Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(*Keila* @ 2010 03 07, 19:33)
Sveiki 4u.gif
Atnesu savo "maziukus":

bet aš pamačius tuos mažiukus, tiesiog išsilydžiau wub.gif kaip man gražu wub.gif

QUOTE(Bomba @ 2010 03 07, 20:50)
o kuo klijuojami dekorai ant mases ? ir baibokai ? vandeniu ar kokiais spec klijais ?

na gal galima būtų pamėginti baltymu klijuoti. Jeigu ant masės horizontaliai, guldomas dekoras, tai nėra taip svarbu - sudrėkinai masę ir prilipo. Bet jeigu ant šono, ir dar didesnis, sunkesnis dekoras.. tai mastau.gif aisingas? valgomi klijai?
Valgomų klijų 20 gramų ten gali kainuoti iki 10 litų.. tokia įdomi jų konsistencija.. va galvoju, jeigu taip pamaišyt želatiną ir baltymą, ar nebūtų galima išgauti tokius pačius klijus g.gif na dėl tirštumo gal kruopą krakmolo įberti..

QUOTE(mmergyte @ 2010 03 08, 00:20)
ne schmoll.gif  schmoll.gif  cia naujove,uzsieny buna pirkt bigsmile.gif

man atrodo, Danijoj, g.gif

QUOTE(miskouoga @ 2010 03 08, 00:48)
Idedu ir as savo pastaruju dienu darba, pirma karta lipdziau baibokus. Patiko. biggrin.gif  Pageidavimas buvo toras su sesiais katinais.

grooožis man tie katinai.. aš užsisakiau "kirstuką" katinų laugh.gif..pas mane bus tokie "plokšti" bigsmile.gif

QUOTE(2jolitka @ 2010 03 08, 11:11)
sveikutes,
norejau paklausti:vakar dariau gelytes is "frutelos"is kart uzdejau ant torto ir i saldytuva,ziuriu siandien visai isvaizdos neteke gelytes.ka ne taip dariau?

Tu man atleisk... ne iš frutelos reik daryt gėlytes, jeigu jau klausi ką ne taip ... rolleyes.gif

Su šventėm, moterytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 08, 12:04)
Ir cia imesiu klausimeli:
merginos,
kiek kg torto reiktu 20-čiai žmonių? 4 kg užtektų?

Savo vestuvėm užsakiau 7kg 40žmonių. Tai per akis buvo. Daug liko. Dar poto savaitę valgėm bigsmile.gif Tai man atrodo, kad turėtų užtekti tau 4kg. Nors dar nuo torto priklauso. Jei labai sunkus, tai .... Na profės gal daugiau patars
Atsakyti
Tortas tortui nelygu, skaičiuok, kad žmogui tektų 150-200 g, 4 kg turėtų tikrai pakakti, ypač jei kepsi ne apvalų nors susipjausto ir apvalūs gerai 4u.gif yra tortų mažiukų o sveria ohoho, pasižiūrėk tortinę planuojamą pasiėmus, kad tortas susipjaustytų į 20 gabaliukų, bet 4 kg turėtų būti sočiai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, su Kovo 8-tąja visas!
Ateinu ir aš su savo prisvylusiais blynais, kepiau juodaji mišką, tik va kai spalvų neturėjau tai į cukrinę masę įminkiau žalių kokoso drožlių, taj paskui oj oj kaip man ji nesiminkė, trupėjo, vienu žodžiu rodausi kas gavosi iš gražios idėjos nulipdyti snieguoles išlindusias iš po sniego, o tas šokoladas ale simbolizuoja pratirpuasią žemę blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandr_e: 08 kovo 2010 - 16:09
QUOTE(naitas @ 2010 03 08, 15:26)

Tu man atleisk... ne iš frutelos reik daryt gėlytes, jeigu jau klausi ką ne taip ...  rolleyes.gif



Na, neklaidink. Aš dariau iš fruitelos, ir viskas čiki. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 03 08, 14:52)
Savo vestuvėm užsakiau 7kg 40žmonių. Tai per akis buvo. Daug liko. Dar poto savaitę valgėm  bigsmile.gif  Tai man atrodo, kad turėtų užtekti tau 4kg. Nors dar nuo torto priklauso. Jei labai sunkus, tai .... Na profės gal daugiau patars

O man 9 kg 20 žmonių suvalgė per vakarą doh.gif Liko tik mažas mažas gabaliukas. Mano nuomone kiek bus, tiek užteks. Kuo po mažesnį gabaliuką gaus, tuo bus skanesnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebinti @ 2010 03 07, 23:57)
Skaitau ir niekap nesuprantu .... kam daryti kitos recepto tortą , jei tamsta turite savajį .... tuo labiau , kad [b]Cipciukas aiškiai pasakė kiek medaus dedasi , jei turite savo receptą pilkite , kad ir litrą , be to mažiau peikusi kitų darbus ir receptus , galėtumėte įnešti į forumą ir savo vieną kitą receptą[B]  .

