Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Nu, mergos, Jus duodat, griuk negyvas
Jau darbai visu wub.gif

Ateinu dar parodyt savo pirma lelyte. Kaz kaip sudetingai man ja buvo daryt. LAbai nenorejau daug mases ant suknes det. Tai visai suknelei sunaudojau 200 gr mases, net baisu buvo i rankas paimt, tokio plonumo buvo. Viduje jogurtinis tortas, MMG, aisingas

user posted image


ir dar vienas, net nezinau, kaip cia geriau pavadint unsure.gif ,

trapios teslos tortas, sokoladine saldainiu mase
paciu rezultatu esu nepatenkinta, nes turejau galvoje siek tiek kita, bet nelabai pavyko padaryt, kita karta zinosiu ka reiks daryt kitaip

user posted image



Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2010 03 20, 23:05)

Kaipo zadejau, atvelku dar viena savo tortuka mazam berniukui  ax.gif


nerealiai bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(neli @ 2010 03 20, 23:08)

Draugės mergaičiukei torčiukas, napoleonas,

o pagal koki Npaleono receptuka kepei? ax.gif nes kiek varciau tai labai daug receptu duota doh.gif
nereali fantazija thumbup.gif ir aisku grozis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2010 03 21, 00:41)

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va ka reiškia pabart merginas ir pilnas forumas grožybiu..... lotuliukas.gif Olesta,Asseni, ka galima bepridurti-nuostabu
mažuliux,Neli,Rekaliuke -tiesiog puiku.....

o čia dar pora maniškiu......
tortas su grietinele,jogurtu ir kons.vaisiais..atsibodo jis man,bet kaip visi jo nori -taip... doh.gif doh.gif doh.gif MMG
user posted image
user posted image

Vienetukas irgi toks pat tortas,dengta MMG ir pastilažo mišiniu,nes pritrukau MMG,meškiukai -MMG

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 03 21, 00:46)
Na va ka reiškia pabart merginas ir pilnas forumas grožybiu..... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Gerai kad jus jau visos usimerkusios cia tuos tortus lipdot ax.gif o va jei nori pradet tai reik laukt kol kas pades doh.gif aciu kas parasot i az aciuks.gif nebijokit ir i foruma viesai rasyt,juk tokiu zaliuku kaip as ne vienas cia,o forumas viesas biggrin.gif lai meto tais pomidorais,kuo daugiau tuo geriau lotuliukas.gif
o siaip as suzaveta merginu rankdarbiais saldziais wub.gif jauciu ir toliau teks tik pasigrozeti ir pardei nusipirkti ko nors kai reiks lotuliukas.gif
o gal kas Pajuri tokius grozius gaminat,ko as cia vargsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2010 03 20, 19:14)
[color=yellow]As radau tokia eiga ir reca:
I
sorry mergaites oz off topic 4u.gif


4u.gif jau tik kitąkart išmėginsiu , nes neradau niekur tai kepiau kitą , bet širdingai dėkoju copy paste bigsmile.gif ,
QUOTE(zuliaska @ 2010 03 20, 20:24)
nepykit, bet gal nebeklauskit čia su tortais susijusių klausimų. juk puošimų tema. laukit ten kur yra tema. vistiek sulauksit atsakymo. gal ir per riebiai skeliau, nu bet atsibodo tuos klausimus skaityt.

jums pasisekė, jei viską iš kart mokėjot, o aš tikrai sąžiningai vartau temas ir ne pirmą mėnesį mirksiukas.gif , klausiu tuomet kaip tikrai matau,kad kitaip negaliu, pagaliau išdrįsau kepti, ir tikrai nemoku dauk ko blush2.gif ,klausiau ir kitoj temoj , todėl pasikartosiu, ten daugiau klausiančiųjų nei atsakančiųjų, ir man kaip ir visoms reikia kuo greičiau blush2.gif , o šitoj temoj daugiau būna profių , todėl labai atsiprašau jei sugaišinau brangų eterio laiką 4u.gif , ir labai apteršiau klausimu ne į temą cool.gif

dar p.s anoj temoj dar nesulaukiau atsakymo verysad.gif , o čia sulaukiau, ką darysi toks gyvenimas bigsmile.gif

merginos super tortai, visi alei vieno, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , kaip aš jums pavydžiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 20 kovo 2010 - 22:59
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 21, 00:54)

