Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 20, 18:50)
mergaitės rašiau tortų temoje, bet ten daugiau tokių pirmokių kaip aš, čia jūsų daugiau protingų  rolleyes.gif , radau grietininio biskvito proporcijas, bet nerandu niekur pačio recepto ir jo gamybos eigos  verysad.gif , ar  galit mane bent nukreipti kur rasti, jau baigiu atrodo viską peržiūrėti .....nu nerandu  verysad.gif


As radau tokia eiga ir reca:
Ingredientai:
Kvietiniai miltai, 280 gramų
Grietinė, 0.5 stiklinės
Kiaušiniai, 6 vienetai
Cukrus, 230 gramų
Vanilė, truputį
Gaminimas:
Kiaušinių tryniai ištrinami su cukrumi, suberiama vanilė, sudedama grietinė ir išmaišoma. Prieš pat kepimą sudedami išplakti baltymai, pabarstant miltais. Atsargiai išmaišyta tešla supilama į išteptą sviestu ir miltais išbarstytą torto formą ir nekarštoje orkaitėje 25—30 min.

sorry mergaites oz off topic 4u.gif
Atsakyti
ir as isiterpsiu,nes kitur kol sulauksiu atsakymo,gal cia bus greiciau,nes reik vel begt i parde doh.gif

kokia ta kremine varske dadasi i MARSO tortuka?????????????? ieskojau maximoj ir neradau,arba nezinau kokia ten dedas doh.gif nupirkau kazkokia lydyta tepama varske doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ačiū Asseni, aš kaip aš, bet kaip surasti pagyros žodžių tavo tortams, paskutinieji nerealūs iš viso visi be išimties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 03 20, 20:46)

blink.gif mega_shok.gif thumbup.gif
Atsakyti
nepykit, bet gal nebeklauskit čia su tortais susijusių klausimų. juk puošimų tema. laukit ten kur yra tema. vistiek sulauksit atsakymo. gal ir per riebiai skeliau, nu bet atsibodo tuos klausimus skaityt.
Atsakyti
Oi mergaitės kokie tie jūsų tortukai nuostabūs bigsmile.gif
Mazuliuks tavo tortukas nieko nesiskiria nuo originalo wub.gif
Kersiene kriauklė su perlais bigsmile.gif
Asseni apšalus thumbup.gif
Olestos visi tokie mieli wub.gif Na visų be galo nuostabūs, net neišvardinsiu visų wub.gif

O čia mano maža gėlytė su meškiukais, vidui medaus tortas, puošta grietinėle, meškučiai iš pastilažo.
user posted image
Rafaelo biskvitai su varškės-grietinėlės kremu ir konservuotais persikais. Puošta grietinėle, rožės šokoladinės.
user posted image
Atsakyti
kokios rožėsssss bigsmile.gif ir gėlytė miela 4u.gif
Atsakyti
Laba dar kart 4u.gif

Asseni, truksta zodziu blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Rekaliuke, tikrai, kokios rozes nuostabios wub.gif

Kaipo zadejau, atvelku dar viena savo tortuka mazam berniukui ax.gif
user posted image
Balti biskvitai, grietineles - jogurto pertepimas su bananais ir konservuotais persikais. Visi papuosimai MMG ir laseliukas icing'o blush2.gif
Atsakyti
kersiene, labai daili kriauklytė thumbup.gif

spyglis2, gal ir kuklus, bet tikrai gražus torčiukas thumbup.gif boružiukas wub.gif

zuliaska, kaip dabar sugraužčiau tas morkytes bigsmile.gif

Olesta, Madagaskaras bigsmile.gif ir beždžioniukas mielas mirksiukas.gif

Asseni, tikrai šauniai suderinai visas temas thumbup.gif

rekaliuke, labai daili gėlytė thumbup.gif ir rožytės wub.gif

Mazuliux, thumbup.gif torčiukas su rožytėmis, o ten tie ornamentai piešti?
Ir koks vienetukas bigsmile.gif

Draugės mergaičiukei torčiukas, napoleonas, rankinukas - keksas su šarlotės kremu, MMG masė ir detalės, aisingas.
user posted image
Atsakyti
Rekaliuke meškučiai meilučiai wub.gif O jau raudonos rožės thumbup.gif
Mazuliux thumbup.gif kuo raidės rašytos? Formelės raidžių?Jau tokios dailios thumbup.gif
Neli thumbup.gif tiek kosmetikos ne tik mergaitės, bet ir moters svajonė bigsmile.gif Šaunus darbas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 20 kovo 2010 - 21:53
QUOTE(neli @ 2010 03 20, 20:08)
Mazuliuxthumbup.gif torčiukas su rožytėmis, o ten tie ornamentai piešti?
Ir koks vienetukas bigsmile.gif

Taip, tuos lasiukus piesiau su teptuku mirksiukas.gif
O tavo koks grazus tortukas wub.gif

QUOTE(tute28 @ 2010 03 20, 20:51)
Mazuliux thumbup.gif kuo raidės rašytos? Formelės raidžių?Jau tokios dailios thumbup.gif

Taip, raides dariau su formelemis ax.gif

Naitai, man tie istesti lasiukai irgi grazu, o kaip jie angliskai vadinasi, zinok, net nesidomejau kazkaip niekada blush2.gif
Atsakyti
nu pagaliau forumas atsigavo thumbup.gif čia šiandien visi iš serijos NEREALIEJI thumbup.gif šaunuolės merginos 4u.gif
Atsakyti