Valgiau keletos merginų darytus tortus su mase , ne paukščių pienas , bet kad taip išpeikti ir išmesti - nebuvo , pusei svečių ji buvo ne ką prastesnė nei torto vidus ...kiekvienas turime savo skonį .

As rasiau,kad dariau torta pagal Cipciuko recepta ? unsure.gif Dariau kaip visada - su MEDUM BE CUKRAUS ,tik per ta mase,nes ji ziauriai saldi,valgant kartu ja su tortu,medaus,nei citrinos nesijaute. Ir nereikia manes po kauliuka narstyti,tik del to,kad man mano pacios darytas medaus tortas,apdengtas mase man paciai nepatiko. Be mases tortas kaip visada wub.gif ,mase atskirai irgi wub.gif ,vaikai valge kol sirys apsalo ,o stai kartu... schmoll.gif Sorry,kad mano skonio receptoriai ir nuomone issikyre nuo daugumos cia verysad.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 08, 10:13)
Medaus tortas ir rekomenduojamas puosti trupiniais. Arba beze dar tinka.

Nezinojau as,kad taip rekomenduojama,bet dabar... patirtis smile.gif
Atsakyti
Brangioji Monyte,jei gali nusiimk savo liniuote,nes per tokius dydzius ir dar judancius doh.gif kai kam net tortu normaliai neuzkrauna,negi taip sunku?kitur dek kur nori,nu bet cia buk gera,kaa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 08 kovo 2010 - 17:17
QUOTE(monyte @ 2010 03 08, 17:13)
As rasiau,kad dariau torta pagal Cipciuko recepta ?  unsure.gif Dariau kaip visada - su MEDUM BE CUKRAUS ,tik per ta mase,nes ji ziauriai saldi,valgant kartu ja su tortu,medaus,nei citrinos nesijaute. Ir nereikia manes po kauliuka narstyti,tik del to,kad man mano pacios darytas medaus tortas,apdengtas mase man paciai nepatiko. Be mases tortas kaip visada  wub.gif  ,mase atskirai irgi  wub.gif ,vaikai valge kol sirys apsalo  ,o stai kartu...  schmoll.gif  Sorry,kad mano skonio receptoriai ir nuomone issikyre nuo daugumos cia  verysad.gif  4u.gif
Papildyta:

Nezinojau as,kad taip rekomenduojama,bet dabar... patirtis  smile.gif


Man asmensikai isvis tortai su bet kokia mase nera skanus... blush2.gif bet labai grazus bigsmile.gif stengiuosi dengti tortus grietinele, trupiniais, ir pan...
Atsakyti
monyte,prasom nesiuntineti man az!!!!!!!!!!! nori kazka pasakyti sakyk viesai,drasi esi kaip matau,vienodai tau pastabos,taigi...!!!
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 08, 17:27)
Man asmensikai isvis tortai su bet kokia mase nera skanus...  blush2.gif bet labai grazus  bigsmile.gif stengiuosi dengti tortus grietinele, trupiniais, ir pan...

Atsargiau su tokiais issireiskimais ( ar cia tik man negalima pasakyti,kad kazkas neskanu ? biggrin.gif ) Juokauju ,nesupykit mirksiukas.gif
As ateity,nei pati taip dengsiu meduti,nei kitiems rekomenduosiu ax.gif Mano nuomone ,geriau ismokti graziai trupiniais papuosti,tada ir grazu ir skanu bus. Kaip bebutu - Tortas ne tik privalo buti grazus,bet ir skanus 4u.gif Aisku,visiems neitiksi,bet pasistengit verta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2010 03 08, 17:30)
monyte,prasom nesiuntineti man az!!!!!!!!!!! nori kazka pasakyti sakyk viesai,drasi esi kaip matau,vienodai tau pastabos,taigi...!!!

Prasyciau netersti temos asmeniais pastebejimais. Tam yra AZ. Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 08 kovo 2010 - 17:37
QUOTE(monyte @ 2010 03 08, 17:36)
Prasyciau netersti temos asmeniais pastebejimais.


BUTENT!! tik po jusu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 08 kovo 2010 - 17:40