friends.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif
O jau paskutiniai tortai jūsų rolleyes.gif wub.gif Olestos,Nelli,Asseni,kitų merginų,aš apakus,kiek daug fantazijos turite,tiesiog šaunuolės,bet labai užkrečia mane,bandžiau ir aš trečią tortą gaminti,pirmą sykį puošiau su grietinėle,tai galiu pasakyti,nėra taip lengva kaip atrodo,kaip Olesta mūsų profė,kiek kartų su šaukštu braukiau velniop,bet tikiuosi kitus kartus pavyks geriau ax.gif tai bandau įdėt
torto viduje:baltas biskvitas,perteptas pl grietinėle,ir vaisiais,1-bananais,2-kivi,3-persikai,gėlytės Cipciuko sukrinė masė.
user posted image
user posted image
Atsakyti
ko Jūs čia nervuojatės, a Jūs mislijat, kad tai Olestai iš pirmo torto šedevrai gavosi???? būtų prieš du metus kas pasakęs, kad aš kepsiu tortus, būčiau pasukiojus pirštu aplink smilkinį...... taip, man labai pasisekė, kad patekaui į papuošimų pačią pirmą, ar antrą temą, ir pasilikau čia, nes labai patiko, bet ir mano pastangų, tam, kad išmokčiau įdėta nemažai, aš neapsiriboju vien SM skaitymu, yra tiek dauig info motulėje google.... tų pačių papuošimo idėjų, pažingsniui darymo, Youtoube pražiūrėtas skersai išilgai, rožių darymas ir dzibavimas aš nežinau po kelis kartus tie patys kadrai peržiūrėti, kiek naktų prasėdėta.... kartais vien atsakymo nepakanka, reikia ir įdirbio....labai daug padėjo viršutinė papuošimų tema, labai daug čia bendraujančios mergaitės, aš iki šiol mokausi 4u.gif nemoku šokoladinių rožių, nemoku cukrinių spiralių, ir dar daug ko nemoku, bet persiversiu per galvą ir išmoksiu blush2.gif

nenuleiskit rankų ištikus pirmai nesėkmei, arba pažiūrėjusios, kad neva tai viskas per sudėtinga, kai pradedi daryti, viskas atrodo lengviau.....o ten pajūtry plėskitės plėskitės, nėra ten Jūsų taip daug, o klausimų tokių, kas kepat sulaukiam neretai 4u.gif


Kirbe super tortukai 4u.gif
Atsakyti
Mazuliux nuostabus vienetukas, labai mielas meškutis su zuikiu wub.gif
Neli o rankinukas bigsmile.gif
Asseni barbie labai graži thumbup.gif bet kaip tą masę taip plonai iškočiotą apdengt, kad neplyštų? g.gif O galva blink.gif
Kirbe labai mieli abu tortukai thumbup.gif
*Bitute* gerai apdžipuotas tas tortukas thumbup.gif
Atsakyti
atsikėliau nuo ryto,o šitiek grožių bigsmile.gif asseni,kkirbe,olesta ,rekaliuke-SUPER thumbup.gif thumbup.gif
Aš ir bandžiau tą mien tailandietiškų bananų tortą-skanu labai smile.gif
user posted image
o čia tai pavargau-nu nemėgstu tų mašinų daryt-tikiuos paskutinė doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 21, 07:55)
ko Jūs čia nervuojatės, a Jūs mislijat, kad tai Olestai iš pirmo torto šedevrai gavosi???? būtų prieš du metus kas pasakęs, kad aš kepsiu tortus, būčiau pasukiojus pirštu aplink smilkinį...... taip, man labai pasisekė, kad patekaui į papuošimų pačią pirmą, ar antrą temą, ir pasilikau čia, nes labai patiko, bet ir mano pastangų, tam, kad išmokčiau įdėta nemažai, aš neapsiriboju vien SM skaitymu, yra tiek dauig info motulėje google.... tų pačių papuošimo idėjų, pažingsniui darymo, Youtoube pražiūrėtas skersai išilgai, rožių darymas ir dzibavimas aš nežinau po kelis kartus tie patys kadrai peržiūrėti, kiek naktų prasėdėta.... kartais vien atsakymo nepakanka, reikia ir įdirbio....labai daug padėjo viršutinė papuošimų tema, labai daug čia bendraujančios mergaitės, aš iki šiol mokausi  4u.gif  nemoku šokoladinių rožių, nemoku cukrinių spiralių, ir dar daug ko nemoku, bet persiversiu per galvą ir išmoksiu  blush2.gif

nenuleiskit rankų ištikus pirmai nesėkmei, arba pažiūrėjusios, kad neva tai viskas per sudėtinga, kai pradedi daryti, viskas atrodo lengviau.....o ten pajūtry plėskitės plėskitės, nėra ten Jūsų taip daug, o klausimų tokių, kas kepat sulaukiam neretai  4u.gif
Kirbe super tortukai  4u.gif

tai aš ir nesinervuoju, ir kantrybės turiu, tik žinau,kad pramokusias ir kurioms jau tik papuošime tenka paplušėti nebeįdomūs klausimai apie patį torto procesą biggrin.gif
bet tavo Olesta torati superiniai, atrodo, kad ne du metus prie jų dirbi thumbup.gif


QUOTE(adriu @ 2010 03 21, 09:25)
atsikėliau nuo ryto,o šitiek grožių bigsmile.gif  asseni,kkirbe,olesta ,rekaliuke-SUPER thumbup.gif  thumbup.gif

o čia tai pavargau-nu nemėgstu tų mašinų daryt-tikiuos paskutinė doh.gif


labai man gražu wub.gif , esu užsispyrus daryt mašiną, bet kaip persiatau tokį komentarą sparnai silpsta lotuliukas.gif
Atsakyti
klausimukas kepusioms tailandietisku bananu torta...zadu ir as ji isbandyti,tik galvoju jei ant torto virsaus pastatyciau nameli is kekso ir jis neismuktu? g.gif
Atsakyti