.gif Labai džiugu, kad jis patiko -- kad ir koks paprastas bebūtų  4u.gif

Nepaprastas blink.gif jis,vertas demesio kam daviau paragaut,tai pirstus laizesi thumbup.gif
Olesta-uz lipdyma 4u.gif va kur nuejo grietineles karaliene lotuliukas.gif
Asseni-idomus tortas,daile lelyte,o ta egiptiecio galva,kokia proga toks tortas,man tai nieko jame netruksta,o tu padaryt gali viska 4u.gif
Rekaliuke-gelyte miela ir Juozines atsvestos mirksiukas.gif
Mazuliux-koks vienetukas tobulas thumbup.gif
Neli-oho oho ir man tokio reikia,saunuole 4u.gif
Kirbe-abu kaip visada thumbup.gif
Adriu-vajej kaip man tie tinkleliai patinka,ir koks modeliukas auto thumbup.gif
Dianocka-grazu taip subtilu,spalvos gerules 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kepejele @ 2010 03 21, 10:55)
klausimukas kepusioms tailandietisku bananu torta...zadu ir as ji isbandyti,tik galvoju jei ant torto virsaus pastatyciau nameli is kekso ir jis neismuktu? g.gif



gali drasiai statyti,tai tvirtas tortas 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmoji boružėlė ( maskarponės tortas su persikais, puošta grietinėle, gėlytės - Cipciuko masė):
user posted image
Atsakyti
kokia miela boružėlė wub.gif
nieko nebesuprantu,ar čia man tik vienai taip blush2.gif jei dedu MMG ant sviestinio kremo -gražu lygu gaunas,jei ant grietinėlės-kaip beišliginčiau vistiek matosi visokie nelygūmai doh.gif doh.gif ar storiau man tą masę kučiot-bet taip nesinori tos mases pridėt,stengiuosoi kad jos nesigautų storai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirasa @ 2010 03 21, 10:35)
Mano pirmoji boružėlė ( maskarponės tortas su persikais, puošta grietinėle, gėlytės - Cipciuko masė):

Daili boruzele 4u.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif visos saunuoles, laaabai grazus tortai thumbup.gif o as cia su klausimu..
atsiprasau, jei kazkur buvo apie tai kalbeta, o as nedaskaiciau ar nepamaciau, bet jei kuri zinot prasau pagelbekit... unsure.gif ant meduoliu parduodamu prie baznycios buna tokie spalvoti rastai padaryti... jei kuri zino, is ko ir kaip jie daromi, parasykit, prasau.... blush2.gif aciu labai uz atsakymus 4u.gif
p.s. dar karta atsiprasau, jei apie tai jau buvo kalbeta, ar apskritai ne toj temoj klausiu..
Atsakyti
Labas rytas, merginos,

prisižiūrėjau jūsų kūrinių, net galva susisuko bigsmile.gif Kiekvienai įteikiu po balioną 4u.gif

Olesta labai teisi, kad ne iš karto gaunasi tobuli tortai. Šiam tikslui pasiekti reikia mokytis, bandyti, eksperimentuoti ir nebijoti rodyti savo kūrinius, klausti bei išklausyti patarimus. Prisimenu daugelio merginų, aišku ir savo, pirmuosius darbus, tai palyginti tuos ir šiandieninius tortus, pažanga akivaizdi. Viskas pasiekiama per darbą mirksiukas.gif

Pas mane "Svajonių namas" merginai 25-ojo gimtadienio proga:

user posted image

Nuotrauka nelabai vykusi - netikros spalvos, nesimato detalių doh.gif

Viduje - medaus tortas, papuošimai - pastilažas, šok. sald. masė, aisingas.
Atsakyti
smile.gif+2010 03 21, 10:52-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 21, 10:52)
ant meduoliu parduodamu prie baznycios buna tokie spalvoti rastai padaryti... jei kuri zino, is ko ir kaip jie daromi, parasykit, prasau.... blush2.gif  aciu labai uz atsakymus 4u.gif
p.s. dar karta atsiprasau, jei apie tai jau buvo kalbeta, ar apskritai ne toj temoj klausiu..


tie raštai daromi aisingu-cukraus pudros,baltymo ir citr. rugšteles plakinys......viršutinej temukej yra receptukas.......po to visokiom spalvom nudažyti galima ir piešti raštus.....
Atsakyti
smile.gif+2010 03 21, 10:52-->
QUOTE(sraigyte smile.gif @ 2010 03 21, 10:52)
labas rytas smile.gif  visos saunuoles, laaabai grazus tortai thumbup.gif  o as cia su klausimu..
atsiprasau, jei kazkur buvo apie tai kalbeta, o as nedaskaiciau ar nepamaciau, bet jei kuri zinot prasau pagelbekit... unsure.gif  ant meduoliu parduodamu prie baznycios buna tokie spalvoti rastai padaryti... jei kuri zino, is ko ir kaip jie daromi, parasykit, prasau.... blush2.gif  aciu labai uz atsakymus 4u.gif
p.s. dar karta atsiprasau, jei apie tai jau buvo kalbeta, ar apskritai ne toj temoj klausiu..

Man atrodo tie raštai padaryti iš baltyminės glazūros, kitaip tariant aisingo g.gif
Atsakyti
Migle, kaip as laukiau sito torto, man jis superinis, jau visas detales apziurejau.
Beprotiskai fantastiska. I auksine kolekcija prasom biggrin.gif
Atsakyti